Jump to content
Dogomania

agata51

Members
  • Posts

    22868
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agata51

  1. [quote name='piechcia15']myślę, że nie ma co się tak sztywno trzymać tego miesiąca. Lekarz mówił minimum miesiąc, to może dajmy jej kawałek więcej czasu to może lepiej będzie widać efekty :)?[/QUOTE] Jak uważasz, cioteczko. Zresztą, bez ciebie i tak nie pojadę. Wetka mówi, żeby już nie dawać tego osteogenonu, bo przewapniujemy. Coś mi tłumaczyła o zakłóceniu jakiejś równowagi, ale takie medyczne wywody dziwnie szybko ulatują z mojej pamięci, a nawet zaryzykowałabym twierdzenie, że w ogóle do niej nie docierają. Myślę, że spokojnie zrobić przerwę i poczekać, co wet powie. Dzisiaj Werkę odwiedziła Mańka, była z nią na godzinnym spacerze i przypomniała panience, jak się chodzi na smyczy. Po pierwsze kazała mi odwiesić tę rozwijaną smycz i używać zwyczajnej. Odwiesiłam, zakupiłam zwykłą, parcianą, dość długą i jest o niebo lepiej. Nie wiem, na czym to polega, ale się sprawdza. Po drugie, stwierdziła, że Wera osiągnęła optymalną wagę i nie potrzeba jej ani grama więcej. Przeszłam więc na dwa posiłki dziennie. Po trzecie, zachwyciła się niebywałą urodą Werki i zastanawiała się, czy to ten sam pies - nie widziała jej prawie miesiąc. Zresztą, nie tylko Mańka tak mówi. No, to by było na tyle.
  2. Jeszcze te najgorsze mrozy nie nadeszły. Przy -5 nie będziemy dupą trząść, prawda, Baronie?
  3. [URL]http://www.youtube.com/watch?v=0ko9uoePwQU[/URL] Dozwolone od lat 18. I spacjalnie dla maarit: [URL]http://www.youtube.com/watch?v=Qv315nOM5yg[/URL]
  4. Będę jutro u wetki, to zapytam, bo może trzeba przerwę zrobić. No to wszystkie najważniejsze ma. Nie znam się na ogłoszeniach, muszę ci uwierzyć na słowo, że wyróżnienia to pic. Werka właściwie używa już wszystkich czterech łap. Wydaje mi się, że ta złamana jest ciut krótsza - zauważyłam dziś, kiedy stała nad pełną michą. Albo ją lekko podkurcza. Nie wiem, okaże się podczas wizyty kontrolnej. To już za 10 dni, tak? Matko, jak ten czas pędzi!
  5. Czy ja dobrze widzę? Jagdterierka???
  6. Przejrzałam dziś cały wątek. Wzruszyłam się.
  7. Te schroniskowe tak mają. Przynajmniej moje.
  8. Brutus/Yarpen znów w Łodzi. Widujemy się czasem na spacerach.
  9. No właśnie!!!!!!!!!!!!!!
  10. [quote name='AMIGA']Ciekawe co tam u Patoska?? Często sobie go wspominam[/QUOTE] Ba, każdy, kto go znał, musi go sobie wspominać.
  11. [quote name='Ag_konin']Smutne spojrzenie...[/QUOTE] [quote name='__Lara']Dokładnie, smutek w oczach :([/QUOTE] Czy ja wiem? Raczej - dajcie mi spokój, mnie tu jest dobrze na tych kwiecistych piernatach.
  12. [quote name='fiorsteinbock']Cioteczko, na tablica.pl mamy takie opcję: wyróżnienie na 7dni kosztuje: opcja płatności internetowe: 6,99PLN - tyle, że muszę rozpocząć procedurę ze swojego konta na Tablica.pl opcja sms: 9,84PLN wyróżnienie na 30dni kosztuje: wyłącznie opcja płatności internetowe: 19,99PLN co do gumtree to wklejam cennik, ponieważ jest kilka opcji: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/546/figogumtree.jpg/"][IMG]http://img546.imageshack.us/img546/6720/figogumtree.jpg[/IMG][/URL] Przesuń do góry: 8PLN Podświetl ogł: 8PLN Ogł. pilne: 15PLN Ogł. wyróżnione: 20PLN Galeria na całej stronie: 55PLN(!!!) Na tablicy ma 14 wyświetleń a na gumtree 9.[/QUOTE] Ty mi nie pisz takich rzeczy, ty mi napisz, ile mam wysłać, żeby jak najlepiej było.
  13. Cisza przed burzą. Jak znam modliszkę, urządzi Basika tak, że w depresję wpadnie. Na różowe kokardki to Werka mogła się zgodzić, ale terier???!!!
  14. Hej, ludzie, brać złotego Depisia, zanim całkiem spłowieje!
  15. Bejku, tobie mróz nie straszny, prawda?
  16. Wyżły to twardziele. Moje, w końcu krótkowłose, a więc prawie gołe, puszczały się w najgorszy mróz prosto z ciepłego łóżeczka i mogły ganiać bez końca. Eh, Baronie, gdybyś i ty tak mógł...
  17. [quote name='piechcia15']ok ty dobra ciociu:) to się nazywa młodość ciociu Agato:) młodość ma swoje prawa i odrębną temperaturę ciała :evil_lol:[/QUOTE] Ja nie dobra ciocia, ja ciocia przyparta do muru. No tak, zapomniałam już, co to znaczy młodym być. Chociaż ja raczej z tych chłodnolubnych - od zawsze wolę zmarznąć niż się spocić. A "odrębną temperaturę ciała", tę po pięćdziesiątce, na szczęście mam już z głowy. Przed chwilą ściągnęłam Werkę z balkonu - mogłaby tak siedzieć godzinami, ale boję się, żeby czegoś sobie nie przeziębiła. Poza tym obszczekała Borysa odbywającego nocny obchód, a o tej porze nie pozwalam szczekać na balkonie nikomu. piechcia, Werka ma ogłoszenia na tablicy i gumtree? Wyróżnione? Jutro łykamy ostatnią tabletkę osteogenonu. Kończymy, robimy przerwę, czy podajemy dalej?
×
×
  • Create New...