-
Posts
39937 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Isadora7
-
Chora, cierpiąca jamniczka szczęśliwa we własnym domu! Dziękujemy!
Isadora7 replied to caromina's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gusiaczek']A tak w ogóle, Jasia, Ty się nie daj - niech która Ciotka wykona TAKI szpagat! Ha! lecę to widzieć :evil_lol: Też za matami latać będą? wątpię :cool3: Ovka dobrze radząca[/QUOTE] Genialne, zróbmy konkurs na szpagaty ale w naszym wykonaniu -
Moje potffforrry - opowieść o żywych; w sercu i pamięci te, które odeszły...
Isadora7 replied to majqa's topic in Foto Blogi
[quote name='sylwiaso']I jeszcze ja mam pytanie,kto tak utuczył Zorusia?:crazyeye::eviltong::eviltong:,a pamiętasz Izuniu wydawało nam się,że on nigdy nie przytyje!!![/QUOTE] Też pytanie :megagrin::megagrin::megagrin::megagrin::megagrin: przecież to standard :grin::grin::grin::grin: -
Moje potffforrry - opowieść o żywych; w sercu i pamięci te, które odeszły...
Isadora7 replied to majqa's topic in Foto Blogi
[quote name='majqa']No i masz przegwizdane Dorotko!!! :angryy:[/QUOTE] No to nie jest odkrycie, przegwizdane mam od dawna :megagrin::megagrin::megagrin::megagrin: -
Moje potffforrry - opowieść o żywych; w sercu i pamięci te, które odeszły...
Isadora7 replied to majqa's topic in Foto Blogi
[SIZE=4]Matko jedyna kto mu to zrobił ?[/SIZE] [IMG]http://s21.postimg.org/3vtuoldc7/P1160955.jpg[/IMG] -
-ZAPOMNIANY TROTYLEK W SWOIM DOMU już nikt go nie wyroluje
Isadora7 replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
[quote name='__Lara']Ostatnio przeczytałam, że jamniki są wśród 4 ras, które najdłużej śpią w czasie dnia ;) taka ciekawostka ;)[/QUOTE] [quote name='anica']....i to chyba na 1 miejscu;)[/QUOTE] Kiedyś od kogoś usłyszałam ze dorosłe jamniki śpia min. 18 godzin na dobę. Moje nawet więcej -
[quote name='anica']Pajuchna ,zaglądam jak zawsze... z nadzieją na jakieś dobre wieści... a tu nic :lookarou: zostawiam mizianka i dobre myśli, że jeszcze ktoś Ciebie wypatrzy, że mocniej zabije mu serducho na widok Twojego pycholka :kiss_2:[/QUOTE] [quote name='kolejna kobietka']i ja zaglądam do Pajuchny :sad:[/QUOTE] Ja również niezmiennie
-
Jestem PAKO -JAMNIK PAKO -szukam DOMU,szukam swego Ludzia!!
Isadora7 replied to Celina12's topic in Już w nowym domu
Pako dał sobie dzisiaj zrobić zastrzyk w domu. Państwo już wiedza że ostrożnie z karmieniem i nabieraniem na żebrzące oczy. Podpowiedzialam aby mieli na stole kilka ziaren suchej karmy jak jedzą. I jak podchodzi "etiopczyk" to dostaje ziarno suchej karmy. Pako juz dzisiaj zaczął dostrzegać że nic nie wyrzeźbi na piękne oczy :) -
[quote name='eliza_sk']Kompakt salonów nie godzien to fakt, ale Wiedźma świętego dziedzińca to już w ogóle ... :diabloti:[/QUOTE] I tak sie dziwię, ze tam ciemnośc nie nastała, ale to zapewne przez niezwykle rozmodlone tłumy w czasie komunii i ta ich szczera modlitwa zapobiegła ciemnościom egipskim [IMG]https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/408434_4837987543773_1109288558_n.jpg[/IMG] [quote name='Nutusia']Eliza, zamiast z psami, zacznij biegać... z tacą! ;)[/QUOTE] i raz na tacy raz pod tacą
-
[quote name='eliza_sk']Śmieci ... krajobraz jak wszędzie niestety, natomiast równowartości dziedzińca komentować nie będę, bo pewnie przez całe życie, a nawet dwa nie osiągnę takiej kwoty.[/QUOTE] Dodam ze to nie była całość, mój nędzny aparacik więcej nie zmieścił, albowiem nie godzien zwykły kompakt salonów :)
-
widocznie nikt z nim nie uzgadniał wizyty w gabinecie i się wkurzył. Adoptowanego kilka dni temu jamniczego arystokratę Parysa musiały trzy osoby trzymać w gabinecie wczoraj.
-
[quote name='eliza_sk']:mad::mad::mad: no piekne, bo tu czysto i (prawie) ekologicznie, nie to co w [I]ty stolycy ...[/I][/QUOTE] Tyyy SE zostaw stolYce w spokoju u nas czysto i ślycznie, ekologicznie i ascetycznie o czym świadczy moja droga do pracy: [IMG]http://images36.fotosik.pl/481/0c830b4ec549a651med.jpg[/IMG] [IMG]http://images35.fotosik.pl/1912/59f0101c2f690094med.jpg[/IMG] i skromne, rzekłabym ubogie fury księży na dziedzińcu jednego z kościołów warszawskich (to było w dniu komuni na która ksiadz nakazał garnitury chłopcom sprawić a nie jakieś alby jednakowe) [IMG]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/601791_4837988463796_1607051439_n.jpg[/IMG]
-
[quote name='Mika31']trochę odetchnęłam Maksiu ma podwyższone enzymy wątrobowe dostał leki , serduszko bez zmian dobrze reaguje na leki .Reszta wyników w normie .Doktor mówi na Maksia Weteran . Cały dzień spędziłam poznając toaletę z nowej strony z nerwów .[/QUOTE] My odetchneliśmy razem z Tobą.
-
Chora, cierpiąca jamniczka szczęśliwa we własnym domu! Dziękujemy!
Isadora7 replied to caromina's topic in Już w nowym domu
[quote name='anica']... spróbuję z tym kocykiem... też podejrzewam ,że.... te kafle są za śliskie... dla niej:roll:.... bo Kajcia na tych kaflach, nigdy takich szpagatów nie odstawiała:evil_lol:...[/QUOTE] A sa takie podkłady antypoślizowe, wprawdzie pod obrus ale np u mnie to się sprawdziło: [url]http://www.architekstyl.pl/oferta36[/url] i jeszcze nowość: [url]http://www.noxan.pl/spray/spray-antyposlizgowy-500ml.html[/url] -
Jestem PAKO -JAMNIK PAKO -szukam DOMU,szukam swego Ludzia!!
Isadora7 replied to Celina12's topic in Już w nowym domu
[quote name='anica']...dokładnie tak samo było u nas! przygotowałam też dwie miseczki i jak tylko weszliśmy do domciu(pierwszy raz) nalałam jej wody i nakarmiłam( zaraz wszystko było puste):lol:... to ja już wiem! jaki damek ma Parys:loveu: [B]Tanitko[/B] ,nawet nie myślę co On biedactwo ,czuł w tej słomie:shake:!...[/QUOTE] I jak głeboko w nim to siedzi. Byłam wczoraj u Pako, psiak musiał jechać do weta i... wywołało w nim to tak masakryczny stress i przerażenie że nie da się opisać.