-
Posts
39937 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Isadora7
-
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
Isadora7 replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
[quote name='rita60'] [url]http://schronisko.doskomp.lodz.pl/tmpimg/99284765.jpg[/url] [COLOR=#ff0000][SIZE=4]15 maja 2013r Kajtek został odebrany przez serdecznego przyjaciela zmarłego opiekuna Kajtka. [/SIZE][/COLOR] [B]Nunu [/B]też znalazł domek.[/QUOTE] [quote name='Nutusia']Serdeczny przyjaciel zmarłego pana okazał się najprawdziwszym z prawdziwych przyjaciół... To bardzo budująca wiadomość.[/QUOTE] [SIZE=3]Bardzo, łza w oku się kręci. [/SIZE] -
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
Isadora7 replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
[FONT=arial black][SIZE=4][B]FRANEK MA DOM.[/B][/SIZE][/FONT] [url]http://jamniki.eadopcje.org/psiak/1329[/url] [SIZE=3]został warszawiakiem. Cwaniak wiedział jak ludzie dzisiaj przyjechali że to on idzie do domu, pobiegł do nich z gorącym powitaniem i całusami, jakby znał od zawsze. [/SIZE] [SIZE=3]Ludzie cudowni, mieszkają w bloku na warszawskim osiedlu[/SIZE]. [IMG]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/179903_4849661195607_385598015_n.jpg[/IMG] -
Chora, cierpiąca jamniczka szczęśliwa we własnym domu! Dziękujemy!
Isadora7 replied to caromina's topic in Już w nowym domu
Słodka jest, ale ta poza mnie rozwaliła [IMG]http://images40.fotosik.pl/2048/f9a79e4d6a7d5631med.jpg[/IMG] -
-ZAPOMNIANY TROTYLEK W SWOIM DOMU już nikt go nie wyroluje
Isadora7 replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
[quote name='Fundacja SOS dla Jamników']rzekłoby się że dusza w tym najważniejsza :)[/QUOTE] dokładnie tak -
Jestem PAKO -JAMNIK PAKO -szukam DOMU,szukam swego Ludzia!!
Isadora7 replied to Celina12's topic in Już w nowym domu
[quote name='tanitka']wyobrażasz sobie Isadoro, co myślał sobie nasz arystokrata siedząc w tej słomie?[/QUOTE] nawet nie chcę wiedzieć. patrzac na arystokratę jak sie z gracją poruszła po swoim domu od pierwszych chwil, chyle czoła przed mocą jaką musiał mieć w sobie by to przetrwać. [quote name='yunona']Że się powtórzę !!![/QUOTE] zmienimy ja się dzisiaj nie nadaję do żadnych pomysłów -
Jestem PAKO -JAMNIK PAKO -szukam DOMU,szukam swego Ludzia!!
Isadora7 replied to Celina12's topic in Już w nowym domu
[quote name='magenka1']i jakie ma ładne zabawki Parysek :)[/QUOTE] zabaweczki czekały już na Paryska w dniu adopcji, dom był cały przygotowany na przyjęcie :) -
Jestem PAKO -JAMNIK PAKO -szukam DOMU,szukam swego Ludzia!!
Isadora7 replied to Celina12's topic in Już w nowym domu
[SIZE=4]Parys pozdrawia ze swojego własnego i tylko swojego nowiutkiego legowiska[/SIZE] [IMG]https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc6/283613_4844180338589_501039233_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/971641_4844180378590_1894972845_n.jpg[/IMG] -
To i owo o Ovo wyrwanej z olkuskiej mordowni - Ovka ma DS
Isadora7 replied to Gusiaczek's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gusiaczek']Pamiętacie ? ...... Dokładnie rok temu obudziłam się obok Gusiaka na wspólnym posłanku, które poczyniła nam w kuchni na podłodze. Rok temu dzięki determinacji Dobrych Dusz zostałam wyrwana z koszmaru. Rok temu rozpoczął się nowy rozdział w moim życiu. Dziękuję wszystkim, którym na mnie zależało, którzy wspierali nas w trudnych chwilach. Jestem! Żyję! Kocham i jestem kochana :sweetCyb::Rose:[/QUOTE] [SIZE=6][FONT=arial black][COLOR=#ff0000]G[/COLOR][/FONT][/SIZE][SIZE=6][FONT=arial black][COLOR=#0000ff]r[/COLOR][COLOR=#008000]a[/COLOR][COLOR=#ffd700]t[/COLOR][COLOR=#ee82ee]u[/COLOR][COLOR=#00ff00]l[/COLOR][COLOR=#00cccc]a[/COLOR][COLOR=#ff9900]c[/COLOR][COLOR=#ff33ff]j[/COLOR]e[/FONT][/SIZE] [IMG]http://i41.tinypic.com/11t75fs.gif[/IMG] -
[quote name='Celina12']Tomaszek chętnie odda....:evil_lol::diabloti:...jutro Dzień Otwarty w Przedszkolu-idzie do Kiki się pobawić....:loveu: Fokus to artysta...niesamowity artysta......uwielbia siadać na fotelach,kanapie na zadku-przednie łapiątka trzymając w górze...i tak zapada w drzemkę :evil_lol: Czy zero może wyrządzić krzywdę???? Czy zero może zdenerwować? Mam ubaw z głupoty,podłości,zawiści,oszustw,mszczenia się co poniektórych zer.....zera.....to żałosne i śmieszne....szkoda,że przy okazji cierpią niewinni......a najgorzej,że dzieci...ale przyjdzie czas rozliczeń.... Dobrze,że u mnie w domku panuje zgoda,miłość,szczęście.....Dzieciaki pogodne,radosne,kochane....przepełnione miłością i prawdomównością.Dziś Wikunia miała ze mną poważną rozmowę.....zapytała gdzie tatuś Dumci jest....no i się zaczęło-ile miała latek jak do mnie przyszła.A ile latek inne jamniki.No i był płacz-szczególnie jak doszła do tego,że Dumiś miała tyle ile ONA teraz jak Ją nie chcieli.Siedziała na podłodze i zanosiła się od płaczu.Tyle tylko,że czasem trzeba takiego płaczu......lepsze to niż uczenie kłamstw,lawirowania,oszukiwania.....bo takie coś szybko obraca sie przeciwko nam....[/QUOTE] Cytuję w całości, jakbym ja to pisała dokłądnie tak uważam. Nie umiałabym tak ładnie tego ująć jak Ty Celinko.
-
Jestem PAKO -JAMNIK PAKO -szukam DOMU,szukam swego Ludzia!!
Isadora7 replied to Celina12's topic in Już w nowym domu
[quote name='anetek100']zdarzyć się pewnie nie raz zdarzy, jest starszawy, zmiana otoczenia, "klimatu" to wszystko wpływa, ale widać, że ma wspaniałą rodzinę:):):):):)[/QUOTE] To raczej stres, tyle wrażeń, tyle przeżyć. Nadal chodzi chłopak bierze dwa ziarenka, umoczy język i kładzie się na swoje posłanie i tak cały czas. Nadal jakby nie mógł się nacieszyć. Jest bardzo karny i posłuszny. Na spacerkach gdy Panciostwo staje on też, gdy idzie on też, bardzo się pilnuje. Doskonale już wie że idzie na spacer (bywa na spacerkach średnio 5 razy dziennie). Gdy Pan/Pani wpójda do przedpokoju ona natychmiast w gotowości i cieszy się. A ogonek merda mu już całe dnie. -
Jestem PAKO -JAMNIK PAKO -szukam DOMU,szukam swego Ludzia!!
Isadora7 replied to Celina12's topic in Już w nowym domu
Pako miał mała wpadkę zrobił sioo w domu, a Państwo powiedzieli że nie sposób nie wybaczyć komuś kogo sie kocha tak bardzo. -
[quote name='Mika31']strasznie boje się jutra .Maksio tęskni żegnał się z Pikiem chodził i zaglądał do niego jak odchodził a potem go szukał .Mieli taką szorstką męską przyjaźń .[/QUOTE] Przytulam i trzymaj się, wierzę że będzie OK
-
[B]Sąd Ostateczny[/B] Święty Piotr u nieba wrót Stoi trzymając listę cnót A wszystkie dusze w milczeniu Przypatrują się jego skinieniu "Ten wejdzie pierwszy, kto był lekiem na cało zło; Kochał i służył ze wszystkich sił; Brzydził się złością, Dzielił radością, Na dobre I na złe. Kto jednego tylko chce: Kochać wiecznie jak szalony." Piotrowa dłoń otwiera drzwi- Lśnią oczy, merdają ogony... Pierwsze do raju wchodzą PSY! Millicent Bobleter
-
-ZAPOMNIANY TROTYLEK W SWOIM DOMU już nikt go nie wyroluje
Isadora7 replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
[quote name='keakea']Domku Trotysiowy, pochwal nam się, jak Wam razem? :)[/QUOTE] Będzie niedługo relacja. -
Żegnaj Zenek, poznałam ciebie niedawno na bazarku na twoje potrzeby a jakbym znała od dawna Sąd Ostateczny Święty Piotr u nieba wrót Stoi trzymając listę cnót A wszystkie dusze w milczeniu Przypatrują się jego skinieniu "Ten wejdzie pierwszy, kto był lekiem na cało zło; Kochał i służył ze wszystkich sił; Brzydził się złością, Dzielił radością, Na dobre I na złe. Kto jednego tylko chce: Kochać wiecznie jak szalony." Piotrowa dłoń otwiera drzwi- Lśnią oczy, merdają ogony... Pierwsze do raju wchodzą PSY! Millicent Bobleter
-
[quote name='bianka0']Moja kochana Dumeczka umiera, nie ma już dla niej ratunku. Rozsiane przerzuty do płuc.[/QUOTE] Matko jedyna to strasznie smutne. Ogromny ciężar psychiczny masz na sobie :( Dumeczko :(
-
-ZAPOMNIANY TROTYLEK W SWOIM DOMU już nikt go nie wyroluje
Isadora7 replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
[quote name='sylwiaso']Kochani zrobiłam wszystko,aby Trotyniu był z nami szczęśliwy,ale pożegnanie z nim było dla mnie bardzo przykre!Trafił do wspaniałego domku codziennie dzwonimy do siebie,pierwsze chwile były dla Trotysia tak jak i dla mnie bardzo stresujące,ale już dziś mogę napisać,że powoli wszystko dochodzi do normy.Bardzo się cieszę,że mieszka w Łodzi to jest blisko nas,mamy już zaproszenie także za jakiś czas odwiedzę go i zrobię fotki!!!Trotyniu byłeś dla nas wszystkich wyjątkowym psiakiem![/QUOTE] Sylwia te kwiaty z serc przekazuję Tobie [IMG]http://www.ekartki.wolsztyn24.pl/kartki/37/4/d/4395.jpg[/IMG] -
To i owo o Ovo wyrwanej z olkuskiej mordowni - Ovka ma DS
Isadora7 replied to Gusiaczek's topic in Już w nowym domu
Ovcia ty się dajesz ingivi... invigii.... eeee tam szpiegować? Rambo zaniepokojony -
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
Isadora7 replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
[quote name='JamniczaRodzina.']Tyle osób tu pisze a z usług Zenusia niechce skożystać :shake:tylko niektóre cioteczki zamowienie złożyły.[/QUOTE] Ja chyba jeszcze zamówiłam bo usługi dobrze wykonano :)