-
Posts
39937 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Isadora7
-
Chora, cierpiąca jamniczka szczęśliwa we własnym domu! Dziękujemy!
Isadora7 replied to caromina's topic in Już w nowym domu
U mnie Ganga która mieszkała na wiejskim podwórku jest najgorsza. Ona musi mieć sterylną czystość do sioo i koo. Widać na spacerze jakie miny robi pt "tu wczraj sikłąm, jest fee", "tu inny robił błeee" itp. A zrobienie czy to siooo czy koo w czasie deszczu? Zapomnijcie. Potrafi i dobe wytrzymać, nie zrobi małpa jedna. -
[quote name='Nutusia']Sama go sobie podmieniłaś, a raczej... odmieniłaś :) ps. Hope, ja jeszcze w sprawie rozmnażania Seby... Tylko pamiętaj, żebyś zadbała o odpowiedni dobór Synowej w pieskiej czy też ogólnozwierzaczkowej "kwestii" ;) Kreśka zapobiegliwa i przestrzegająca Oooo totot dokłądnie ja cos o tym wiem. Rambo po przejściach.
-
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
Isadora7 replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
[quote name='Macia']Niestety u Karmelka jest gorzej. Okazuje się, że Karmelek jest dużo starszy nie sądziliśmy albo z powodu przeżyć wszystko postępuje u niego szybciej. Ma pewne problemy zdrowotne: ma zaćmę (ale jeszcze widzi), kiepsko słyszy, ma guzki przy odbycie (o podłożu zapewne hormonalnym), kamień w pęcherzyku żółciowym (jest na to leczony) i to chyba tyle. Niestety dostałam niepokojące informacje od jest tymczasowych opiekunów (chłopak jest we wspaniałym BDT). Karmelek zachowuje się jakby miał demencję. Potrafi siedzieć koło swojego opiekuna i nagle zaczyna na niego warczeć (opiekunka w tym czasie może go normalnie dotykać). Zachowuje się jakby nagle coś mu się przypominało z przeszłości i zaczyna traktować mężczyznę jako zagrożenie. Po chwili się "otrząsa" i zaczyna przymilać oraz cieszyć do opiekuna. Dodatkowo o ile w dzień zachowuje się w domu normalnie to w niektóre wieczory zaczyna chodzić po domu i zachowywać jakby się zgubił. Po chwili przestaje. Na szczęście oprócz tych epizodów czuje się świetnie. Wyleguje się na kanapie, bawi ze swoim towarzyszem Maksem, wychodzi na spacerki. Jednak informacje to bardzo nas zaniepokoiły więc Karmelek jutro jedzie do weterynarzy. Zbadamy mu krew i zobaczymy co dalej. Na szczęście dom tymczasowy jak na razie radzi sobie świetnie. To cudowni ludzie, którzy kilka miesięcy temu adoptowali z naszego schroniska starszego psa, który miał małe szanse na dom. Szkoda tylko, że szanse Karmelka na dom z kilku procent spadły do minus stu. Oto zdjęcia naszego psiaka z tymczasu: [/QUOTE] [B]Jakby trzeba pomóc (karma, wsparcie na weta) to daj znać, coś sie wyskrobie z Jamniczej Skarpety. [/B] -
Figo-3letni NIEWIDOMY pies-szukamy domu dla mełego CUDU!
Isadora7 replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
Taki ładny kochany psiak i sam :( -
[SIZE=3]Chopy bierzem się za Rulona bo sie opiernicza. Rambo prowodyr.[/SIZE]
-
[quote name='keakea']Sopelu, a ja fciałem się pochwalić, ale ciiiiiichosza, żeby nie zapeszać, że koo mi się poprawiło :)[/QUOTE] o to łapeczke możesz zeżreć świeżo wędzoną, a Dorota znowu jakieś przekręty zrobiła, capi z lodówki oj capi a ona mówi ze tam nie ma łapek. Rambo wkurzony. [quote name='Celina12']Rulon-ja to wiem,że Ci sie poprawiło....i fajną masz teraz figurkę....pamiętaj,żebyś za bardzo nie podrywał laseczek.....:evil_lol:....bo i wiernośc Dumiś musisz zachowac i dbać o serduszko swoje..... Kocham Cię PSIAcielu Sopeluś[/QUOTE] No da rade w końcu i ja do Dumiś fikam więc on znaczy Rulon nie ma każdego dnia dla Dumci. Rambo podrywacz
-
[quote name='bianka0']Niestety zła passa nie minęła. Jutro o 9 rano Joguś musi mieć operację, ma guza okolicy odbytu. Nie mam już ostatnio siły na wstawianie zdjęć, może jak te wszystkie kłopoty miną nadrobię.[/QUOTE] O mateńko - Jogus trzymam kciuki
-
Może jeszcze bezie okazja, wierzę w to że poznam mojego ulubieńca Lodka. Tymczasem Atos mi opowie :)
-
Drogi Atosie potweirdzam że się spotkamy u dr Garncarza w czwartek :) - szef dał urlopik :).
-
Ślepy Basio - Terier walijski POTRZEBUJE KOCHAJĄCEGO DOMU !
Isadora7 replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
[quote name='rita60']Cholera znowu cisza....dzwoń telefonie...[/QUOTE] popieram zdecydowanie -
Postrzelony jamniczek Frodo- JUŻ W DOMU w SZCZECINIE
Isadora7 replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
Faktycznie bardzo zmężniał i wydoroślał. -
Hopka już wie jak wygląda prawdziwe psie życie w cudownej Rodzinie
Isadora7 replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Przykleję jutro swoje do ściany i nochale obfocę -
[quote name='Hope2']No i kotki się znalazły-albo same przyszły,albo ktoś je oddał-nie ważne :) są całe i zdrowe-troszke wygłodniałe,troszke wystraszone-ale sa. Pilnuję ich caluśki dzień-bo dzisiaj znów słonko pięknie świeci i możemy sobie na podwórku zaopatrywać się w wit D :D Pozwalam im pić z mojej miseczki-a jak woda sie kończy,to Hope albo Seba przynosi nową :) Tylko Seba to nie dzisiaj zdziwił-chce sie naumieć mnie odsikać...bo mówi,że jakby coś się jego mamie stało,to musi być ktoś kto mi pomoże-no czy on zwariował??? Przecież jego mamie nic nie jest i nie będzie-my wszyscy jej pilnujemy, duże futra śpią z nią w nocy, ja wolę moje własne M-nie lubię tłoku... Zosiek donosząco-pilnujący Super ten twój Sebek jest
-
[quote name='rudynpm']Wie! reaguje na Tykwiejka. Albo na Babciocha. Ona wie:)[/QUOTE] No to po geriaviccie omnibus z niej będzie:megagrin::megagrin::megagrin::megagrin: [IMG]https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/944200_4926065905677_255522305_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/602444_4926065665671_1546405298_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/941521_4926065825675_2017193294_n.jpg[/IMG]
-
Cudowne przebudzenie :loveu: