-
Posts
22868 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agata51
-
Przebudzenie Dino. Dino odszedł w ramionach swojej Zuli...
agata51 replied to brazowa1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dzisiaj Holka dostała jakieś zastrzyki (sterydy, witaminy) i jakby apetyt jej wrócił (odpukać!). Zjadła 25dkg smażonego dorsza, kawałek pasztetowej i odrobinę gulaszu z lanymi kluseczkami. Matko jedyna, nawet z wnuchą tak się nie cackam. O TŻ nawet nie wspomnę. Jak się czuje Dinek? -
Nova Scotia Duck Tolling Retriever ? Złoty Depi Rzeszow
agata51 replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
Wciąż w Kundelku, Depisiu? -
Tyskie Weteranki - Abra i Magnatka za TM [*],.. Żegnajcie kochane...
agata51 replied to AlfaLS's topic in Już w nowym domu
Nie jest źle!!! -
Yoda "zaprojektował" sobie swój własny dom u Pana Jacka:)
agata51 replied to asiuniab's topic in Już w nowym domu
Ja bym chciała nawet w obecnej postaci. I nawet nie na kanapie - parapet mi się podoba. -
agusiazet, rozliczenie wciąż niepoprawione :cool3:[COLOR=#000000][B] 07/23/2013 agata51 za VI, VII, VIII, IX [/B]to wpłata za V - VIII. Za wrzesień wyślę na dniach. Zaznaczę w tytule. MagdaNS, ciepłe mizianko dla ciebie i dla Reda. Ja też mam zagwozdkę - nasza Holka postanowiła umrzeć śmiercią głodową. Ciotki, jak zmusić psa do jedzenia? [/COLOR][COLOR=#0000FF] [/COLOR][COLOR=#000000][/COLOR]
-
Figo-3letni NIEWIDOMY pies-szukamy domu dla mełego CUDU!
agata51 replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
Odkąd jestem na dogo, wierzę w cuda! -
*NADINE* - prosi o dom i o grosik na hotel i spłatę długu!
agata51 replied to Ra_dunia's topic in Już w nowym domu
Wysłałam za VIII i IX. -
Tyskie Weteranki - Abra i Magnatka za TM [*],.. Żegnajcie kochane...
agata51 replied to AlfaLS's topic in Już w nowym domu
Wysłałam dziś wrześniową. -
*NADINE* - prosi o dom i o grosik na hotel i spłatę długu!
agata51 replied to Ra_dunia's topic in Już w nowym domu
agusia, jesteś na wątku od początku? Wiesz, od czego się zaczęło? -
DOY już bezpieczny w hoteliku u Murki. BRAKUJE FUNDUSZY NA HOTELIK!
agata51 replied to Stevie Rae's topic in Już w nowym domu
[quote name='BORYSboxer']Czyli co, nowe ogloszenia niepotrzebne...?! Dajcie znac bo nie wiem czy zamawiac pakiet czy nie?![/QUOTE] Zamawiać! Im więcej, tym szansa większa. Ale tablica najpewniejsza. Chyba. -
Nova Scotia Duck Tolling Retriever ? Złoty Depi Rzeszow
agata51 replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
Depku, idzie złota jesień. Już cię widzę na dywanie klonowych i dębowych liści. Zakładając, że ci futerko choć trochę zdąży odrosnąć! -
Ślepy Basio - Terier walijski POTRZEBUJE KOCHAJĄCEGO DOMU !
agata51 replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
Też sobie miźnę Basika. -
błagamy o szansę dla pięknego Kubusia! MA DOM:) wielkie oblewanie!!! :)
agata51 replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Michal_Kubusiowy']Może trudno w to uwierzyć, ale dziś mijają 4 lata od czasu jak szedłem tymi schodami do nowego domu. [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-spAbU-95Fa0/UiPM14vsBgI/AAAAAAAAVTc/zThj4ehzqR0/s640/IMG_8051.jpg[/IMG][/QUOTE] Warto było podjąć ten trud. -
Lusia ze SPORTOWĄ DUSZĄ marnuje się w schronisku
agata51 replied to Artemida's topic in Już w nowym domu
Luśka, wariatko, ale ci się trafiło! A i Domkowi najwyraźniej z tobą dobrze. -
Yoda "zaprojektował" sobie swój własny dom u Pana Jacka:)
agata51 replied to asiuniab's topic in Już w nowym domu
Cholera, jak to jest, że te najbardziej szkaradne najszybciej znajdują Domek? Moje tymczasy przecudnej urody po pół roku u mnie siedzą. Ale cieszę się nieprzytomnie, bo i mnie z nóg powaliła i serce zawojowała nieprzeciętna brzydota Yody. Oj, coś mi się widzi, że będzie mu jak w raju. -
Przebudzenie Dino. Dino odszedł w ramionach swojej Zuli...
agata51 replied to brazowa1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Smutno... Ktoś powiedział, że Holka straciła chęć do życia i dlatego nie chce jeść. Ale wciąż jeździ z TŻ do pracy. I wpatrzona w niego jak w obraz. zuluś, tulę cię najczulej. A gdyby tak Holka i Dino razem udały się w ostatnią podróż? We dwoje zawsze raźniej, nie? zulko, a ucałuj ode mnie cudnego pychola Dinowego. -
Przebudzenie Dino. Dino odszedł w ramionach swojej Zuli...
agata51 replied to brazowa1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='brazowa1']Zdolne jesteście :) ja tam nigdy niczego nie udusiłam. Niczego nie znaczy nikogo. Jak znam brązową... [quote name='wredne_słonko']Mogę Ci podrzucić któreś z moich zwierząt. Będziesz miała okazję poćwiczyć :) Ciotka, brązowa już nie potrzebuje żadnych ćwiczeń. [quote name='zula131']Dołożę Maksa :diabloti: + karma gratis Pod warunkiem, że z cebulką. Ciotki, ja już głupieję i nie wiem, co robić. Mamuśka mniej więcej w tym samym wieku co Holka, ale apetyt ma jak ta lala. Z nią prościej - nie smakuje? proszę bardzo, sama sobie gotuj. Ale pojęcia nie mam, jak zmusić Holkę do jedzenia. Pomyślałam, że smażona ryba podawana codziennie może rozsadzić wątrobę, żołądek i co tam jeszcze. Dzisiaj zaserwowałam gotowaną z marchewką, podlaną rosołkiem. Olała. Troszkę jej się nie dziwię, bo sama gotowanej ryby nigdy nie znosiłam (chociaż przypuszczam, że przełknęłabym, gdyby śmierć głodowa mi groziła). Dzięki bogu, na wszelki wypadek zrobiłam też gulasz z wołowiny - zjadła trochę, z kaszą perłową nawet! No i na koniec dwie kanapeczki z wątrobianą. W poniedziałek ją zważę. Będę szczęśliwa, jeśli waga nie spadła poniżej 20,8. Matko jedyna, nigdy w życiu nie zaprzątałam sobie głowy żarciem! I nigdy tyle przy garach nie stałam. Na co mi przyszło?! W dodatku leków nie idzie podawać. Te na mózg przemycam w pasztecie, ale syropu końskiego nijak nie mogę. -
Nova Scotia Duck Tolling Retriever ? Złoty Depi Rzeszow
agata51 replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
Depi, to niemożliwe, że nikt cię nie chce.