Jump to content
Dogomania

agata51

Members
  • Posts

    22868
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agata51

  1. [quote name='Yorija']Ja z psicy nie odganiam. One nie dadzą rady przebić się przez jej futro.[/QUOTE] Ja odganiam zawsze i wszędzie, jak tylko zobaczę. Łatwiej znoszę ból zęba niż swędzenie.
  2. Ja rozumiem, że Topaza może nikt nie chcieć, ale Szejka???!!! Przy okazji, gdzie mogę znaleźć rozliczenia? Lubię wejść na 1 stronę i zobaczyć co i jak.
  3. [quote name='sylwiaso']ciociu maarit odwrotnie może suchą,a mokrych i tłustych dań nie może![/QUOTE] sylwiaso w podgrzanym na słońcu garze suche podaje, coby psom się zdawało, że gotowane "tłuścioszki" wcinają. Sądząc po głębokości zanurzenia mordy, tego suchego ze 3 kilo było.
  4. I co z tą obrożą? Dało się w końcu założyć? Ciekawa jestem.
  5. Ale z niej pieszczoch! 16.07. poszły deklaracje za VII i VIII.
  6. [quote name='agusiazet']Niestety, do dzisiaj nic nie doszło:( Podobnie jak od MagdyNS i zwrot od Liki1771:([/QUOTE] Ja wysłałam w piątek pocztą, miało prawo nie dojść.
  7. Zaległości uregulowane, mam prawo zażądać miźnięcia ode mnie przystojniaka.
  8. Zapisuję wątek. Cudny pies, oby się znalazł.
  9. No widzisz, zuleńko, jednak jest poprawa! Miźki dla Dinka i zuli :loveu: Z Holką też nieciekawie. Od trzech dni nie chce jeść. Niby coś tam łyka, ale w sumie niewiele. Coś mi się zdaje, że przyjdzie mi rosołki z lanymi kluseczkami gotować.
  10. Pozachwycałam się suką. Eh.... A Kreska i Mrówa - cudowności! Zulka coś nie zagląda. Oby nic złego się nie działo.
  11. Dzisiaj komarów jakby mniej. I kleszcze po nas nie łaziły. Co się dzieje?
  12. Taka śliczna i nikt jej nie chce! Bo czarna? Black is beautiful!
  13. Ciężka sprawa. DS przeważnie jest nowym miejscem - co zrobić, żeby Doy poczuł się w nim bezpiecznie?
  14. Wysłałam 60zł - VI, VII + 20zł dodatku wakacyjnego :lol:
  15. Komarów w Łodzi zatrzęsienie, ale w dzień - zjadają mnie żywcem. Na psach też siadają - odganiam, jak mogę, bo gdzieś wyczytałam, że ugryzienie komara bywa dla psów bardzo niebezpieczne. Mam tylko nadzieję, że kropelki zrobią swoje i nawet jak uchla, to zaraz padnie. A zresztą nie wyobrażam sobie, jak taki komar mógłby się przedrzeć przez futro Mixera do gołej skóry.
  16. Duża buźka dla Wolontariuszki. I druga dla gromitowej - niełatwo mnie zmusić do uronienia łezki, a jej się udało! Te cuda na jej filmikach to wszystko sopociaki? No dobrze, ale jak Dinek się czuje? Holka miała dziś badaną krew. Wyniki rewelacyjne! Gorzej z kręgosłupem i stawami. Dostała coś do łykania. Zobaczymy.
  17. [quote name='brazowa1']Agatko,tu się trzeba cieszyć,nie płakać :) Sopockie Fancisko wyszło w końcu ze schroniska.[/QUOTE] Toż z radości przecież ryczałam! Nie ukrywam, że moje kanaliki łzowe mocno udrożnił podkład muzyczny. A możesz szepnąć słówko o tej cudnej dziewczynie w różowych portkach?
  18. Chart nie chart - on po prostu dżezowy jest! Może na jakiś muzyczny wątek go podrzucić?
  19. [quote name='Mysia_']Bardzo dziękujemy! :)[/QUOTE] [quote name='Bjuta']Oj ogromnie dziękujemy!!! :) :) :)[/QUOTE] Cała przyjemność po mojej stronie. Kamień z serca.
×
×
  • Create New...