-
Posts
39937 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Isadora7
-
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
Isadora7 replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
[B][SIZE=4][FONT=verdana]Fundacja SOS dla Jamników ZAPRASZA NA EKSKLUZYWNE TARGOWISKO BIŻUTERII [/FONT][/SIZE][/B] [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/243757-JAMNICZE-TARGOWISKO-BIŻUTERYJNE-ekskluzywna-biżu-na-pomoc-jamnikom[/url] [IMG]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/942581_4891016389461_1154709491_n.jpg[/IMG] -
[quote name='Nutusia']U nas Gapci się zdarzało lać na kanapę w ramach protestu przed nowo przybyłymi tymczasami... W każdym razie z racji niechęci do mokrości na dworze, Nutusia się poddała i nie ma już w domu ani jednego dywanu (szkoda, bo fajnie się w nie lało...). Trudno, musimy się zadowolić chodniczkami, które da się prać w pralce. Kreska dywanowo minimalistyczna[/QUOTE] A ja wczoraj nie mialam gdzie lać. Trawa mokra i wyższa ode mnie, albo skoszona. A ta skoszona obrzydlistwo wszystko w niej zmielone błeee. Nie wiem chyba dzisiaj znowu nasikam w domu i Dorota wreszcie przygotuje nam ziełankę. Ganga na ziarnku grochu. [quote name='keakea']Ale dostałem ochrzan :( A przecież tylko chciałem przetestować, wziąłem sobie na chwilę do ziełanki pęczek koperku z torby z zakupami (żeby robił za drzewko), tackę śniadaniową z kuchni (żeby robiła za bańkę) i Przegląd Jamniczy. Zasiadłem wygodnie i już prawie moje starania zostały uwieńczone sukcesem, kiedy odkryła mnie w ziełance na bańce Duża i narobiła wrzasku. I o co, ja się pytam? O wynalazczość??? Rulon rozczarowany[/QUOTE] Ziomek wiesz to jest mobbincośtam i niszczenie inicjatywy tFUrczej. Chyba musimy jakiś sierpień zrobić. Rambo Guevara
-
[quote name='Celina12']A i jeszcze pokażę WAM jaki cudny wierszyk napisała na FB Cioteczka Żaneta.... Wielkanoc minęła, wiosna już za pasem. Koszyczek wystawili na trawkę tuż pod lasem. Koszyczkiem się zachwycił jamniczek - piękność wielka. Czy wiecie Państwo kto to? Dumiś - ruda modelka! Wskoczyła do koszyka, pysk w górę wystawiła i łaskawie zezwala, by Pani fotkę zrobiła. Aż na forum jamniczym zawrzy od szczeku gości, co pięknem jej powaleni walczyć będą do kości. Od kłótni i przekomarzań zaroi się na portalu. To Rulon i Rambo warczą: "Jest MOJA! Zjeżdżaj, rywalu!!!". Ale nie wiedzą oni, że Dumiś to kokietka. Rada wyskoczy z koszyczka i pójdzie zjeść krokietka.[/QUOTE] Świetny teksciarz z Żanety z Rulonem i Soplem może w szranki stawać.
-
[quote name='Nutusia']Ale kombinujecie, chłopaki! Gdy pada deszcz, to się zwyczajnie leje na któryś z chodniczków w domu, a jak już podstępem wyrzucą na dwór, leje się na beton pod okapem dachowym i biegusiem do domku - suchutkim i z suchymi łapencjami :)[/QUOTE] Mądrala... jaki okap? Chodniczki? Jakie chodniczki? U nas nie ma żadnego? Ale ja mam zamiennik szczam na kanapę. Rambo szczoch
-
[quote name='keakea']Jamniki deszczonielubne, słuchajta, jest sprawa!!!! Ja wykryłem spisek!!!!! Bo u nas w Domu to jest ta no... ziełanka... i ja zawsze myślałem, że Duzi się tam chodzą myć... nawet mnie tam kąpieluszkowali raz i drugi. Ale ostatnio jak Duży tam poszedł, to drzwi nie domknął i WIECIE CO??? On robił tam sioo!!!! Do tej białej bańki z klapką!!!!!!!!!!!! Nam to każą na dwór latać, deszcz nie deszcz, śnieg nie śnieg, a sami wygodniccy to do banieczki sioo!! SKANDAL!!! Pewnie i koo tam robią!!! No po prostu to się nadaje na protest zbiorowy do TOJ-u!!!! Rulon oburzony[/QUOTE] Zgadzm sie z przedmówcą i podpisalnikuje petycje. [quote name='yunona']Od dawna wiem, że sikajo do bańki.:eviltong: Ale potem jeszcze taką białą taśmę ze ściany wyciągają i wrzucajo do środka a potem normalnie to taki wodospad leci coś jak Niagra no taka w Hameryce pół i w Kanadzie pół. Ja tam wole sikonić i koopkować na trawce. A jak pada to yun mówi szybko sikonia i do domu! I tak z Ferką robimy :diabloti:[/QUOTE] A Dorota to sobie w kolorkach te taśmy ma [quote name='Celina12']No malnikujom ziełankę...WC-etownice czy jakoś tam...ale co to za przyjemność...my przy naszym załatwianiu potrzeb mamy zieloną trawkę,poczytać se możem przy okazji ( a słyszalnikowałem ,że są Ludziska co też w ziełance czytalnikują ), a przy okazji dbamy o kondycję Człowieków-bo potem latajom i zbierajom koo. Rulon musieliby nam z ziełance założalnikować malusie bańki....gorzej z sioo-drzewek nam tam nie postawią..... Sopeluś już bezradny[/QUOTE] Eee Sopeluś a co za problem z postawienie drzewka? [quote name='keakea']No Siop, co Ty gadasz, co za problem w ziełance posadzić drzewko, jak w pokoju na parapecie som kwiatki, to czemu nie może drzewka być w ziełance? A bańka powinna być niska i podłużna ze ścianką, żeby można było na nią zadrzeć nóżkę i żeby spłynęło do bańki. Z całym szacunkiem, ale zimą to trawy niet, za zimno, żeby coś czytać - a tak brałbym Przegląd Jamniczy i se szedł z Dużym na wspólne posiedzonko do ziełanki. Każdy na swojej bańce... ciepło... cicho... Piszę do TOJ-u w tej sprawie. To może być biznes stulecia. Bańki sikalne dla jamników. Rulon biznesmen[/QUOTE] Rulon ziomku ty to masz łeb jak ten słynny Jamnik de Vinci. [quote name='Celina12']:crazyeye:-no i zatkało mnie ponownie.....pomysł REWELKA.....trza opatentowalnikować.....Rulon Ty to masz pomysły.... U Selin by gorzej było,do ziełanki idzie z NIĄ cała Trójca a jak ja byłem to Czwórca.....leżą razem na dywaniku i szczekają.To wtedy takich baniek by trza było-tyle ile jamników.Jak Krzysio wróci-zarządzim remontownicę w ziełankownicy. Patentalnikuj szybko swój projekt,bo musim montownikować...muszom wyprodulnikowac szybko... Sopeluś[/QUOTE] No to mamy przed sobą pisalnikowanie protestu i opatentylnikowanie Rulona pomysła. Rambo podsumowujący. ps Ovcia jasne że ty zawsze wiesz co i jak
-
Hopka już wie jak wygląda prawdziwe psie życie w cudownej Rodzinie
Isadora7 replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Ożżz tyyyyy Ovka dooobra jesteś. Rambo zachwycony -
[quote name='keakea']Ja to opracowałem taki patent, że siadałem w domu i nie wychodziłem. To Duzi mnie wynosili pod windę. To ja siadałem tam i nie wychodziłem. To oni mnie wynosili przed blok. To ja migiem sioo albo i nie i do domu. A teraz się wycwanili i mnie wynoszą daleko od bloku i ja muszę całą drogę powrotną iść OSOBIŚCIE :( Kombinuję, skąd by tu wziąć superglue - jakby padało, to bym się przyklejał do łóżka. Z łóżkiem by mnie przecież nie dali rady wynieść... nie? Rulon kombinujący[/QUOTE] Jak coś wymyślisz to daj znać. Umówię sie z tobą za to na randkę w ciemno. Ganga kokietka
-
Siemka Zocha A u nas leje na dworze, ja leję, Ganga tez nalała. Tylko Ruda jak zwykle prymuska. Ganga tylko rano wczoraj sioo robiła - przed wyjściem Doroty do roboty. Jak Dorota wróciła to Ganga dyskutowała ze nie wyjdzie, bo pada, ma świeży manikiur i pedikiur. I ona to w lektyce poprosi i to tam gdzie sterylnie czysto, sucho i słonecznie. Ona się chyba z choinki urwała.. w Warszawie czysto - hahaha. Toż to sajenfykszon czy jakoś tak. Ganga jak nalała to miała nawet focha od Doroty który trwał aż minutę. Ja oczywiście nie, a naszczałem 4 razy. Mam jeszcze nagrodę pocieszenia, zwiększyła mi dawkę luminalu bo stwierdziła że się za długo i za często kiwam, jak to ona mówi autyst- autos- no jakoś tak z autem. Czuję że zbliża się nagroda główna to znaczy WERTFLON! Rambo szczoch i hipochondryk
-
Sopelku spytaj Ediego bo się z nim spotykasz. On był mistrzem w trzymaniu. W czasie deszczu był wyprowadzony i robił takie miny jakby go torturowali. Mama Doroty chodziła z parasolką, aby Edi mógł sioo zrobić. Prasolkę nad nim oczywiście rozwijała nie nad sobą. A i tak wybierała miejsca zadaszone (np drzewem) gdzie najmniej mokro, prawie sucho bywało. I przemawiała do Ediego czule aby zrobił sioo. A on.... udawał ze robi, przyjmując właściwą postawę. Rambo zastępujący Edunia
-
[SIZE=4][FONT=arial black]Odblaskowe Taksówki[/FONT][/SIZE] [IMG]http://img191.imageshack.us/img191/4386/p5190227fb.jpg[/IMG] [IMG]http://img526.imageshack.us/img526/9896/p5190230fb.jpg[/IMG] [IMG]http://img585.imageshack.us/img585/1919/p5190229fb.jpg[/IMG] [IMG]http://img689.imageshack.us/img689/5656/p5190223fb.jpg[/IMG] [IMG]http://img838.imageshack.us/img838/624/p5190228fb.jpg[/IMG]
-
Śliczny jest, gratuluję Pierwszego Poważnego Psa.
-
[quote name='WARANSKA']Aniu,wracaj juz do nas :loveu: Tak smutno na Twoim watku bez Ciebie :-([/QUOTE] Tęsknimy niezmiennie
-
A u nas leje na dworze, ja leję, Ganga tez nalała. Tylko Ruda jak zwykle prymuska. Ganga tylko rano wczoraj sioo robiła - przed wyjściem Doroty do roboty. Jak Dorota wróciła to Ganga dyskutowała ze nie wyjdzie, bo pada, ma świeży manikiur i pedikiur. I ona to w lektyce poprosi i to tam gdzie sterylnie czysto, sucho i słonecznie. Ona się chyba z choinki urwała.. w Warszawie czysto - hahaha. Toż to sajenfykszon czy jakoś tak. Ganga jak nalała to miała nawet focha od Doroty który trwał aż minutę. Ja oczywiście nie, a naszczałem 4 razy. Mam jeszcze nagrodę pocieszenia, zwiększyła mi dawkę luminalu bo stwierdziła że się za długo i za często kiwam, jak to ona mówi autyst- autos- no jakoś tak z autem. Czuję że zbliża się nagroda główna to znaczy WERTFLON! Rambo szczoch i hipochondryk
-
[quote name='yunona']Ale, ale a szampona na kszcinach nie będzię? :diabloti:[/QUOTE] Szampon może nie ale stary dobry RIESLIENG czemu nie :evil_lol: [URL="http://img854.imageshack.us/i/94216510151603327359496.jpg/"][IMG]http://img854.imageshack.us/img854/3733/94216510151603327359496.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img692.imageshack.us/i/92348946107135397349250.jpg/"][IMG]http://img692.imageshack.us/img692/2841/92348946107135397349250.jpg[/IMG][/URL] [IMG]http://img191.imageshack.us/img191/4207/92308056196943052038846.jpg[/IMG] [URL="http://img844.imageshack.us/i/94202561530789848091714.jpg/"][IMG]http://img844.imageshack.us/img844/1337/94202561530789848091714.jpg[/IMG][/URL]
-
Jak na stronie [URL]http://jamniki.eadopcje.org/[/URL] nie znajdzie to daj znać. Może coś więcej o Panu? Nie wszystkie psy daję od razu na stronę.
-
Chora, cierpiąca jamniczka szczęśliwa we własnym domu! Dziękujemy!
Isadora7 replied to caromina's topic in Już w nowym domu
Urocza lukrowana panieneczka, napatrzeć się nie można [IMG]http://images44.fotosik.pl/705/e67158e9d0f0a126med.jpg[/IMG] -
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
Isadora7 replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
[quote name='szafra']Witajcie jamnikowe Ciotki i Wujkowie :) W punkcie przetrzymań w Wodzisławiu Śląskim przebywa od tygodnia taki oto jamniś. Prawdopodobnie adoptowany ze Schroniska w Rybniku. Właściciele wiedzą, że on tam jest, ale mija tydzień a po niego nikt się nie zgłosił. Pies podobno biegał samopas po mieście, głodny przychodził do koleżanki pod okna. Jeżeli go nie odbiorą pojedzie do schroniska cieszącego się niezbyt dobrą sławą :(. Może da się coś zrobić zanim tam pojedzie ? Jest bardzo kontaktowy. [url]https://lh5.googleusercontent.com/-E4tecvDmVK8/UZkGCuPeEyI/AAAAAAAACHo/kIMdJGXXR2s/w671-h503-no/DSCN62834025.JPG[/url] [url]https://lh4.googleusercontent.com/-kvLyeEOm24A/UZkGHzpi5dI/AAAAAAAACIA/Fps-ha4yPDw/w860-h503-no/DSCN62864028.JPG[/url] [url]https://lh3.googleusercontent.com/-P5G1pcLfihc/UZkGEkjEc5I/AAAAAAAACHw/mXWsu9LW7Q8/w671-h503-no/DSCN62844026.JPG[/url] [url]https://lh3.googleusercontent.com/-_IgHJE9pHds/UZkF3SzmMWI/AAAAAAAACHA/4g4ECJ2oj3c/w537-h503-no/DSCN62784020.JPG[/url][/QUOTE] [SIZE=3]Przepraszam ale uciekł ten post potrzebującego jamnisiowatego, wstawię dzisiaj na stronę Fundacji SOS dla Jamników.[/SIZE]