Jump to content
Dogomania

Isadora7

Members
  • Posts

    39937
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Isadora7

  1. Parysek teraz z innego swojego lokum, w pozycji horyzontalnej zwanej "kołami do góry". Panisko z Paryska po całości. [IMG]https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/945548_4924336382440_548238982_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/580693_4924336342439_1275426377_n.jpg[/IMG]
  2. [quote name='Mattilu']Rany Isadora, ale sie postarzalas w ciagu ostatnich trzech dni![/QUOTE] Życie mnie przygięło :evil_lol:
  3. [quote name='Mika31']niestety w życiu zbyt wiele rozbija się o pieniądze .A do tego nie mieszkam sama i mam uczucie ,że wszystkim prócz mnie jest dobrze jak jest .Gdybym nie zależała w zbyt wielu sprawach od innych piesek juz był by u mnie .Niestety życie jest takie jakie jest:-([/QUOTE] Samo życie, samo życie
  4. [quote name='magenka1']dzisiaj Asia i Sylwia zrobili wizytę poadopcyjną dla Morki, koleżanki Paryska, sunia ma się świetnie mieszka jeszcze z dwoma suniami ze schroniska, ma koniki, rybki, duże gospodarstwo, do dziewczyn nie chciała nawet podjeść, mam mieć fotkę mmsem jak tylko dostaną to wkleję tak , że można powiedzieć , że "rodzeństwo" mają dobre domki[/QUOTE] Super ze obydwoje tak trafili. Czekamy na foty "siostry" Paryska.
  5. [quote name='Gusiaczek']Cioteczko, zawszem gotowa :) Ovka oczekująca Celinkowego napastowania[/QUOTE] Ovcia a ja to co? Mieliśmy miec randkę. Rambo zazdrośnik.
  6. [quote name='Mika31']zachorowałam na jednego biedaka tak przypomina mi Pika [URL]http://jamniki.eadopcje.org/psiak/1358[/URL][/QUOTE] Śliczny chłopak podobny do Księżniczki Belli też z Góry tylko Jeleniej :)
  7. [quote name='Celina12']No słyszałem co nieco.....trzymaj się Bracie...i pilnuj Dorotki i Dziewczyn.....a jak idzie robota -nad wiesz czym,,,,,Selin z niecierpliwości mi więdnie..... Sopeluś zmartwiony[/QUOTE] Będe jutro Doroty pilnował z robotą. Rambo pilnujący
  8. A wiesz Sopelciu bo taki dzisiaj dzień miałem niefajny. Rambo małomówny
  9. [SIZE=3]PARYS POZDRAWIA. Parysek oprócz legowiska dostał budkę aby mieć trochę intymności[/SIZE] [IMG]https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/389719_4921630634798_1848002235_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/7061_4921630594797_532062863_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/8595_4921630714800_2001770577_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/941951_4921630554796_2090518542_n.jpg[/IMG]
  10. Sopelciu kolego kochany, myślałem dzisiaj dużo o Tobie. Kiedyś się poznamy osobiście, oj będziemy gadać, gadać, gadać. Rambo gaduła
  11. [quote name='Celina12']Przeziębił się-wczoraj troszkę brykał po kałużach-i mamy efekt.....:shake:[/QUOTE] No tak, zdrowia, dużo zdrowia dla Tomusia
  12. [quote name='Celina12']Co u WAS z tymi meszkami....:shake:.....fatalnie Cię wzięło.....współczuję.... U nas po południu Tomeczek dostał wysokiej gorączki,troszkę po lekach pospał i lepiej się poczuł...zobaczymy co dalej będzie...u mnie śpi Wikunia...[/QUOTE] A co Tomiś złapał?
  13. A ja Dzień dziecka przechorowałam. Niedawno weszłam. Pogryzły mnie meszki jak byłam a hoteliku i miałam szok anafilaktyczny.
  14. Ovka a może jakaś randka? Rambo podrywający.
  15. Wpadłem zobaczyc jak sie Zocha dzisiaj sprawowała. Rambo trzymajacy r.... upppsss łape na pulsie
  16. [quote name='paula_t']Isadora, pisałam do Ciebie na pw, ale masz zapchaną skrzynkę. Na wątku olkuskiego pseudoschronu zobaczyłam takie zdjęcia psiaka, którego może udałoby się jakoś podciągnąć pod jamnika i na cito szukać mu DT...Został pogryziony przez amstaffa. Serce mi się kraje jak patrzę na niego, a nie dam rady go wyciągnąć, bo już mam 3 psy na utrzymaniu w hotelikach:( [/QUOTE] [SIZE=3][B]Jest szansa na transport 6 czerwca (400 zł) tylko szukamy DT.[/B][/SIZE] _________________________________________________________ [COLOR=#ff0000][SIZE=4][FONT=arial black][B] [SIZE=5]SZUKAMY TRANSPORTU WARSZAWA - SŁUPSK[/SIZE][/B][/FONT][/SIZE][/COLOR][SIZE=5] [COLOR=#ff0000][FONT=arial black][B] MAMY DT [/B][/FONT][/COLOR][/SIZE] Ta zaniedbana staruszka jest w warszawskim schronisku. Jej wygląd to niechlubny zapis dzieła człowieka, to zapis historii jej życia. Pokażmy, ze człowiek to też dobro, to ręka która nie bije, to ciepły kąt... Jesteś CZŁOWIEKIEM? POMÓŻ! Fundacja SOS dla Jamników udzieli wszelkiej możliwej pomocy domowi który przygarnie sunie na tymczas bądź na stałe. Możesz pomóc? Napisz > [email][email protected][/email] Mamy dom tymczasowy dla tej suni, szukamy transportu, gdyby ktoś słyszał byłoby super [IMG]http://img825.imageshack.us/img825/6799/magazinecover444640.jpg[/IMG]
  17. Chopie ja ogarnę laseczkę, jak mnie zobaczy to oszaleje z miłości. Najważniejsze ziomal że już lepiej z pikawą. I tu słyszę że Duża sie coś wygłupia? Jakim prawem, co z jej boląca głową? Rambo zatroskany
  18. Dumcia dawaj do nas mamy słonko. Rambo podrywacz.
  19. [IMG]http://www.szukamprezentu.pl/product/image/100/Mis_Trzymam_Kciuki.jpeg[/IMG]
  20. [FONT=monotype corsiva] [SIZE=4][FONT=arial black]Do zobaczenia Herbert ['][/FONT] "...Bracie psie, bardziej ludzki niż ludzie, Na łańcuchu więziony przy budzie O głodzie, i o chłodzie, i w brudzie, A podczas lata, gdy szukasz ochłody, Często bez miski wody; Psie, który dajesz ludziom wierności przykłady, Odpuść ludziom, braciszku, wszystkie ludzkie zdrady!..." [/SIZE] [/FONT] [SIZE=1] Artur Chojecki 1880-1951 HYMN ŚWIĘTEGO FRANCISZKA Z ASYŻU[/SIZE]
  21. [quote name='majqa']Na swój sposób czuję się tym wyróżniona. :evil_lol:[/QUOTE] Bo jest to wyróżnienie :)
  22. Ja czasem mam focha i winne dostaje szlaban na łóżko, daję radę do maks 5 minut. Nie dziwię sie że tęskniłaś.
×
×
  • Create New...