-
Posts
39937 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Isadora7
-
Aleks to kawał pięknego Pana Jamnika
-
[SIZE=4]Lufka super trafiłaś.[/SIZE] A zrobiłaś numer jak moja tymczasowiczka Ganga ktora tez zaraz po przyjeździe dostała cieczki
-
Toffik-zostaje na stałe i cieszy się życiem :)
Isadora7 replied to dagmara86's topic in Już w nowym domu
Gratuluje Dagmara -
Tylko Murkamki tak fruwają
-
Panisko z Tośka
-
schronisko Canis w Kruszewie- prawie 400 psów szuka domu-pomóż!
Isadora7 replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
Czy ten psiak jest nadal do adopcji? [URL]http://jamniki.eadopcje.org/psiak/1255[/URL] i ten [url]http://jamniki.eadopcje.org/psiak/1254[/url] -
Tolek i jamniki korabiewckie---> nowe fotki.
Isadora7 replied to JamniczaRodzina.'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Mika31']kocham zdjęcia w bratkach :loveu:[/QUOTE] i jamnicze "bratki" w bratkach. -
>>> ✿ڿڰڿ♥♥ڿڰڿ✿ॐ teodor nareszcie w domu - dziękujemy ✿ڿڰڿ♥♥ڿڰڿ✿ॐ
Isadora7 replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
To był wspaniały Dostojny Pan Pies. przychodził do mnie i podtykał głowe aby go głaskać, a jego wzrok... mądrość i dojrzałość umęczonego chorobami psa... Pana Psa. [IMG]https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/945813_4951438979988_46803314_n.jpg[/IMG] -
Hopka już wie jak wygląda prawdziwe psie życie w cudownej Rodzinie
Isadora7 replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
o to ja z drinkem nosowym przyszłem. Rambo imprezowicz [IMG]http://1.bp.blogspot.com/-4i6NY0Z4cA4/UFtxYOT9QnI/AAAAAAAAF9Y/xIY83CfF6Cg/s1600/NOS+No+Nonsense.jpg[/IMG] -
To i owo o Ovo wyrwanej z olkuskiej mordowni - Ovka ma DS
Isadora7 replied to Gusiaczek's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nutusia']A Nutusia była u tego na d... czy s... w środę i... nic nie zapłaciła! Jakoweś chody ma widać nie tylko u naszych psich doktorów, ale i u tych ludzikowych. Tylko na ortopedę, co by jej biodro naprawił już ponad 10 lat trafić nie może :( Kreśka zdrowa jak rydz[/QUOTE] To może Biessenik pomoże? :loveu: Dorota jak miała tylną łapę po gipsie i miała problemy to jej podpowiedział wet mojego nięzyjacego poprzednika co ma zrobić i pomogło. Rambo doradca. -
>>> ✿ڿڰڿ♥♥ڿڰڿ✿ॐ teodor nareszcie w domu - dziękujemy ✿ڿڰڿ♥♥ڿڰڿ✿ॐ
Isadora7 replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
[SIZE=4][FONT=arial black]Wieści z Domu Teodora[/FONT][/SIZE] [TABLE="width: 100%"] [TR] [TD][IMG]http://img32.imageshack.us/img32/5913/dsc02902small.jpg[/IMG][/TD] [TD][SIZE=4][FONT=century gothic] 25 maja odszedł od nas Uther. Strasznie to przykre... 3 tygodnie wcześniej, 5 maja, skończył 14 lat, z nami był prawie 4, z tego ponad 1,5 roku ze zdiagnozowaną endokardiozą. [B] To wspaniały, niepowtarzalny pies i mimo że pod koniec był bardzo ciężko chory i coraz słabszy, bardzo go nam brakuje. [/B] [/FONT][/SIZE][/TD] [/TR] [/TABLE] [SIZE=4][FONT=century gothic] Reszta osieroconej sforki czuje się bardzo dobrze. Byliśmy dziś w puszczy kampinoskiej z całą piątką, niestety nie wzięłam aparatu ale cyknęłam parę fotek komórką, przesyłam dwie w załączniku oraz ostatnią fotkę całej szóstki, jeszcze z kwietnia (śnieg!). [/FONT][/SIZE][CENTER][IMG]http://img835.imageshack.us/img835/7739/copyofdsc02169fb.jpg[/IMG] [/CENTER] [SIZE=4][FONT=century gothic] [/FONT][/SIZE][TABLE="width: 90%"] [TR] [TD][IMG]http://img211.imageshack.us/img211/5176/zdjcie0043fb.jpg[/IMG][/TD] [TD][SIZE=4][FONT=century gothic]Puzla jak zwykle dokazuje, zawojowała cały dom i niszczy wszystkie zabawki które dostaje w prezencie. Mamy zatem żyrafę bez głowy, sępa z wyprutym brzuchem (to akurat wina Wiolina który był o sępa zazdrosny) jajko z kurczakiem bez skorupki. Całe pudełko tego typu zabawek leży sobie na podłodze, a ja przyrzekłam Puzli że nic jej nie kupię nowego dopóki będzie taką psują. Ogólnie jest zatem wesoło. Teodor natomiast się zakochał na zabój i przez jakiś tydzień wstawał około 4. nad ranem i piszczał, wył. Wybranką została 10-miesięczna sunia ogarzyca polska, choć Teoś nie pogardził też innymi pannami gdy je spotkał. Próbował nawet uciec ze spaceru i złapałyśmy go 200 metrów od domu pod sklepami, więc ostatnio chłopak chodzi tylko na flexi. Szczęśliwie od 2-3 dni się uspokoiło, dziś na spacerku latał za Wiolinem.[/FONT][/SIZE][/TD] [/TR] [/TABLE] [CENTER][IMG]http://img38.imageshack.us/img38/5127/copyofzdjcie0045fb.jpg[/IMG] [/CENTER] -
Tosia - starsza sunia potrzebny jak najszybciej DT!!
Isadora7 replied to Ness.'s topic in Już w nowym domu
O tu jest ta śliczna psina :) -
[quote name='Gusiaczek']Wcale że nie! Słodzizna własnym ciałem dziurę zatyka, by przeciągu nie było! Stara się, jak może, a Wy że On winowatyyyyyyyy?! :shake: A wiadomo co za zaraza poczyniła szkodę? Hę? Ovo obrończyni z urzędu[/QUOTE] [quote name='anica']... Ovuś , no przecież!... takie czarne ,błyszczące, cudo?... nie!...no przecież widać, że to chodząca niewinność;) Cuuuuudny jesteś Aleksandrze:loveu: Jasia zauroczona[/QUOTE] Ej laski młodszego zobaczyłyście, a wino im starsze tym lepsze jamniczek te. Rambo 11 letni podrywacz. [quote name='Mika31']tylko rudej mendy brak:-([/QUOTE] w sercu ma swoje miejsce
-
No widzisz jaki aniołek sam się przyznaje
-
[quote name='rytka']a to dlatego pewnie nie odpisał. owkors pomylilam sie opisie pod koniec; drugi zabieg byl na oko lewe a oko prawe cały czas w zaniku . ps.to ja mam z Antkiem przyjechac,sama ,czy ciotka pojdzie sama na wywiad czy jak? dopiero doczytałam ,ze skarpeta oplaci wizyte i zabieg DZIEKUJE:loveu:[/QUOTE] Sens ma wtedy jak przyjedziesz z chłopakiem, Garncarz go obejrzy, zbada - ja tam tylko do kasy będę potrzebna :) jakbyś potrzebowała jakiegoś "postoju" w Warszawie daj znać coś się pomyśli.
-
[quote name='rytka']i jak ciotka udało Ci sie umowic/skontaktować z dr.Garcarzem? moze ja w skrocie opisze przebieg choroby tu; od 2010r.pies miał zdiagnozowane w schronisku suche zap.rogowek przyjmował krople z cyklosporyna do 10.2012r.Poczatek pazdziernika 2012 oko prawe zaczeło robic sie mocno przekrwione białka a nawet czesc ciemna oka. Na wizycie w Tychach u dr.Lipowskiego w badaniu cisnienie w oku prawym 35 oko lewe 14 zapisano Duotrav, dodatkowo oko prawe zaczelo sie 'zmniejszac' systematycznie.Pies zmienił miejsce zamieszkania(i w zw. z tym lekarza) i w listopadzie udał sie na konsultacje do dr. Garncarza w Poznan-Borówiec gdzie dr. stwierdził jaskre woloocze i zalecil ablacje ciala rzeskowego,na wizycie cisnienie w obu oczach ok.45-50. pod koniec listopada odbyl sie zabieg ablacji u dr. Dabrowskiego w Poznaniu w lutym ponownie na oko prawe cisnienie nadal pow.50,oko lewe bylo juz w zaniku.W maju kolejna wizyta kontrolna i cisnienie w oczch OP 60 OL 50 prawa galka oczna w zaniku ,podwiniecie powieki. zalecono powowny 3 zabieg ablacji na oba czy.[/QUOTE] [SIZE=4]Dr Garncarz aktualnie na urlopie w związku z tym Atos jest zapisany na 13 czerwca (czwartek) na godzine 11[SUP]30[/SUP][/SIZE] na pierwszy wolny po urlopie termin Fakturę opłacona bedzie z Jamniczej Skarpety. Ja postaram się być też na miejscu. Gdyby okazało się że potrzebny np zabieg tez Skarpeta sfinansuje.
-
[quote name='Gusiaczek']Rambo, daj głos, a Gusiak upiecze. Do Doroty ma rzut beretem (zwłaszcza, że z knigą drzeć będzie do Niej), przyniesie w zębach świeżutkie, pachnące ... Super Ovcia dziękuje, tylko zapakuj mocno żeby Dorota nie zeżarła. Rambo ostrzegający. [quote name='Gusiaczek']Josera z kaczką i ryżem - bardzo mi smakuje :smile: Dorota dla nas ostatnio kupiła to i żremy, a Dorota mówi ze piękną sierśc mamy. Rambo elegant [quote name='anica']Hope ,Ty się nie zastanawiaj tylko leć do apteki po hepatil complex i podaj nam na PW nr konta i ile to kosztuje:) Jasia doradzająco-wspierająca Jasia super że jesteś. Rambo stwierdzający
-
Strasznie zabiedzony jamnikowaty staruszek ZA TM:(
Isadora7 replied to Zofija's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='Zofija']Riki ma gronkowca[/QUOTE] ooo jasssssny gwint -
Chora, cierpiąca jamniczka szczęśliwa we własnym domu! Dziękujemy!
Isadora7 replied to caromina's topic in Już w nowym domu
Jasieńko uważaj na siebie. A to zdjęcie ... aż gardło ściska z rozczulenia jak patrzę [IMG]http://images50.fotosik.pl/1975/e47214b883412accmed.jpg[/IMG] -
[quote name='Mika31']ja twierdzę że z jamnikiem nie można się nudzić:eviltong:[/QUOTE] A już z trzema to jest niemożliwe