Jump to content
Dogomania

Isadora7

Members
  • Posts

    39937
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Isadora7

  1. Wiedziałąm zę jak tu zajrze to lepiej będzie mi się spało - odbiorę bowiem duża garść pozytywnej energii.
  2. [quote name='Gusiaczek']A tak w ogóle, Jasia, Ty się nie daj - niech która Ciotka wykona TAKI szpagat! Ha! lecę to widzieć :evil_lol: Też za matami latać będą? wątpię :cool3: Ovka dobrze radząca[/QUOTE] Genialne, zróbmy konkurs na szpagaty ale w naszym wykonaniu
  3. Zatyrane, zarobione jamniczki, a Piruś na tej fotce jakby odlot miał :) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/4122/f96b0bd78aced1c9med.jpg[/IMG][/URL]
  4. [quote name='toyota']Moja Pusia uwieczniona przez LeCoyotte. http://imageshack.us/a/img94/1377/pusiam.jpg Piękny portret.
  5. Zośka a to tomocośtam to jest takie fajne jak wertflon?? Rambo hipochondryk
  6. [quote name='sylwiaso']I jeszcze ja mam pytanie,kto tak utuczył Zorusia?:crazyeye::eviltong::eviltong:,a pamiętasz Izuniu wydawało nam się,że on nigdy nie przytyje!!![/QUOTE] Też pytanie :megagrin::megagrin::megagrin::megagrin::megagrin: przecież to standard :grin::grin::grin::grin:
  7. [quote name='majqa']No i masz przegwizdane Dorotko!!! :angryy:[/QUOTE] No to nie jest odkrycie, przegwizdane mam od dawna :megagrin::megagrin::megagrin::megagrin:
  8. [SIZE=4]Matko jedyna kto mu to zrobił ?[/SIZE] [IMG]http://s21.postimg.org/3vtuoldc7/P1160955.jpg[/IMG]
  9. Bardzo twarzowy kolor, fajne jest. A jak ten materiał którym jest pokryte legowisko? Takie śliskie raczej ?
  10. [quote name='__Lara']Ostatnio przeczytałam, że jamniki są wśród 4 ras, które najdłużej śpią w czasie dnia ;) taka ciekawostka ;)[/QUOTE] [quote name='anica']....i to chyba na 1 miejscu;)[/QUOTE] Kiedyś od kogoś usłyszałam ze dorosłe jamniki śpia min. 18 godzin na dobę. Moje nawet więcej
  11. [quote name='anica']Pajuchna ,zaglądam jak zawsze... z nadzieją na jakieś dobre wieści... a tu nic :lookarou: zostawiam mizianka i dobre myśli, że jeszcze ktoś Ciebie wypatrzy, że mocniej zabije mu serducho na widok Twojego pycholka :kiss_2:[/QUOTE] [quote name='kolejna kobietka']i ja zaglądam do Pajuchny :sad:[/QUOTE] Ja również niezmiennie
  12. Pako dał sobie dzisiaj zrobić zastrzyk w domu. Państwo już wiedza że ostrożnie z karmieniem i nabieraniem na żebrzące oczy. Podpowiedzialam aby mieli na stole kilka ziaren suchej karmy jak jedzą. I jak podchodzi "etiopczyk" to dostaje ziarno suchej karmy. Pako juz dzisiaj zaczął dostrzegać że nic nie wyrzeźbi na piękne oczy :)
  13. Sonde będzie trzeba zrobić, na FB tez jest garść propozycji
  14. [quote name='anica']...Wow, wow! sama bym się poczęstowała:sabber:... język wisi do pasa :eviltong:!...[/QUOTE] U nas długo nie stałoby na stole... Gandzia zrobiłaby wejście smoka i podzieliła sie z nami. Rambo żarłok.
  15. [quote name='eliza_sk']Kompakt salonów nie godzien to fakt, ale Wiedźma świętego dziedzińca to już w ogóle ... :diabloti:[/QUOTE] I tak sie dziwię, ze tam ciemnośc nie nastała, ale to zapewne przez niezwykle rozmodlone tłumy w czasie komunii i ta ich szczera modlitwa zapobiegła ciemnościom egipskim [IMG]https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/408434_4837987543773_1109288558_n.jpg[/IMG] [quote name='Nutusia']Eliza, zamiast z psami, zacznij biegać... z tacą! ;)[/QUOTE] i raz na tacy raz pod tacą
  16. [quote name='eliza_sk']Śmieci ... krajobraz jak wszędzie niestety, natomiast równowartości dziedzińca komentować nie będę, bo pewnie przez całe życie, a nawet dwa nie osiągnę takiej kwoty.[/QUOTE] Dodam ze to nie była całość, mój nędzny aparacik więcej nie zmieścił, albowiem nie godzien zwykły kompakt salonów :)
  17. widocznie nikt z nim nie uzgadniał wizyty w gabinecie i się wkurzył. Adoptowanego kilka dni temu jamniczego arystokratę Parysa musiały trzy osoby trzymać w gabinecie wczoraj.
  18. [quote name='eliza_sk']:mad::mad::mad: no piekne, bo tu czysto i (prawie) ekologicznie, nie to co w [I]ty stolycy ...[/I][/QUOTE] Tyyy SE zostaw stolYce w spokoju u nas czysto i ślycznie, ekologicznie i ascetycznie o czym świadczy moja droga do pracy: [IMG]http://images36.fotosik.pl/481/0c830b4ec549a651med.jpg[/IMG] [IMG]http://images35.fotosik.pl/1912/59f0101c2f690094med.jpg[/IMG] i skromne, rzekłabym ubogie fury księży na dziedzińcu jednego z kościołów warszawskich (to było w dniu komuni na która ksiadz nakazał garnitury chłopcom sprawić a nie jakieś alby jednakowe) [IMG]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/601791_4837988463796_1607051439_n.jpg[/IMG]
  19. Seeeeeeeeeelin!!!!!!!!! Gdzioe jesteś, ja juz wróciłam po przeliczeniu sie z siłami i zebraniu OPR od bliskich.
  20. [quote name='Mika31']trochę odetchnęłam Maksiu ma podwyższone enzymy wątrobowe dostał leki , serduszko bez zmian dobrze reaguje na leki .Reszta wyników w normie .Doktor mówi na Maksia Weteran . Cały dzień spędziłam poznając toaletę z nowej strony z nerwów .[/QUOTE] My odetchneliśmy razem z Tobą.
  21. Piękne macie psiaki na waszej wiosce:megagrin::megagrin::megagrin::megagrin::megagrin:
  22. [quote name='anica']... spróbuję z tym kocykiem... też podejrzewam ,że.... te kafle są za śliskie... dla niej:roll:.... bo Kajcia na tych kaflach, nigdy takich szpagatów nie odstawiała:evil_lol:...[/QUOTE] A sa takie podkłady antypoślizowe, wprawdzie pod obrus ale np u mnie to się sprawdziło: [url]http://www.architekstyl.pl/oferta36[/url] i jeszcze nowość: [url]http://www.noxan.pl/spray/spray-antyposlizgowy-500ml.html[/url]
  23. [quote name='anica']...dokładnie tak samo było u nas! przygotowałam też dwie miseczki i jak tylko weszliśmy do domciu(pierwszy raz) nalałam jej wody i nakarmiłam( zaraz wszystko było puste):lol:... to ja już wiem! jaki damek ma Parys:loveu: [B]Tanitko[/B] ,nawet nie myślę co On biedactwo ,czuł w tej słomie:shake:!...[/QUOTE] I jak głeboko w nim to siedzi. Byłam wczoraj u Pako, psiak musiał jechać do weta i... wywołało w nim to tak masakryczny stress i przerażenie że nie da się opisać.
×
×
  • Create New...