Jump to content
Dogomania

Isadora7

Members
  • Posts

    39937
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Isadora7

  1. [quote name='werenn']Dzisiaj tj. 13 czerwca zorganizowana grupa przestępcza, podczas nieobecności ludzi, dokonała napadu na szafkę kuchenną i wykradła wędzone łapki. Przestępcy zjedli swój łup. Mniejszy z kradziejów na widok wchodzącej do mieszkania małoletniej osoby wciągnął szybko ostatnią łapkę bez gryzienia. Według wszelkiego prawdopodobieństwa zakończy się to okropnym bólem brzucha i jeszcze okropniejszą sracz..ą. A mnie czeka przesra...a noc - w przenośni i dosłownie. I muszę się zastanowić czy warto wydawać kasę na łapki[/QUOTE] No ja też kombinuję jak koń pod górę, jak zrobić włam do łazienki gdzie Dorota ukryła łapki. Capi jak diabli i drażni, a na dodatek sąsiedzi przez ścianę mają remont łazienki. Dorota w robocie a my musimy wysłuchiwać. Ale dajemy czadu równo tak że sąsiadka pytała czy nie powinna nam dać czegoś na uspokojenie bo sobie nerwy zszargamy. No ale remont to pikuś nam chodzi o zadekowane łapki. Grupa bojówkowa w składzie: Rambo-dowódca, Ruda-trzymająca wartę i Ganga-rozgrywająca. Aktualnie trwa narada sztabu kryzysowego [IMG]http://images40.fotosik.pl/2077/8d66b83f4405d561med.jpg[/IMG]
  2. Ale rachunek chyba pozostał jaki był? Czy Maks nie poszedł do adopcji?
  3. oby się nie rozmagnesowało również Tobie, jakkolwiek to rozumieć.
  4. [quote name='stzw']Lekarka, która zaszczepiła Rikusia przed opuszczeniem schronu szaleje dalej: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=537104336351053&set=a.439379762790178.102857.184362894958534&type=1&theater Nawet nie wiem co napisać :(
  5. [quote name='Celina12']4 miesiące temu jeszcze o tej porze był z nami Sopeluś....potem zgotował nam okrutną niespodziankę.Odszedł cichutko-nie pytał nas czy może...czy już pora...zostawił ból,tęsknotę ale i pamięć,wdzięczność,że nas pokochał,że pozwolił nam przebywać z SOBĄ.Selin do tej pory płacze....płacze za WSZYSTKIMI swoimi Ukochanymi jamnikami.... Sopelusiu-kochamy Cię nadal.....Bądź przy nas....chroń nas.... Dumcia,Piruś,Fokus z Selin[/QUOTE] Chcialam tyle napisać... i ścisneło mnie nie dałam rady. Sopeluś kocham ciebie gdziekolwiek jesteś, bo jesteś.
  6. [quote name='keakea']Ooooooo, PSIACIELU mój... tęskniem ja... Poproszę Dużą, żeby nabyła uchi królicze i Ci wysłała ode mnie. Rulon stęskniony[/QUOTE] A ja dołozę ciasteczka które ukradłem gdy Dorota pakowała dla biorących udział w konkursie Rulona - Pana Jamniora
  7. [quote name='JamniczaRodzina.']Piękny psiunio:loveu: bardzo żałujemy że nie mogliśmy poznać go osobiście :roll:[/QUOTE] Piekny, bardzo zadbany, kontaktowy psiak zważywszy na to że jest niewidomy. A jaki ma tubalny "głos".
  8. Patrzę na to zdjęcie i sama się śmieję [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-jAgC38paWnc/UZpeBlevEvI/AAAAAAAACtg/7pOx_1cJLtM/s640/IMG_4122.JPG[/IMG]
  9. [FONT=century gothic]Expose Rambiego dla Sopelka Sopelciu to już 4 miesiące jak jesteś z nami inaczej, bo że jesteś to wiadome - tylko inaczej. Tęsknimy za twoimi fotkami, ale też fajnie - że nadal z nami jesteś. Nawet nie wiesz jak (zapewne dla innych też) ważne - że po prostu JESTEŚ. Nie ma bowiem wymiaru, przestrzeni dla "KOCHAM" bo kocha się zawsze. Kocha się gdy żyje się w sercu, pamięci, wspomnieniach. Tego nikt nigdy nie odbierze nawet podstępem. Sopelku kochamy całą naszą jamnicza trójką i nasza Dorota też. Rambo, Ruda, Ganga i Dorota[/FONT]
  10. [IMG]http://img5.imageshack.us/img5/9717/20130612234613fb.jpg[/IMG]
  11. Szczepienia są dostane skany żebyś miała jak najszybciej. Potem się prześle. napisz jak jej pierwsze godziny? Jakieś fotki dasz rade zrobić? Jakby kłopot z wstawieniem ślij do mnie na maila wstawię.
  12. jestem u suni wstawie zrobie jej profil na stronie
  13. [quote name='lika1771']Mam pytanie czy sunia byla szczepiona,ja nie mam zadnych papierow na nia...[/QUOTE] Jak znam życie to tak ale nie mogę dorwać teraz nikogo
  14. Ja się pultam? Jaaaaaa? Zobaczysz jak sie zapultasz jak ta paczka co Duża obwąchiwała znajdzie się w domu. I zobaczysz zę tez będa wydzielać. Zobaczysz jakiego pulta dostaniesz. Rambo zapultowany totalnie
  15. [quote name='Ajula']trzyma kciuki za udaną wyprawę i mam prośbę - Rytka, wyściskaj ode mnie Isadorę! :lol: ale tak, żeby poczuła :evil_lol:[/QUOTE] O matko jedyna nie mogę sie najeść za bardzo :evil_lol:
  16. Dostałam smsa z przypomnieniem o wizycie, zatem ... do jutra . Rytka kopsnij mi swój numer telefonu.
  17. [quote name='keakea']Rambo, chcesz w tubę? Nie opierniczam się, tylko zasuwam ile sił w łapach. Wkrótce relacja, cierpliwości trochę, nie? Rulon wnerwiony niecierpliwcami[/QUOTE] Ej tyyyy siekne mielonym po gałach to zakminisz że do mnie sie nie fika, dawaj relacje bo jak sie zapultam to nie zrobie dzisiaj tego co mam zrobić. Rambo żul z Kercelaka - boss Gibalaka.
  18. [quote name='lika1771']Jada beda okolo 15tej.Jak to Pan powiedzial "wiezie mi jamniczka od p.Doroty"[/QUOTE] no co przecież jamniczek :loveu:
  19. [quote name='Gusiaczek']"o to łapeczke możesz zeżreć świeżo wędzoną, a Dorota znowu jakieś przekręty zrobiła, capi z lodówki oj capi a ona mówi ze tam nie ma łapek. Rambo wkurzony." Rambo, Ty popacz Chopie - Gusiak też rżnie jarząbka ..... nie ma, nie ma - gada Jak nie ma ?, jak jest! Ovo równie wkurzona Wiesz co a może awiadomimy organizacje zęby interwencje zrobili, bo to jest znecanie sie nad nami. Rambo Guevara
  20. [quote name='Gusiaczek']Witam wszystkich Miłych Gości:) Gusiak zakręcona, jak ruski termos, kończy bazarek, stresuje się nadchodzącym remontem i na dodatek ma za tydzień na jakoweś weselicho jechać .... klnie na czym świat stoi, bo nienawidzi całom sobom takowych dżamprez ... Żeby odwrócić jej uwagę od niemiłych dla niej spraw łyknęłam na spacerku takie coś, po czym galantnie obrzygałam pół przedpokoju i bardzo źle się poczułam na 2dni ... dobre i tyle ;) Miłego słonecznego dnia Ovo pomysłowa[/QUOTE] fajoski numer, ja to tylko ze szczaniem przeginam Rambo szczoch
  21. [quote name='anica']Rude jest piękne:loveu:[/QUOTE] i mądre, bardzo mądre.
×
×
  • Create New...