Jump to content
Dogomania

Isadora7

Members
  • Posts

    39937
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Isadora7

  1. [quote name='Macia']Mam nowe zdjęcia Bilka. Jak wrócę do domu to dodam jeszcze kilka plus filmiki. Chłopak się czuje bardzo dobrze. Chodzi na wybieg z innymi psami i nie ma problemów. Jak szczeniak go irytował to burknął i tyle. Do ludzi jest cudny, jak tylko poczuł, że jest koło mnie ta zaczynał machać ogonkiem i dopraszać się smakołyka. Lubi być blisko człowieka. Boks ma oczywiście pojedynczy więc inny pies go nie "męczy". Ogólnie jest w świetnej kondycji tym bardziej biorąc pod uwagę fakt jak źle wyglądał na początku. [url]http://images46.fotosik.pl/2057/5ecd6821b47fb9ce.jpg[/url] [url]http://images39.fotosik.pl/2041/7c1275828c2fb669.jpg[/url] [url]http://images45.fotosik.pl/1822/f2d7e48f3109e19f.jpg[/url][/QUOTE] [B][SIZE=3] Macia a gdzie filmik, chciałam wstawić wszystko razem?[/SIZE][/B]
  2. [IMG]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/942476_4882226489719_1090516814_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/316123_4882226529720_1129065376_n.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/2049/68e1c64f55e03fa3.jpg[/IMG]
  3. [IMG]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/970775_4879956152962_1701521332_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/379676_4879956112961_1409981545_n.jpg[/IMG]
  4. [B][SIZE=3]czułam że Rulon wygra :)[/SIZE][/B]
  5. [SIZE=3][SIZE=4][FONT=arial black]OTO ROZSTRZYGNIĘCIE OFICJALNEGO KONKURSU NA IMIĘ BOHATERA TEGO WĄTKU[/FONT][/SIZE] [SIZE=4][FONT=arial black]i Akt Nadania Imienia[/FONT][/SIZE] W piątek wieczorem komisja w składzie 7 jamników wylosuje 3 osoby które dostaną dla swoich pupili psie ciasteczka [B]Bosch Biscuit Lamb & Rice.[/B][/SIZE] [IMG]https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/944358_4882730222312_863802850_n.jpg[/IMG]
  6. Sopelciu zgadza się, ja rozmawiam czasem z Edim i on mówił zę razem biegacie po łąkach. Rambo
  7. Ja kcem, ja kcem, będę się z dziewczynami kotłował w takich ślicznościach. Rambo playboy
  8. I on tak ładnie wygląda, co to jednak daje DOM :)
  9. śliczności [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-Qn6X0UwwAZo/UZ5vAgx7mhI/AAAAAAABA8Y/04eiXik9NzQ/s640/IMG_3665.jpg[/IMG]
  10. Chopaki, Dumisiu jak zobaczycie taki bazarek to dajcie znać, już ja zmusze Dortę aby nam kupiła nowa kordłe. Rambo
  11. Tego balkonu i tych sesji balkonowych zazdroszczę i tych kwiatków również
  12. Jasieńko jesteśmy cały czas przy tobie :)
  13. Siemka Zocha nie było mnie u ciebie kilka dni ale miałem robotę, jeden chop w końcu jestem. Rambo zarobiony.
  14. Iguniu zdrowiej A ja nie mogę się napatrzeć na to zdjęcie... rozczulające jest [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-vmZ5gEKkvHU/UZexRaQbcoI/AAAAAAAAV38/vk2YhZ-_ic0/s576/DSC_0146.JPG[/IMG]
  15. [quote name='Macia']Mam nowe zdjęcia Bilka. Jak wrócę do domu to dodam jeszcze kilka plus filmiki. Chłopak się czuje bardzo dobrze. Chodzi na wybieg z innymi psami i nie ma problemów. Jak szczeniak go irytował to burknął i tyle. Do ludzi jest cudny, jak tylko poczuł, że jest koło mnie ta zaczynał machać ogonkiem i dopraszać się smakołyka. Lubi być blisko człowieka. Boks ma oczywiście pojedynczy więc inny pies go nie "męczy". Ogólnie jest w świetnej kondycji tym bardziej biorąc pod uwagę fakt jak źle wyglądał na początku. [/QUOTE] No to super czekam na resztę i wstawie na strone
  16. [quote name='gosiaczek1984'][SIZE=4][B]postaraj się proszę mamy BDT jeju super ,a dla obu psinek czy dla jednej,stanę na głowie ,a się skontaktuje:) [/B][/SIZE][/QUOTE][/QUOTE] Niestety tylko dla jednego, już wiem jest na kwarantannie, kontaktowałam sie też. Czekamy na koniec kwarantanny (jakoś wątpię żeby miał właściciela). W międzyczasie może sie uda coś załatwić dla drugiego, zobaczymy.
  17. Rewelacja, rewelacja, chopie ty wyglądasz coraz lepiej
  18. Ze zrozumiałych względów muszę tę sunię zareklamować :loveu: [SIZE=5][FONT=arial black]DORCIA - Szuka Domu![/FONT][/SIZE] [url]http://jamniki.eadopcje.org/psiak/1360[/url] Dorcia to ok. 2 letnia, mała suczka, przywieziona 8 maja 2013 r. ze Słomowa koło Rogoźna. Suczka kręciła się koło kościoła razem z inną suczką Fi-fi. Jest przestraszona pobytem w schronisku, ale nie agresywna. [B]Suczki wg relacji ludzi zostały podrzucone pod kościół - z samochodu: [/B] Dorcia została wysterylizowana. [IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/psy/1926.jpg[/IMG] [IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/historia/7916.jpg[/IMG]
  19. [quote name='gosiaczek1984']jak mi się uda to skontaktuję się z osobą ,która zakłądała wątek na dogo [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/243077-Dwa-staruszki-w-legnickim-schronie-pomocy-nie-przyżyją-bez-niej!!!!/page4[/URL][/QUOTE] [SIZE=4][B] postaraj się proszę mamy BDT [/B][/SIZE]
  20. Ziomal może jakaś rewolucja. U nas to samo - Dorota ma taki słoiczek z cukierkami psimi i sępi strasznie. Rambo głodomor.
  21. [quote name='gosiaczek1984']zerknijcie na tego jamnika jest w koszmarnym schronisku w Legnicy z krzywicą łapek [url]http://4.bp.blogspot.com/-IrfGF0u-rOg/UZoR3ul6aGI/AAAAAAAACNM/FIb8kANNCw0/s640/SAM_0540.JPG[/url] [url]http://2.bp.blogspot.com/-ZVKrcem9RlI/UZoR4tET3xI/AAAAAAAACNU/aYI5KirxXMY/s640/SAM_0542.JPG[/url][/QUOTE] Czy on jest jeszcze na kwarantannie? Mam mieć spotkanie z zespołem który operował Foczkę w sprawie naszego Małego Księcia ze zrośniętymi kręgami [url]http://jamniki.eadopcje.org/psiak/1344[/url]. Dobrze że sa dobre zdjęcia zabieram i będę z Wami w kontakcie. Zobaczymy jakie ma perspektywy leczenia (myślę że jakieś ma). Starszne to nic tam u Was się nie zmienia jak widzę od czasów Dudusia.
  22. Ło matko jakie cudowności w Jamnikowie Celinkowym. Dzisiaj i u nas trochę lzej, ale ja jestem tak pogryziona przez muszki-mutanty że butów dzisiaj nie mogłam założyć. Pogryzły mi głównie nogi. A w warszawskich aptekach wykupiono fenistil, trafiłam dopiero w trzeciej (i też już ostatni). Pomutowało tego ZŁA nw świecie oj pomutowało.
×
×
  • Create New...