-
Posts
39937 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Isadora7
-
[quote name='werenn']Dzisiaj tj. 13 czerwca zorganizowana grupa przestępcza, podczas nieobecności ludzi, dokonała napadu na szafkę kuchenną i wykradła wędzone łapki. Przestępcy zjedli swój łup. Mniejszy z kradziejów na widok wchodzącej do mieszkania małoletniej osoby wciągnął szybko ostatnią łapkę bez gryzienia. Według wszelkiego prawdopodobieństwa zakończy się to okropnym bólem brzucha i jeszcze okropniejszą sracz..ą. A mnie czeka przesra...a noc - w przenośni i dosłownie. I muszę się zastanowić czy warto wydawać kasę na łapki[/QUOTE] No ja też kombinuję jak koń pod górę, jak zrobić włam do łazienki gdzie Dorota ukryła łapki. Capi jak diabli i drażni, a na dodatek sąsiedzi przez ścianę mają remont łazienki. Dorota w robocie a my musimy wysłuchiwać. Ale dajemy czadu równo tak że sąsiadka pytała czy nie powinna nam dać czegoś na uspokojenie bo sobie nerwy zszargamy. No ale remont to pikuś nam chodzi o zadekowane łapki. Grupa bojówkowa w składzie: Rambo-dowódca, Ruda-trzymająca wartę i Ganga-rozgrywająca. Aktualnie trwa narada sztabu kryzysowego [IMG]http://images40.fotosik.pl/2077/8d66b83f4405d561med.jpg[/IMG]
-
Moje potffforrry - opowieść o żywych; w sercu i pamięci te, które odeszły...
Isadora7 replied to majqa's topic in Foto Blogi
oby się nie rozmagnesowało również Tobie, jakkolwiek to rozumieć. -
Strasznie zabiedzony jamnikowaty staruszek ZA TM:(
Isadora7 replied to Zofija's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='stzw']Lekarka, która zaszczepiła Rikusia przed opuszczeniem schronu szaleje dalej: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=537104336351053&set=a.439379762790178.102857.184362894958534&type=1&theater Nawet nie wiem co napisać :( -
[quote name='Celina12']4 miesiące temu jeszcze o tej porze był z nami Sopeluś....potem zgotował nam okrutną niespodziankę.Odszedł cichutko-nie pytał nas czy może...czy już pora...zostawił ból,tęsknotę ale i pamięć,wdzięczność,że nas pokochał,że pozwolił nam przebywać z SOBĄ.Selin do tej pory płacze....płacze za WSZYSTKIMI swoimi Ukochanymi jamnikami.... Sopelusiu-kochamy Cię nadal.....Bądź przy nas....chroń nas.... Dumcia,Piruś,Fokus z Selin[/QUOTE] Chcialam tyle napisać... i ścisneło mnie nie dałam rady. Sopeluś kocham ciebie gdziekolwiek jesteś, bo jesteś.
-
Moje potffforrry - opowieść o żywych; w sercu i pamięci te, które odeszły...
Isadora7 replied to majqa's topic in Foto Blogi
Sobie przybiegłam odświeżyć wąteczek -
[quote name='JamniczaRodzina.']Piękny psiunio:loveu: bardzo żałujemy że nie mogliśmy poznać go osobiście :roll:[/QUOTE] Piekny, bardzo zadbany, kontaktowy psiak zważywszy na to że jest niewidomy. A jaki ma tubalny "głos".
-
Patrzę na to zdjęcie i sama się śmieję [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-jAgC38paWnc/UZpeBlevEvI/AAAAAAAACtg/7pOx_1cJLtM/s640/IMG_4122.JPG[/IMG]
-
Liwka- 3 dni leżała na chodniku - pęknięta miednica, ciąża - MA DOM
Isadora7 replied to kama210's topic in Już w nowym domu
super fajne zdjęcia dam je na profil -
[FONT=century gothic]Expose Rambiego dla Sopelka Sopelciu to już 4 miesiące jak jesteś z nami inaczej, bo że jesteś to wiadome - tylko inaczej. Tęsknimy za twoimi fotkami, ale też fajnie - że nadal z nami jesteś. Nawet nie wiesz jak (zapewne dla innych też) ważne - że po prostu JESTEŚ. Nie ma bowiem wymiaru, przestrzeni dla "KOCHAM" bo kocha się zawsze. Kocha się gdy żyje się w sercu, pamięci, wspomnieniach. Tego nikt nigdy nie odbierze nawet podstępem. Sopelku kochamy całą naszą jamnicza trójką i nasza Dorota też. Rambo, Ruda, Ganga i Dorota[/FONT]
-
Liwka- 3 dni leżała na chodniku - pęknięta miednica, ciąża - MA DOM
Isadora7 replied to kama210's topic in Już w nowym domu
jestem u suni wstawie zrobie jej profil na stronie -
Ja się pultam? Jaaaaaa? Zobaczysz jak sie zapultasz jak ta paczka co Duża obwąchiwała znajdzie się w domu. I zobaczysz zę tez będa wydzielać. Zobaczysz jakiego pulta dostaniesz. Rambo zapultowany totalnie
-
[quote name='Ajula']trzyma kciuki za udaną wyprawę i mam prośbę - Rytka, wyściskaj ode mnie Isadorę! :lol: ale tak, żeby poczuła :evil_lol:[/QUOTE] O matko jedyna nie mogę sie najeść za bardzo :evil_lol:
-
Dostałam smsa z przypomnieniem o wizycie, zatem ... do jutra . Rytka kopsnij mi swój numer telefonu.
-
[quote name='keakea']Rambo, chcesz w tubę? Nie opierniczam się, tylko zasuwam ile sił w łapach. Wkrótce relacja, cierpliwości trochę, nie? Rulon wnerwiony niecierpliwcami[/QUOTE] Ej tyyyy siekne mielonym po gałach to zakminisz że do mnie sie nie fika, dawaj relacje bo jak sie zapultam to nie zrobie dzisiaj tego co mam zrobić. Rambo żul z Kercelaka - boss Gibalaka.
-
[quote name='Gusiaczek']"o to łapeczke możesz zeżreć świeżo wędzoną, a Dorota znowu jakieś przekręty zrobiła, capi z lodówki oj capi a ona mówi ze tam nie ma łapek. Rambo wkurzony." Rambo, Ty popacz Chopie - Gusiak też rżnie jarząbka ..... nie ma, nie ma - gada Jak nie ma ?, jak jest! Ovo równie wkurzona Wiesz co a może awiadomimy organizacje zęby interwencje zrobili, bo to jest znecanie sie nad nami. Rambo Guevara
-
To i owo o Ovo wyrwanej z olkuskiej mordowni - Ovka ma DS
Isadora7 replied to Gusiaczek's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gusiaczek']Witam wszystkich Miłych Gości:) Gusiak zakręcona, jak ruski termos, kończy bazarek, stresuje się nadchodzącym remontem i na dodatek ma za tydzień na jakoweś weselicho jechać .... klnie na czym świat stoi, bo nienawidzi całom sobom takowych dżamprez ... Żeby odwrócić jej uwagę od niemiłych dla niej spraw łyknęłam na spacerku takie coś, po czym galantnie obrzygałam pół przedpokoju i bardzo źle się poczułam na 2dni ... dobre i tyle ;) Miłego słonecznego dnia Ovo pomysłowa[/QUOTE] fajoski numer, ja to tylko ze szczaniem przeginam Rambo szczoch -
[quote name='anica']Rude jest piękne:loveu:[/QUOTE] i mądre, bardzo mądre.