-
Posts
39937 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Isadora7
-
Jestem PAKO -JAMNIK PAKO -szukam DOMU,szukam swego Ludzia!!
Isadora7 replied to Celina12's topic in Już w nowym domu
Parysek teraz z innego swojego lokum, w pozycji horyzontalnej zwanej "kołami do góry". Panisko z Paryska po całości. [IMG]https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/945548_4924336382440_548238982_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/580693_4924336342439_1275426377_n.jpg[/IMG] -
To i owo o Ovo wyrwanej z olkuskiej mordowni - Ovka ma DS
Isadora7 replied to Gusiaczek's topic in Już w nowym domu
[quote name='Mattilu']Rany Isadora, ale sie postarzalas w ciagu ostatnich trzech dni![/QUOTE] Życie mnie przygięło :evil_lol: -
[quote name='Mika31']niestety w życiu zbyt wiele rozbija się o pieniądze .A do tego nie mieszkam sama i mam uczucie ,że wszystkim prócz mnie jest dobrze jak jest .Gdybym nie zależała w zbyt wielu sprawach od innych piesek juz był by u mnie .Niestety życie jest takie jakie jest:-([/QUOTE] Samo życie, samo życie
-
Jestem PAKO -JAMNIK PAKO -szukam DOMU,szukam swego Ludzia!!
Isadora7 replied to Celina12's topic in Już w nowym domu
[quote name='magenka1']dzisiaj Asia i Sylwia zrobili wizytę poadopcyjną dla Morki, koleżanki Paryska, sunia ma się świetnie mieszka jeszcze z dwoma suniami ze schroniska, ma koniki, rybki, duże gospodarstwo, do dziewczyn nie chciała nawet podjeść, mam mieć fotkę mmsem jak tylko dostaną to wkleję tak , że można powiedzieć , że "rodzeństwo" mają dobre domki[/QUOTE] Super ze obydwoje tak trafili. Czekamy na foty "siostry" Paryska. -
To i owo o Ovo wyrwanej z olkuskiej mordowni - Ovka ma DS
Isadora7 replied to Gusiaczek's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gusiaczek']Cioteczko, zawszem gotowa :) Ovka oczekująca Celinkowego napastowania[/QUOTE] Ovcia a ja to co? Mieliśmy miec randkę. Rambo zazdrośnik. -
[quote name='Mika31']zachorowałam na jednego biedaka tak przypomina mi Pika [URL]http://jamniki.eadopcje.org/psiak/1358[/URL][/QUOTE] Śliczny chłopak podobny do Księżniczki Belli też z Góry tylko Jeleniej :)
-
Jestem PAKO -JAMNIK PAKO -szukam DOMU,szukam swego Ludzia!!
Isadora7 replied to Celina12's topic in Już w nowym domu
[SIZE=3]PARYS POZDRAWIA. Parysek oprócz legowiska dostał budkę aby mieć trochę intymności[/SIZE] [IMG]https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/389719_4921630634798_1848002235_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/7061_4921630594797_532062863_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/8595_4921630714800_2001770577_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/941951_4921630554796_2090518542_n.jpg[/IMG] -
Moje potffforrry - opowieść o żywych; w sercu i pamięci te, które odeszły...
Isadora7 replied to majqa's topic in Foto Blogi
Ooooo nowe przygody -
To i owo o Ovo wyrwanej z olkuskiej mordowni - Ovka ma DS
Isadora7 replied to Gusiaczek's topic in Już w nowym domu
Ovka a może jakaś randka? Rambo podrywający. -
Przystojny brunecik
-
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
Isadora7 replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
[quote name='paula_t']Isadora, pisałam do Ciebie na pw, ale masz zapchaną skrzynkę. Na wątku olkuskiego pseudoschronu zobaczyłam takie zdjęcia psiaka, którego może udałoby się jakoś podciągnąć pod jamnika i na cito szukać mu DT...Został pogryziony przez amstaffa. Serce mi się kraje jak patrzę na niego, a nie dam rady go wyciągnąć, bo już mam 3 psy na utrzymaniu w hotelikach:( [/QUOTE] [SIZE=3][B]Jest szansa na transport 6 czerwca (400 zł) tylko szukamy DT.[/B][/SIZE] _________________________________________________________ [COLOR=#ff0000][SIZE=4][FONT=arial black][B] [SIZE=5]SZUKAMY TRANSPORTU WARSZAWA - SŁUPSK[/SIZE][/B][/FONT][/SIZE][/COLOR][SIZE=5] [COLOR=#ff0000][FONT=arial black][B] MAMY DT [/B][/FONT][/COLOR][/SIZE] Ta zaniedbana staruszka jest w warszawskim schronisku. Jej wygląd to niechlubny zapis dzieła człowieka, to zapis historii jej życia. Pokażmy, ze człowiek to też dobro, to ręka która nie bije, to ciepły kąt... Jesteś CZŁOWIEKIEM? POMÓŻ! Fundacja SOS dla Jamników udzieli wszelkiej możliwej pomocy domowi który przygarnie sunie na tymczas bądź na stałe. Możesz pomóc? Napisz > [email][email protected][/email] Mamy dom tymczasowy dla tej suni, szukamy transportu, gdyby ktoś słyszał byłoby super [IMG]http://img825.imageshack.us/img825/6799/magazinecover444640.jpg[/IMG] -
Chopie ja ogarnę laseczkę, jak mnie zobaczy to oszaleje z miłości. Najważniejsze ziomal że już lepiej z pikawą. I tu słyszę że Duża sie coś wygłupia? Jakim prawem, co z jej boląca głową? Rambo zatroskany
-
To i owo o Ovo wyrwanej z olkuskiej mordowni - Ovka ma DS
Isadora7 replied to Gusiaczek's topic in Już w nowym domu
Dumcia dawaj do nas mamy słonko. Rambo podrywacz. -
~ Śnieżka z łańcucha... kudłata biała sunia MA WYMARZONY DOM!
Isadora7 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
ładniusia bardzo -
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
Isadora7 replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
[FONT=monotype corsiva] [SIZE=4][FONT=arial black]Do zobaczenia Herbert ['][/FONT] "...Bracie psie, bardziej ludzki niż ludzie, Na łańcuchu więziony przy budzie O głodzie, i o chłodzie, i w brudzie, A podczas lata, gdy szukasz ochłody, Często bez miski wody; Psie, który dajesz ludziom wierności przykłady, Odpuść ludziom, braciszku, wszystkie ludzkie zdrady!..." [/SIZE] [/FONT] [SIZE=1] Artur Chojecki 1880-1951 HYMN ŚWIĘTEGO FRANCISZKA Z ASYŻU[/SIZE] -
Moje potffforrry - opowieść o żywych; w sercu i pamięci te, które odeszły...
Isadora7 replied to majqa's topic in Foto Blogi
[quote name='majqa']Na swój sposób czuję się tym wyróżniona. :evil_lol:[/QUOTE] Bo jest to wyróżnienie :) -
Hopka już wie jak wygląda prawdziwe psie życie w cudownej Rodzinie
Isadora7 replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Ja czasem mam focha i winne dostaje szlaban na łóżko, daję radę do maks 5 minut. Nie dziwię sie że tęskniłaś.