Jump to content
Dogomania

Isadora7

Members
  • Posts

    39937
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Isadora7

  1. [quote name='pajda67']Wg instrukcji Isadory Neoś też co drugi dzień dostaje. Nie jest z tego powodu zadowolony:mad: Ale czy to możliwe żeby po łapkach miał sr...kę ?!?!?!?!?!? Chociaż znikają szybko w paszczęce:eviltong:[/QUOTE] Tak może miec po łapkach srakę, może co trzeci dzień?
  2. [quote name='Ajula']prawda, cudowne jest to zdjęcie :) taki fajny pies, a nikt o niego nie pyta z kasą kiepsko, jakiś bazarek jeszcze zrobię z tego co mam, tylko że czasu mi brak[/QUOTE] [quote name='agaton85']możemy połączyć siły i mogę się dorzucić z fantami do bazarku :) niedużo tego, ale zawsze coś :eviltong:[/QUOTE] A jak zrobicie powiadomcie to poudostępniam jak nie bedzie nic dla mnie
  3. Ja niestety nie zdołałam obciąć pazurków Gandzi, musi trzymac 5 osób totalna histeria. Rambiemu i Rudej nie muszę obcinać tak kopią że sami sobie ścierają, szczególnie Rambo.
  4. [quote name='Hope2']Zaglądam-i co widzę? FOTY!!! ale jakie cudne! mnie rozwaliło spojrzenie Rudej-nie potrafiłabym jej niczego odmówić jakby tak patrzyła :) Ganga...no łobuz cudny :) a Rambo... no dumny posiadacz swojego własnego haremu :D Dorota-awatarek pikny:loveu:[/QUOTE] No tak ona tymi gałami załatwi wszystko i wszystkich [IMG]http://img404.imageshack.us/img404/7766/v5a1.jpg[/IMG] [IMG]http://img849.imageshack.us/img849/7043/sx24.jpg[/IMG] [IMG]http://img600.imageshack.us/img600/6435/7xky.jpg[/IMG] [IMG]http://img534.imageshack.us/img534/787/dkow.jpg[/IMG] [IMG]http://img441.imageshack.us/img441/6044/tgnp.jpg[/IMG]
  5. [quote name='Mattilu']Chamstwu i drobnomieszczanstwu trzeba sie przeciwstawac silom i godnosciom osobistom.[/QUOTE] poooooooooooopieram
  6. [quote name='malawaszka']no tarczycę musicie zrobić obowiązkowo - te wyłysienia, brzuszek - oby to tylko tarczyca[/QUOTE] Zdecydowanie tak, tarczyca koniecznie.
  7. [quote name='Dogo07']Dwie sprawy: 1) kończy sie karma Alexis 2) czy znalazłyście kogoś do wizyty przedadop. w Chełmie, woj. lubelskie. Mam namiary do tej osoby, tylko potrzebna osoba która by tam zrobiła wizyte.[/QUOTE] Szukam cały czas, zgłosiłam na wątku na facebooku. mam tez osobę z Małopolski której wysyłam w tej chwili ankietę. karme zakupię i wyślę.
  8. [quote name='Gusiaczek']Prawda ? :)[/QUOTE] Prawda to była nie powiem ile lat temu :)
  9. Tak jak w kościele ... Baba siedzi i pierdneła potwornie, ale trzyma fason i rozglądając się za siebie pyta: - która to? na to głos z tyłu.. - a co mosz dwie?
  10. [quote name='Energy']Isadora Twoje zmiany wizerunku wymiatają:)[/QUOTE] [quote name='Gusiaczek']Nie daję rady ze śmiechu i podziwu dla poczucia humoru Isadory (nawet zazdraszczam) Kocham takie klimaty :)[/QUOTE] No co Wy nie wiecie że kobieta zmienną jest?
  11. [quote name='lika1771']Dziekuje staram sie,zeby zapomnialy o zlym zyciu. = Kurcze bazarek idzie marnie,a jest dlug za transport 300zl i jeszcze wet....[/QUOTE] Tak jak pisałam sunia jest pod opieką Fundacji SOS dla Jamników - damy radę, Pan Szymon który pomagała w wyciąganiu jej ze schronu wpłacił grosik i szuka również pomocy. Wierzę zę drgnie i kasa będzie a bazarki będą kolejne też i grosz z nich na małą m.in. Nie zostawimy was samych.
  12. i jeszcze dwie laseczki się zaplątały - widok z lotu ptaka [B][SIZE=4][IMG]http://img5.imageshack.us/img5/9964/f68a.jpg[/IMG] A to dedykacja dla Gusiaczkowej - Ona wie o co chodzi :)[/SIZE][/B] [IMG]http://img11.imageshack.us/img11/535/cc8n.jpg[/IMG]
  13. [SIZE=4][B][SIZE=2]na wsteczu też foty[/SIZE] Dedykacja dla yunony :loveu:[/B][/SIZE] [B][SIZE=4]od księżniczek: Gangi i Rudej[/SIZE][/B] [IMG]http://img69.imageshack.us/img69/1993/4x6k.jpg[/IMG] [B][SIZE=4]od żulika z Kercelaka Rambiego [/SIZE][/B][IMG]http://img706.imageshack.us/img706/1120/pcfi.jpg[/IMG]
  14. [B]Jamnicza Brygada na warcie [IMG]http://img96.imageshack.us/img96/7941/2lwb.jpg[/IMG] [IMG]http://img42.imageshack.us/img42/1738/1cok.jpg[/IMG] [IMG]http://img441.imageshack.us/img441/3995/fwnx.jpg[/IMG] [/B][IMG]http://img41.imageshack.us/img41/7243/kkfq.jpg[/IMG] [IMG]http://img46.imageshack.us/img46/2425/7n32.jpg[/IMG]
  15. [B]Księżniczka Gangosława [IMG]http://img203.imageshack.us/img203/5227/swwe.jpg[/IMG] [IMG]http://img849.imageshack.us/img849/3987/qpzr.jpg[/IMG] [IMG]http://img266.imageshack.us/img266/5508/nhxn.jpg[/IMG] Księżniczka Rudosława [IMG]http://img854.imageshack.us/img854/2804/wkcq.jpg[/IMG] Księżniczki złapały jeden trop [IMG]http://img10.imageshack.us/img10/1950/h71p.jpg[/IMG] [/B]
  16. [quote name='lika1771']Zdaje sobie sprawe,ze to dla niej stres i potrzebuje czasu.Zawsze mialam staruszki i bardzo szybko sie odnalazly,ale w jej przypadku pewnie bedzie trudniej.Marta bardzo duzo je i jest dosyc gruba,chyba musze jej ograniczyc jak myslicie?[/QUOTE] Tak to fakt jestem spokojna ze będzie miała u Ciebie dobrze.
  17. [quote name='Celina12']Jaki cudny avatarek Dorotko....wow[/QUOTE] tak dawno zę aż nieprawda. Na tym zdjęciu mam 18 lat. Zdjecie z pierwszego dowodu, wtedy taka moda była portret a'la Nasierowska. Nacieszcie się tym avkiem bo długo nie będzie :)
  18. Brunecik jest boooski, a blondynka w groszkach również :)
  19. Jamnicza szowinistka jestem zatem nochal nr 8
  20. [quote name='rasowa2410']Tymczasem na bydgoskich Bartodziejach: Przyleciało UFO z szyldem "psi salonik" i zabrało Felunia na 2 godziny! :D oto efekty [U][B]ciężkich[/B][/U] zmagań (była niestety agresja ze strony klienta :evil_lol: ) : [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/4/zdjcie0004vs.jpg/"][IMG]http://img4.imageshack.us/img4/5085/zdjcie0004vs.jpg[/IMG][/URL] Zaliczyliśmy dwa, dość mocne dziabnięcia w dłoń. Pani jednak upierała się, że da radę go wystrzyc. No i udało się :p[/QUOTE] [B]Ale ogonek popylał :) [/B]
  21. [quote name='Nutusia']A wygląda jakby już było po... ;) :) no baaaaaaaaaaaaałdzo śmieszne baaaaaaaałdzo :evil_lol: [quote name='Hope2'][...] Rambo...jaki Ty masz awatarek! zazdraszczam! a moge na imprezkę wpaść z moimi bodygardami??? bo inaczej to mnie nie puszczą :( Dawaj z ferajną Rambo imprezowicz
  22. My wiemy, że lista zamknięta ale uznałyśmy, ze to nie powód aby Świat nie zobaczył naszych nochali. Rambo się wyłamał, ale my pokazujemy, w końcu laski jesteśmy tak czy nie? Ganga i Ruda No i co się gapisz Gapiszonie? [IMG]http://images37.fotosik.pl/2092/f7b363b8bdabe1a1med.jpg[/IMG] No sami zobaczcie oto nos Gandzi, Księżniczki Gandzi [IMG]http://images37.fotosik.pl/2092/11e72df6ece6c995med.jpg[/IMG] [IMG]http://images35.fotosik.pl/1938/7aed618594fadf8bmed.jpg[/IMG] A ja jak na dame przystało z pewną taką nieśmiałością pokazuję nochalka. Księżniczka Ruda. [IMG]http://images50.fotosik.pl/1983/05d2455a62b995demed.jpg[/IMG] [IMG]http://images37.fotosik.pl/2092/3fc20258cbc9bbd2med.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...