dwbem
Members-
Posts
3583 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dwbem
-
Maleńka Tosia (obecnie Gaja) już w swoim domku:-)
dwbem replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Yaka szczekliwa była moja Emi ale tylko w domu na mnie, jak czegoś chciała to się darła a Maks tylko czekał na efekty. Teraz jak jej nie ma przejął jej rolę i teraz on szczeka jak czegoś chce. Ale na spacerach oboje spokojni w stosunku do innych psow. Kama za to szczerzy ząbki jak jakiegoś psa nie zna i odstrasza. -
Współczuję, ja wiele lat temu miałam obustronne zapalenie nerwów kulszowych i też spacery z psami były koszmarem, łzy mi same leciały. Po tygodniu męki zatrudniłam młodych ludzi i oni wyprowadzali mi psy odplatnie a ja bralam 20 zastrzyków a pielęgniarka dziwiła się, że wogóle wstaję do niej w domu. Też kwestia nastawienia.
-
Maleńka Tosia (obecnie Gaja) już w swoim domku:-)
dwbem replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Małe psy tak mają, moje rottki mimo szkolenia na obronne kochały cały świat i wszystkie stworzenia, szczególnie mniejsze i słabsze. -
Maleńka Tosia (obecnie Gaja) już w swoim domku:-)
dwbem replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Kama też jak nie zna psa to szczerzy ząbki ale jak już pozna i stwierdzi, że niegroźny to odpuszcza. Ale ja mam ochotę ją udusic za ten strach przed deszczem. Wczoraj znowu nie wyszła bo lało i trzymała prawie 18 godzin. przecież jesienią może lać bez przerwy to chyba pęknie jej pęcherz bo ile można trzymać. Maks też nie lubi ulewnego deszczu ale jednak wyskoczy choć na dwa siknięcia a Kama nie i już. Wyrywa lepek z obroży i zwiewa na schody do domu. -
Maleńka Tosia (obecnie Gaja) już w swoim domku:-)
dwbem replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Ona jest urocza a ze stojącymi uszkami to trochę podobna do mojej Kamy tylko większa -
Tuptuś umarł 25.09.22. Mały, stary, ślepy, porzucony Tuptuś w BDT.
dwbem replied to Moli@'s topic in Już w nowym domu
Smutna wiadomość ale przynajmniej miał trochę dobrego życia i nie odchodził w cierpieniu. Trzymaj się, dałaś dużo serca. -
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
dwbem replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
To zdjęcie super, biedaka wykąpali -
Współczuję wam, kocham konie tak samojak psy choc mieć ich nie mogę ale jak byłam młodsza miałam częsty kontakt z końmi a do dzisiaj uwielbiam na nie patrzeć. U mnie w wygaszaczach są psy i konie również.
-
Pewnie nadrabia ich brak w komórce na wsi. Ale jest słodka.
-
Bardzo mądra, aż mnie dziwi bo przecież nie mam jej od szczeniaka jak poprzednie psy, które wychowywałam od małego, ona jest ze wsi, gdzie przecież jej chyba nikt niczego nie uczył a u mnie błyskawicznie uczy się wszystkiego.No i nadal jest słodką terrorystką domagającą się ciągłych pieszczot.
-
To jednak może być ropomacicze, radziła bym zoperować, u mojej suki też wyglądało niegroźnie a okazalo się, że operacja była w ostatnim momencie, po wyjęciu macica im pękła nad kubłem, gdyby to się stało w środku suka by nie przeżyła.
-
Zgadzam się, bardzo mądre.
-
Też mi serce pęka, że tyle jest tych biednych psiaków i coraz bardziej nienawidzę tych ludzi, którzy skazują je na taki los a nie wszystkim mozna pomóc. Podziwiam was za to co robicie dla nich, was kocham za to.
-
Ona się bardzo szybko uczy wszystkiego, np. nauczyła się, że wychodzi po Maksie i wychodzi z pokoju dopiero jak wracam z Maksem i podstawia się do założenia obróżki i smyczy i wychodzi ale tylko jak nie pada. Właśnie dzisiaj wyrwała łepek z obroży i zwiała do domu nie uroniwszy kropelki ba zaczęło padać. Pod tym względem jest okropna, boję się, że będzie trzymać tygodniami jak całą jesień bvędzie padać.
-
Dziękuję za pozdrowienia, Kama szczęśliwa, ma świetny humor, nadal mnie męczy o wieczne pieszczoty, ma świetny apetyt, juz je wszystko czego dotąd nie znała, zaczynam zmniejszać porcje bo trochę przytyła.
-
Skoro zmienia zęby to normalne, że tak reaguje bo go bola i swędzą. Behawioryście zrob to co radzi robic ze szczeniakiem bo to idiota. A jak mały wymieni zęby to się uspokoi i wtedy zacznij z nim pracowac ale bez przemocy.