-
Posts
39937 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Isadora7
-
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
Isadora7 replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kasia77']Isadora , skrzynkę masz zapchaną a ja pinie musiałam się dobić do Ciebie, więc nabazgrałam e-meila ;)[/QUOTE] Oczyszczone odpisane :) -
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
Isadora7 replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
[quote name='elke']czy cos więcej o suni husky??? rzucę temat osobom...[/QUOTE] Jutro mogę dać wiecej infoo i zdjęcia bo juz troche jest zrobionych -
Malusia,połamana Alexis prosi o POMOC!! JUŻ W DOMU STAŁYM :)
Isadora7 replied to Celina12's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dogo07']Wszelkie koszta zostały uregulowane. Natomiast mam już kolejnego przegubowca u siebie, tylko bardziej w typie jamnika szorstkowłosego. Ale miłość Alexis jest nie do zastąpienia..[/QUOTE] No to się pochwal pokibicujemy -
Rytka a jak rozmowy?
-
Malusia,połamana Alexis prosi o POMOC!! JUŻ W DOMU STAŁYM :)
Isadora7 replied to Celina12's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dogo07']I pojechali ... :(. DT się jak zwykle w takich chwilach i smuci i cieszy, cieszy bo ludzie faktycznie wspaniali a smuci bo wiadomo Alexis była u mnie prawie trzy miesiące, to kochana sunia, i mam nadzieję że zrozumiała że nie porzucam ją ale że oddaję w ręce ludzie którzy będą ją kochać już na zawsze. Państwo byli u mnie tak jak sie umówiliśmy o 21ej. Kupili już śliczny kocyk dla małej, widziałam. Pytali o wiele rzeczy, podpisaliśmy umowe, dałam książeczkę, prosiłam o info o małej jak się miewa więc jutro będę czekała na telefon i dam tutaj znać co u niej. Alexis była troszkę smutnawa jakby rozumiała że czeka nas rozstanie ale jednocześnie chętnie szła do swojej nowej Pani :). Zostałam też zaproszona przez Państwa do odwiedzin. I kto mnie teraz będzie całował na dobranoc ?![/QUOTE] Bardzo dziękuje za opiekę, wspaniałą opiekę a kogoś (jamnika) do całowania zawsze mogę podesłać :) Fajnie że ludzie pytali, bo najgorzej jak ktoś wszystko wie. Ufam, mam przekonanie ze to jest TEN DOM. A w odwiedziny w sumie aż bardzo daleko nie będziesz miała. Alexis juz była z Tobą zżyta, a w pamięci miała jeszcze poprzednie życie, ale wierzę że za jakiś czas będzie wiedziała ze to dla jej dobra. Czy jesteśmy winni jakieś koszta jeszcze? -
Bardzo mi również szkoda Ralfa
-
Strasznie zabiedzony jamnikowaty staruszek ZA TM:(
Isadora7 replied to Zofija's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='Zofija']gronkowiec zaleczony![/QUOTE] uffffffffffffffffff -
Liwka- 3 dni leżała na chodniku - pęknięta miednica, ciąża - MA DOM
Isadora7 replied to kama210's topic in Już w nowym domu
Jakiś skromny grosik dostanie też z JAMNICZEJ SKARPETY od Fundacji SOS dla Jamników tylko musimy podliczyć zasoby, bo ostatnio zakupilismy dla kilku jamniorów karmę, wspomoglismy badania i leczenie. -
Malusia,połamana Alexis prosi o POMOC!! JUŻ W DOMU STAŁYM :)
Isadora7 replied to Celina12's topic in Już w nowym domu
Dzieje się, będzie informacja - Dogo07 wpisze. -
[quote name='tamb']Bardzo dziękuję, potwierdzę jak dojdzie. Felka z Bagien, zmieniłam komórkę i straciłam Twój numer, odezwij się.[/QUOTE] Niestety nie miałam Twojej komórki i kurier dzwonił do mnie zę bedzie z przesylką o 9-9.15 Ja mam nadzieję ze ktoś będzie poda podanym przez Ciebie adresem. Telefon do kuriera 512 189 125
-
cwane towarzycho
-
A Tosiek podzielił sie ciastkami z Lodkiem?
-
Malusia,połamana Alexis prosi o POMOC!! JUŻ W DOMU STAŁYM :)
Isadora7 replied to Celina12's topic in Już w nowym domu
[SIZE=5][FONT=arial black][COLOR=#ff0000]UWAGA[/COLOR] [COLOR=#0000ff]UWAGA[/COLOR][/FONT][/SIZE] [SIZE=3]Mamy DOM dla Alexis. DOM z marzeń - na taki czekaliśmy. Wieczorem więcej. [/SIZE] dodam tylko, że Alexis zostaje w Małopolsce -
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
Isadora7 replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
[quote name='JamniczaRodzina.']Kurcze biedna suńka jaką ona ma łapeczke :-([/QUOTE] [quote name='Ellig']Biedna ale sliczna Zolinka...[/QUOTE] [quote name='anica']... a te jej kochajace oczki:lol:... tak! ma kochające oczki:p!..[/QUOTE] W tym tygodniu będzie konsultowana. Podejrzewam że wersja o zzłamaniu jest spod krzaka wzięta. Mała jest przemiła, ale też rządzi. -
To i owo o Ovo wyrwanej z olkuskiej mordowni - Ovka ma DS
Isadora7 replied to Gusiaczek's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gusiaczek']Super:) Następne zdjęcie w beciku ?;)[/QUOTE] [quote name='Ellig']Śliczne, zdjecie:)[/QUOTE] [quote name='anica'].... a co se będziesz żałować;) ... nie no... nasza Isadora ,młodnieje w oczach:) ... naprawdę! dobro powraca:eviltong:[/QUOTE] Ja tu już poważną kobietą byłam, miałam 4 lata, było to 100 lat temu :evil_lol: [IMG]http://images50.fotosik.pl/1986/959aed7286583c91.jpg[/IMG] -
To i owo o Ovo wyrwanej z olkuskiej mordowni - Ovka ma DS
Isadora7 replied to Gusiaczek's topic in Już w nowym domu
A tak zaglądam :) -
Jak zasoby Jamniczej Skarpety pozwolą wrzucimy znowu jakiś grosz.
-
Za jakiś czas mam nadzieję ponownie pomożemy. Teraz nas "zjadły" m.in. transporty psiaków.
-
[quote name='tamb']Jakby propozycja była aktualna, byłoby super. Maks ma problemy z uszami a jest na to specjalna karma [URL]http://sklepzkarmami.pl/oto-active/564-oto-active-10kg-8020245100466.html[/URL][/QUOTE] Jestem daj mi chwile czasu zobaczę czy to jest u dostawcy z którym mamy umowę barterową. Chwila znaczy jutro rano zapytam. A jak nie to zamówie (ale nie damy rady 2 × 10 kg, tym bardziej że dojechała do nas sunia z Radys i dwa jamniki chore) 10 kilo. Tak czy siak poprosze adres do wysyłki na priva
-
[quote name='Gusiaczek']Bo gały trza mieć ! :)[/QUOTE] Rambo i Ruda też mają oczyska, ale Ganga to urodzona celebrytka, uwielbia pozować. Złapać Rudą czy jeszcze gorzej Rambiego to cud.
-
[quote name='lika1771']Dziekuje,ale wiem ile macie bid na utrzymaniu,zrobilam cegielkowy [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244436-Staruszka-nie-widzi-nie-slyszy-zbieramy-na-diagnostyke-cegielkowy?p=20973845#post20973845[/URL] [B]Ufffffffff w koncu twarda kupa.[/B][/QUOTE] No mamy ale tym co wzieliśmy pomagamy do skutku