Jump to content
Dogomania

Isadora7

Members
  • Posts

    39937
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Isadora7

  1. jesteśmy, tęsknimy, czekamy
  2. No sie poryczeliśmy... wszyscy, nawet ja chop w końcu jedyny. Dorota chlipie, Ruda z Gangą też i ja. Rambo wzruszony.
  3. [quote name='werenn']a dzień dobry po długiej nieobecności cioteczce Mika :-) wczoraj wróciłam z kilkudniowego szkolenia, więc Marcelek mnie pilnuje, żebym znowu nie zniknęła. Muszę uważać, żeby na niego nie usiąść, bo na kanapie jest przede mną :-)[/QUOTE] Zapewne nie uzgadniałaś z nim i nie dostalaś zezwolenia na szkolenie :D
  4. Hektorku, Koniku kochany pamiętam i będę pamiętać.
  5. a mnie się śniło że Izunia siedziała godzine w spokoju w fotelu, ech to tylko sen
  6. Kresia no co tyyy, musimy podziamgać trochę. Rambo dziamgacz
  7. [quote name='keakea']Figo, a Ty dalej w DT? :([/QUOTE] Nadal w DT, musze kupić mu troche nowych ogłoszeń. Był nawet w metrze
  8. A wiesz z tym szczaniem... ja mam dwie piekne laski w domu i... jaja. I po prostu czasem jak je widzę.... Rambo laskoholik
  9. Ovcia ostra jesteś, lubie takie laski, zupełnie jakbyś z Bemowa czyli ramienia WolY była. Rambo rzekł sznapsbarytonem.
  10. Siemka Zocha, ty słyszałaś o tym Sławku kapuście co na Gapulinde donosi? No się zapultałem jak przeczytałem. Rambo żul z Kiercelaka.
  11. Ale kapusta z tego Sławka, u nas na Gibalaku to chłopaki by bęcki spuścili za kapowanie i siekneli mielonym po gałach, aż by nachy spadły. Rambo żulik z WolY.
  12. [quote name='obiezyswiat75']My z Maksiem protestujemy. To nie jest wiosna, tylko jakieś nieporozumienie. Zamiast leżeć na kocyku w ogrodzie, to leżymy na kocyku w domu. Lub pod kocykiem :) Ależ on się przytula. Ależ on kocha. Tak bezwarunkowo. Jesteś moim ulubieńcem i masz specjalne miejsce w moi sercu. Jak nikt inny. Tylko nie mów kolegom, bo Ci nie pozwolą wyżerać ze swoich misek :loveu: Minęło 10 miesięcy :multi:[/QUOTE] no to ja z flaszkami na te 10 miesięcy [IMG]http://img692.imageshack.us/img692/2841/92348946107135397349250.jpg[/IMG]
  13. Wprawdzie winko urodzinowe już dałam ale miałam jeszcze dołożyć życzenia, niestety z przyczyn ode mnie niezależnych nie miałam wiele godzin internetu. Już jestem, oczywiście serdecznie pozdrawiam Jubilata i jego Rodzinę i zasiąde przy końcówce wspaniałej uczty. [IMG]http://img69.imageshack.us/img69/497/ac2ud.jpg[/IMG]
  14. No chociaż na chwile musiałam wejść, ja dziś wiele godzin bez netu byłam.
  15. Byłoby fajnie jakby się udało, żeby miała jak najkrótsze "przystanki"
  16. [quote name='Nutusia']No dobra, ulało mi się. Kasuję ten wątek z subskrypcji. Gdybym mogła pomóc jakiejś jamniczce, wiadomo gdzie mnie szukać. Pozdrawiam, Magda[/QUOTE] [quote name='Nutusia']Całe szczęście, że jeszcze nie skasowałam ;) Dropek to towarzysz niedoli i "mąż" mojej Gapci przecież! :) Dziękuję :)[/QUOTE] Nutusia wiem, rozumiem, ale spójrz na to i ... od razu lepiej :) [IMG]http://images40.fotosik.pl/2060/919d8f04111e545d.jpg[/IMG]
  17. [quote name='Fundacja Jamniki Niczyje'][SIZE=3][FONT=verdana]Chciałabym zauważyć, że Kajtuś już jakiś czas temu został przez nas zabrany do domu tymczasowego. Kajtuś jest podopiecznym Fundacji Jamniki Niczyje. W chwili obecnie piesek potrzebuje domu na zawsze. Potrzebne jest też wsparcie finansowe dla jamniczka [/FONT][/SIZE][SIZE=4]wydarzenie na facebook: [URL]https://www.facebook.com/events/192513770900448/[/URL][/SIZE] [SIZE=4][B]Kajtuś pozdrawia z domu tymczasowego[/B][/SIZE] Ponownie proszę o udzielanie prawdziwych informacji o naszych podopiecznych.[/QUOTE] [SIZE=4]A to cudownie, dziękuje za informacje, powodzenia życzę Kajtkowi. [/SIZE]
  18. [SIZE=3][FONT=verdana][B]KAJTEK[/B] > [URL]http://jamniki.eadopcje.org/psiak/1346[/URL] Kochani zostałyśmy poproszone o pomoc w znalezieniu domu dla 10-cio letniego Kajtusia. Jego Pani bardzo sie rozchorowała, trafiła do szpitala i piesek został sam :( rodzina nie może sprawować nad nim opieki i na dniach Kajtuś trafi do schroniska co dla pieska w jego wieku może to skończyć się wyrokiem :( Bardzo prosimy o pomoc kochających jamniki. Mamy bardzo mało czasu. Potrzebny też będzie transport Kajtka. [/FONT][/SIZE][IMG]http://img221.imageshack.us/img221/5260/szcze3.jpg[/IMG]
  19. [quote name='majqa']U nas OK, wymienione również w formie. Aktualnie wznosimy modły żeby przestało padać. ;-)[/QUOTE] Ja już psalmy zaczęłam śpiewać
  20. [quote name='MARI0121']jak już pisałam, w legnickim schronie jest patriarchat pana Boksy, czyli pana kierownika i kropka... wiem, że psy wyjeżdżają też do Niemiec ale nie wiem czy nadal się ten proceder odbywa... bo teraz cichutko w tej sprawie...k[COLOR=#ff0000][B]iedyś oficjalnie pisali które psy wyjechał, [/B][/COLOR]teraz już chyba zostały te informacje zakazane... ludzie chcący pomóc psom, lub ci co wychodzą na spacerki z nimi muszą cicho siedzieć, bo inaczej fora za dwora... i żaden TOZ czy inny nic na to nie poradzi... chyba TVN24 byłoby potrzebne i to nie jeden raz, tylko tak żeby sprawa dopilnowali...[/QUOTE] Tak istotnie, w grudniu 2011 osobiście zostałam poinformowana o fakcie wywiezienia Dyzia w ostatni dzień kwarantanny " bo kaurat był transport" inna sprawa zę były akurat dwie rodziny bardzo jamnicze. z którrych jedna nawet już miała wszystko do podróży po jamnika przygotowanw i mieli tego dnia wieczorem jechać. [quote name='moris1001']Ulv-na temat tego psiaka z niedzieli nie wiem nic konkretnego bo dziewczyna nie była dzisiaj w schronisku,więc jutro podjadę i postaram się coś dowiedzieć a [B]na temat jamnika z chorymi łapkami-pies był i jest w boksie 8h[/B]. Psiak trafił do schronu już po raz drugi bo poprzednim razem właściciel go odebrał. [B]Ma około 4 lat i całe swoje życie spędził biegając po podwórku skąd został odłowiony razem z kolegą.[/B] Tym razem właściciel chyba go nie odbierze.[/QUOTE] [quote name='gosiaczek1984']to znaczy,że jamnik z krzywymi łapkami jest dalej czy nie,bo się zamotałam[/QUOTE][B] Czy jest ktoś kto na 100% powie / potwierdzi ? Bo zgłupiałam z deczka. A DOM TYMCZASOWY CZEKA.[/B]
  21. [quote name='Isadora7'][B][SIZE=4][FONT=verdana]Fundacja SOS dla Jamników ZAPRASZA NA EKSKLUZYWNE TARGOWISKO BIŻUTERII [/FONT][/SIZE][/B] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/243757-JAMNICZE-TARGOWISKO-BIŻUTERYJNE-ekskluzywna-biżu-na-pomoc-jamnikom[/URL] [URL]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/942581_4891016389461_1154709491_n.jpg[/URL][/QUOTE] [B][SIZE=4]Zostały uzupełnione ceny wyrobów złotych oraz rozmiary. Zatem zapraszamy wszystkich którzy chcą pomóc jamnikom, nawet tylko do hopkania (to tez forma pomocy). [/SIZE][/B]
  22. [quote name='MARI0121'][URL]http://wolontariuszkischroniskolegnica.blogspot.com/[/URL] jamnik z chorymi łapami zniknął....nie wiem czemu i dokąd...[/QUOTE] [B][SIZE=4] To jest jakiś horror [/SIZE][/B] półtora roku temu w grudniu 2011 został wywieziony do Niemiec długowłosy jamnik na którego w Polsce czekały dwie jamnicze rodziny. Dyzio był wywieziony ostatniego dnia kwarantanny.
×
×
  • Create New...