-
Posts
22868 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agata51
-
Nova Scotia Duck Tolling Retriever ? Złoty Depi Rzeszow
agata51 replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
Złoty Depi wciąż czeka. -
Figo-3letni NIEWIDOMY pies-szukamy domu dla mełego CUDU!
agata51 replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
Biedactwo, nie dość, że jagd, to jeszcze niewidzący. -
Tyskie Weteranki - Abra i Magnatka za TM [*],.. Żegnajcie kochane...
agata51 replied to AlfaLS's topic in Już w nowym domu
Wysłałam dziś zaległości za 5 miesięcy. Jestem rozgrzeszona do sierpnia? Przepraszam, to był niedobry rok. A majowa Megusia prześliczna. -
Przebudzenie Dino. Dino odszedł w ramionach swojej Zuli...
agata51 replied to brazowa1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Przez jakieś głupie sny bogu ducha winni korpulentni faceci w typie Olliego Hardy'ego ("Flip i Flap") mają przechlapane. Muszą czuć się głupio, kiedy na ich widok bierzesz Dina pod pachę i dajesz w długą z przerażeniem w oku i dzikim wrzaskiem wydobywającym się ze ściśniętego grozą gardła. -
[quote name='brazowa1']Baron....gdy widzę jego baner zawsze mam pytanie,czy on w ogóle dożyje domu.[/QUOTE] Ja wcześniej niż za dwa lata na wieś się nie wyniosę. Może poczeka?
-
I ja zazdroszczę! Ale ja też się w końcu wybiorę - na wakacje na razie się nie wybieram (jeśli w ogóle się wybiorę - Sylwiaszko, są tam u was grzyby?), Werka z głowy (z serca niebardzo), wnucha nad morzem. Pojadę nawet z TŻ obejrzeć naszą działkę, o co mnie prosi od roku, pod warunkiem, że mnie zawiezie do Kamyka. Olenko, szepnij mu do prawego uszka jakieś dobre słowo ode mnie.
-
*Pabianice* 10 szczeniaków-3 urodzone na polu,7 podrzuconych !!
agata51 replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
[quote name='piechcia15']dramat:( sąsiedzi Gosi mają już dość szczekania Karola :( musi z nim coś dzisiaj zrobić bo jutro wyjeżdża 5 rano i wróci wieczorem,a mąż też się już buntuje... Nie mam siły normalnie na tego psa!! :( każdy wymięka :( on jest stworzony do ogrodu z innymi psami a nie do bloków:( jakieś pomysły???[/QUOTE] Może go ktoś na działkę przygarnie. Sezon w pełni, mnóstwo ludzi na działki się wyniosło. Niestety, nie znam żadnego działkowicza, sama też nie posiadam skrawka ziemi. A nie można mu gęby czymś zatkać? Jakąś kością albo inną, trudną do zgryzienia pychotką? -
[quote name='brazowa1']Luzik,tylko daj nam szansę!!!![/QUOTE] A co ty tam wiesz. Z luzikiem sobie radzę (wnucha potwierdzi). Tylko ten Baron.
-
[quote name='brazowa1']ZIMO!!!! byłas fajna! tez ledwo zipię. Agatko...czy wiesz,że zabrałas mi jedno z trzech moich wymarzonych,wielce oryginalnych imion dla "mojego psa w przyszłości"? pierwsze imię zabrała jedna ciotka od wyżłów: "Sepię". Ty "Holkę". Zostało mi jedyne,trzecię imię,którego nikomu nie powiem,żeby nie poszło w świat.[/QUOTE] Jeśli to wyżeł to tylko Besser.
-
Ślepy Basio - Terier walijski POTRZEBUJE KOCHAJĄCEGO DOMU !
agata51 replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
[quote name='piechcia15']Basik jest teraz ogolony, tylko, że cały czas próbuje się mierzyć z ogrodzeniem w związku z tym, ma rozwalone czoło i wygląda jakby mu rogi rosły :)[/QUOTE] [quote name='storozak']Basik z rogami!! to dopiero byłby czad!!![/QUOTE] To wcale nie jest śmieszne. -
Patula w cudnym domku!!! Można już płakać z radości !!!!
agata51 replied to irenaka's topic in Już w nowym domu
Tak mnie jakoś dzisiaj napadło, żeby poodwiedzać dawne wątki. -
Przebudzenie Dino. Dino odszedł w ramionach swojej Zuli...
agata51 replied to brazowa1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Nic mądrego nie powiem, bo na chorobach się nie znam, a na lekach jeszcze mniej. Co to jest nivalin?! Ale że sobie poradzicie, jestem pewna. -
błagamy o szansę dla pięknego Kubusia! MA DOM:) wielkie oblewanie!!! :)
agata51 replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Bjuta']Bardzo melancholijne! :) :)[/QUOTE] Są chwile, kiedy trzeba się zastanowić nad sensem istnienia. -
[I]Agatka :smile: :smile: :smile: nasza ukryta wyżłomaniaczka :smile: ale ja wiem,że Ty jeszcze wrócisz do jedynej prawidłowej rasy :smile: [/I]Myślisz, że jeszcze zdążę? ;)
-
Potrącony przez samochód, połamany , poraniony, bezdomny...Feliks ma dom
agata51 replied to ewu's topic in Już w nowym domu
No cudo po prostu. Spojrzenie mojej jagdterierki. A cała reszta cholera wie. -
Nova Scotia Duck Tolling Retriever ? Złoty Depi Rzeszow
agata51 replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
[quote name='mari23']no, niestety tak :( z adopcji przecież wrócił i ma etykietkę "trudny".... sama chciałam po niego jechać ze 2 lata temu....[/QUOTE] Jak ktoś jest trudny, to już na miłość nie zasługuje? -
Przebudzenie Dino. Dino odszedł w ramionach swojej Zuli...
agata51 replied to brazowa1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Tego robactwa nic nie wybije. Nie sądzę, żeby Sopot był bardziej zaspalinowany niż Łódź. U was po prostu jest większy przewiew - jak to nad morzem. Oj, jak mi się marzy wycieczka do Sopotu! Na kleszcze, które wpijają się w ludzkie ciała polecam preparat MxSBITO. TIC- OFF. Się psika, kleszcz zdycha, wyciąga się go jak z masła. Głuchota ma swoje dobre strony. Nie słyszysz - się nie boisz. W sylwestra i podczas burzy tylko z Betką i Mixerem siedzę w łazience - Holka śpi, dziękować bogom - łazienka nieduża.