Jump to content
Dogomania

Isadora7

Members
  • Posts

    39937
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Isadora7

  1. U mnie Ganga która mieszkała na wiejskim podwórku jest najgorsza. Ona musi mieć sterylną czystość do sioo i koo. Widać na spacerze jakie miny robi pt "tu wczraj sikłąm, jest fee", "tu inny robił błeee" itp. A zrobienie czy to siooo czy koo w czasie deszczu? Zapomnijcie. Potrafi i dobe wytrzymać, nie zrobi małpa jedna.
  2. [quote name='Nutusia']Sama go sobie podmieniłaś, a raczej... odmieniłaś :) ps. Hope, ja jeszcze w sprawie rozmnażania Seby... Tylko pamiętaj, żebyś zadbała o odpowiedni dobór Synowej w pieskiej czy też ogólnozwierzaczkowej "kwestii" ;) Kreśka zapobiegliwa i przestrzegająca Oooo totot dokłądnie ja cos o tym wiem. Rambo po przejściach.
  3. [quote name='Macia']Niestety u Karmelka jest gorzej. Okazuje się, że Karmelek jest dużo starszy nie sądziliśmy albo z powodu przeżyć wszystko postępuje u niego szybciej. Ma pewne problemy zdrowotne: ma zaćmę (ale jeszcze widzi), kiepsko słyszy, ma guzki przy odbycie (o podłożu zapewne hormonalnym), kamień w pęcherzyku żółciowym (jest na to leczony) i to chyba tyle. Niestety dostałam niepokojące informacje od jest tymczasowych opiekunów (chłopak jest we wspaniałym BDT). Karmelek zachowuje się jakby miał demencję. Potrafi siedzieć koło swojego opiekuna i nagle zaczyna na niego warczeć (opiekunka w tym czasie może go normalnie dotykać). Zachowuje się jakby nagle coś mu się przypominało z przeszłości i zaczyna traktować mężczyznę jako zagrożenie. Po chwili się "otrząsa" i zaczyna przymilać oraz cieszyć do opiekuna. Dodatkowo o ile w dzień zachowuje się w domu normalnie to w niektóre wieczory zaczyna chodzić po domu i zachowywać jakby się zgubił. Po chwili przestaje. Na szczęście oprócz tych epizodów czuje się świetnie. Wyleguje się na kanapie, bawi ze swoim towarzyszem Maksem, wychodzi na spacerki. Jednak informacje to bardzo nas zaniepokoiły więc Karmelek jutro jedzie do weterynarzy. Zbadamy mu krew i zobaczymy co dalej. Na szczęście dom tymczasowy jak na razie radzi sobie świetnie. To cudowni ludzie, którzy kilka miesięcy temu adoptowali z naszego schroniska starszego psa, który miał małe szanse na dom. Szkoda tylko, że szanse Karmelka na dom z kilku procent spadły do minus stu. Oto zdjęcia naszego psiaka z tymczasu: [/QUOTE] [B]Jakby trzeba pomóc (karma, wsparcie na weta) to daj znać, coś sie wyskrobie z Jamniczej Skarpety. [/B]
  4. [quote name='keakea']Idę na skargę do Draki. Rulon skarżypyta[/QUOTE] Rulon no chyba nie będziesz kapustą? Rambo kolokwialny.
  5. Taki ładny kochany psiak i sam :(
  6. [SIZE=3]Chopy bierzem się za Rulona bo sie opiernicza. Rambo prowodyr.[/SIZE]
  7. [quote name='keakea']Sopelu, a ja fciałem się pochwalić, ale ciiiiiichosza, żeby nie zapeszać, że koo mi się poprawiło :)[/QUOTE] o to łapeczke możesz zeżreć świeżo wędzoną, a Dorota znowu jakieś przekręty zrobiła, capi z lodówki oj capi a ona mówi ze tam nie ma łapek. Rambo wkurzony. [quote name='Celina12']Rulon-ja to wiem,że Ci sie poprawiło....i fajną masz teraz figurkę....pamiętaj,żebyś za bardzo nie podrywał laseczek.....:evil_lol:....bo i wiernośc Dumiś musisz zachowac i dbać o serduszko swoje..... Kocham Cię PSIAcielu Sopeluś[/QUOTE] No da rade w końcu i ja do Dumiś fikam więc on znaczy Rulon nie ma każdego dnia dla Dumci. Rambo podrywacz
  8. [quote name='bianka0']Niestety zła passa nie minęła. Jutro o 9 rano Joguś musi mieć operację, ma guza okolicy odbytu. Nie mam już ostatnio siły na wstawianie zdjęć, może jak te wszystkie kłopoty miną nadrobię.[/QUOTE] O mateńko - Jogus trzymam kciuki
  9. ło matko ile fotencji :) na tej fotce Pirusiowi jakby kilka lat ubyło [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/4319/e5f2537a390cea0amed.jpg[/IMG][/URL]
  10. Może jeszcze bezie okazja, wierzę w to że poznam mojego ulubieńca Lodka. Tymczasem Atos mi opowie :)
  11. Drogi Atosie potweirdzam że się spotkamy u dr Garncarza w czwartek :) - szef dał urlopik :).
  12. [quote name='rita60']Cholera znowu cisza....dzwoń telefonie...[/QUOTE] popieram zdecydowanie
  13. [IMG]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/941521_4926065825675_2017193294_n.jpg[/IMG]
  14. Faktycznie bardzo zmężniał i wydoroślał.
  15. Przykleję jutro swoje do ściany i nochale obfocę
  16. [quote name='Kar0la']Co tu taka cisza? Nie ma nowych zdjęć? Celin daj no coś na osłodę.[/QUOTE] Dobra trzeba rozruszać towarzycho. Od jutra to czynie musiałam sie na kilka dni zdeaktywizować, bo się przelała we mnie czara.
  17. [quote name='Hope2']No i kotki się znalazły-albo same przyszły,albo ktoś je oddał-nie ważne :) są całe i zdrowe-troszke wygłodniałe,troszke wystraszone-ale sa. Pilnuję ich caluśki dzień-bo dzisiaj znów słonko pięknie świeci i możemy sobie na podwórku zaopatrywać się w wit D :D Pozwalam im pić z mojej miseczki-a jak woda sie kończy,to Hope albo Seba przynosi nową :) Tylko Seba to nie dzisiaj zdziwił-chce sie naumieć mnie odsikać...bo mówi,że jakby coś się jego mamie stało,to musi być ktoś kto mi pomoże-no czy on zwariował??? Przecież jego mamie nic nie jest i nie będzie-my wszyscy jej pilnujemy, duże futra śpią z nią w nocy, ja wolę moje własne M-nie lubię tłoku... Zosiek donosząco-pilnujący Super ten twój Sebek jest
  18. [quote name='rudynpm']Babka na koksie. :) edit. przepiękna Sunia. Babka Samo Zło! :) A jak Funia?[/QUOTE] Jutro.... upsss dzisiaj będzie wiadomo. Rano ma startować z Warszawy. DT będzie bazarek szykować bo transport i przegląd u weta i wtedy zobaczymy co w niej siedzi. No i oddredzić będzie trzeba.
  19. [quote name='rudynpm']Wie! reaguje na Tykwiejka. Albo na Babciocha. Ona wie:)[/QUOTE] No to po geriaviccie omnibus z niej będzie:megagrin::megagrin::megagrin::megagrin: [IMG]https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/944200_4926065905677_255522305_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/602444_4926065665671_1546405298_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/941521_4926065825675_2017193294_n.jpg[/IMG]
  20. [quote name='rudynpm']Ta czarna sunia wygląda jak Tykwa.[/QUOTE] Buahahahahaha dooobre
  21. Cudowne przebudzenie :loveu:
×
×
  • Create New...