-
Posts
22868 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agata51
-
*Pabianice* sunia po skomplikowanym złamaniu łapy. MA DS
agata51 replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
[quote name='piechcia15']myślę, że nie ma co się tak sztywno trzymać tego miesiąca. Lekarz mówił minimum miesiąc, to może dajmy jej kawałek więcej czasu to może lepiej będzie widać efekty :)?[/QUOTE] Jak uważasz, cioteczko. Zresztą, bez ciebie i tak nie pojadę. Wetka mówi, żeby już nie dawać tego osteogenonu, bo przewapniujemy. Coś mi tłumaczyła o zakłóceniu jakiejś równowagi, ale takie medyczne wywody dziwnie szybko ulatują z mojej pamięci, a nawet zaryzykowałabym twierdzenie, że w ogóle do niej nie docierają. Myślę, że spokojnie zrobić przerwę i poczekać, co wet powie. Dzisiaj Werkę odwiedziła Mańka, była z nią na godzinnym spacerze i przypomniała panience, jak się chodzi na smyczy. Po pierwsze kazała mi odwiesić tę rozwijaną smycz i używać zwyczajnej. Odwiesiłam, zakupiłam zwykłą, parcianą, dość długą i jest o niebo lepiej. Nie wiem, na czym to polega, ale się sprawdza. Po drugie, stwierdziła, że Wera osiągnęła optymalną wagę i nie potrzeba jej ani grama więcej. Przeszłam więc na dwa posiłki dziennie. Po trzecie, zachwyciła się niebywałą urodą Werki i zastanawiała się, czy to ten sam pies - nie widziała jej prawie miesiąc. Zresztą, nie tylko Mańka tak mówi. No, to by było na tyle. -
*Pabianice* sunia po skomplikowanym złamaniu łapy. MA DS
agata51 replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
Będę jutro u wetki, to zapytam, bo może trzeba przerwę zrobić. No to wszystkie najważniejsze ma. Nie znam się na ogłoszeniach, muszę ci uwierzyć na słowo, że wyróżnienia to pic. Werka właściwie używa już wszystkich czterech łap. Wydaje mi się, że ta złamana jest ciut krótsza - zauważyłam dziś, kiedy stała nad pełną michą. Albo ją lekko podkurcza. Nie wiem, okaże się podczas wizyty kontrolnej. To już za 10 dni, tak? Matko, jak ten czas pędzi! -
Przerażona Lara wyrzucona przed marketem prosi o dom!
agata51 replied to bulba's topic in Już w nowym domu
Czy ja dobrze widzę? Jagdterierka??? -
*FPR-ZwP* - Łódź,Ariel - obraz psiego nieszczęscia,ma DOM!!!
agata51 replied to Niewiasta_21's topic in Już w nowym domu
Przejrzałam dziś cały wątek. Wzruszyłam się. -
Majk - po 7 latach pojechał do domu. I nie zamierza wracać!
agata51 replied to Bjuta's topic in Już w nowym domu
Te schroniskowe tak mają. Przynajmniej moje. -
Kochany Brutula ma wspaniały dom!!! Marta, dziękujemy :)
agata51 replied to siekowa's topic in Już w nowym domu
Brutus/Yarpen znów w Łodzi. Widujemy się czasem na spacerach. -
Prosimy,błagamy o deklaracje stałe! Brak 50 zł.
agata51 replied to asik007's topic in Już w nowym domu
No właśnie!!!!!!!!!!!!!! -
19.05.2011 Rudzik odszedł za Tęczowy Most :(((
agata51 replied to siekowa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Do zobaczenia, Rudziku. -
Patula w cudnym domku!!! Można już płakać z radości !!!!
agata51 replied to irenaka's topic in Już w nowym domu
[quote name='AMIGA']Ciekawe co tam u Patoska?? Często sobie go wspominam[/QUOTE] Ba, każdy, kto go znał, musi go sobie wspominać. -
Klif-pabianicki pies błotny!Wodołaz rozpaczliwie szuka domu.
agata51 replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
Dmucham z całych sił!!!! -
Ufo żyję w schronisku już 12 lat!! Szukamy DT/DS! Pomocy!
agata51 replied to Karolcia_ko5's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ag_konin']Smutne spojrzenie...[/QUOTE] [quote name='__Lara']Dokładnie, smutek w oczach :([/QUOTE] Czy ja wiem? Raczej - dajcie mi spokój, mnie tu jest dobrze na tych kwiecistych piernatach. -
Figo-3letni NIEWIDOMY pies-szukamy domu dla mełego CUDU!
agata51 replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
[quote name='fiorsteinbock']Cioteczko, na tablica.pl mamy takie opcję: wyróżnienie na 7dni kosztuje: opcja płatności internetowe: 6,99PLN - tyle, że muszę rozpocząć procedurę ze swojego konta na Tablica.pl opcja sms: 9,84PLN wyróżnienie na 30dni kosztuje: wyłącznie opcja płatności internetowe: 19,99PLN co do gumtree to wklejam cennik, ponieważ jest kilka opcji: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/546/figogumtree.jpg/"][IMG]http://img546.imageshack.us/img546/6720/figogumtree.jpg[/IMG][/URL] Przesuń do góry: 8PLN Podświetl ogł: 8PLN Ogł. pilne: 15PLN Ogł. wyróżnione: 20PLN Galeria na całej stronie: 55PLN(!!!) Na tablicy ma 14 wyświetleń a na gumtree 9.[/QUOTE] Ty mi nie pisz takich rzeczy, ty mi napisz, ile mam wysłać, żeby jak najlepiej było. -
Ślepy Basio - Terier walijski POTRZEBUJE KOCHAJĄCEGO DOMU !
agata51 replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
Cisza przed burzą. Jak znam modliszkę, urządzi Basika tak, że w depresję wpadnie. Na różowe kokardki to Werka mogła się zgodzić, ale terier???!!! -
Nova Scotia Duck Tolling Retriever ? Złoty Depi Rzeszow
agata51 replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
Hej, ludzie, brać złotego Depisia, zanim całkiem spłowieje! -
Bejku, tobie mróz nie straszny, prawda?
-
Tyskie Weteranki - Abra i Magnatka za TM [*],.. Żegnajcie kochane...
agata51 replied to AlfaLS's topic in Już w nowym domu
Z ust mi wyjęłaś, Bjutko. -
*Pabianice* sunia po skomplikowanym złamaniu łapy. MA DS
agata51 replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
[quote name='piechcia15']ok ty dobra ciociu:) to się nazywa młodość ciociu Agato:) młodość ma swoje prawa i odrębną temperaturę ciała :evil_lol:[/QUOTE] Ja nie dobra ciocia, ja ciocia przyparta do muru. No tak, zapomniałam już, co to znaczy młodym być. Chociaż ja raczej z tych chłodnolubnych - od zawsze wolę zmarznąć niż się spocić. A "odrębną temperaturę ciała", tę po pięćdziesiątce, na szczęście mam już z głowy. Przed chwilą ściągnęłam Werkę z balkonu - mogłaby tak siedzieć godzinami, ale boję się, żeby czegoś sobie nie przeziębiła. Poza tym obszczekała Borysa odbywającego nocny obchód, a o tej porze nie pozwalam szczekać na balkonie nikomu. piechcia, Werka ma ogłoszenia na tablicy i gumtree? Wyróżnione? Jutro łykamy ostatnią tabletkę osteogenonu. Kończymy, robimy przerwę, czy podajemy dalej?