Jump to content
Dogomania

Isadora7

Members
  • Posts

    39937
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Isadora7

  1. [quote name='Kasia77']Isadora , skrzynkę masz zapchaną a ja pinie musiałam się dobić do Ciebie, więc nabazgrałam e-meila ;)[/QUOTE] Oczyszczone odpisane :)
  2. [quote name='elke']czy cos więcej o suni husky??? rzucę temat osobom...[/QUOTE] Jutro mogę dać wiecej infoo i zdjęcia bo juz troche jest zrobionych
  3. [quote name='Dogo07']Wszelkie koszta zostały uregulowane. Natomiast mam już kolejnego przegubowca u siebie, tylko bardziej w typie jamnika szorstkowłosego. Ale miłość Alexis jest nie do zastąpienia..[/QUOTE] No to się pochwal pokibicujemy
  4. Rytka a jak rozmowy?
  5. [quote name='Dogo07']I pojechali ... :(. DT się jak zwykle w takich chwilach i smuci i cieszy, cieszy bo ludzie faktycznie wspaniali a smuci bo wiadomo Alexis była u mnie prawie trzy miesiące, to kochana sunia, i mam nadzieję że zrozumiała że nie porzucam ją ale że oddaję w ręce ludzie którzy będą ją kochać już na zawsze. Państwo byli u mnie tak jak sie umówiliśmy o 21ej. Kupili już śliczny kocyk dla małej, widziałam. Pytali o wiele rzeczy, podpisaliśmy umowe, dałam książeczkę, prosiłam o info o małej jak się miewa więc jutro będę czekała na telefon i dam tutaj znać co u niej. Alexis była troszkę smutnawa jakby rozumiała że czeka nas rozstanie ale jednocześnie chętnie szła do swojej nowej Pani :). Zostałam też zaproszona przez Państwa do odwiedzin. I kto mnie teraz będzie całował na dobranoc ?![/QUOTE] Bardzo dziękuje za opiekę, wspaniałą opiekę a kogoś (jamnika) do całowania zawsze mogę podesłać :) Fajnie że ludzie pytali, bo najgorzej jak ktoś wszystko wie. Ufam, mam przekonanie ze to jest TEN DOM. A w odwiedziny w sumie aż bardzo daleko nie będziesz miała. Alexis juz była z Tobą zżyta, a w pamięci miała jeszcze poprzednie życie, ale wierzę że za jakiś czas będzie wiedziała ze to dla jej dobra. Czy jesteśmy winni jakieś koszta jeszcze?
  6. Bardzo mi również szkoda Ralfa
  7. [quote name='Zofija']gronkowiec zaleczony![/QUOTE] uffffffffffffffffff
  8. Jakiś skromny grosik dostanie też z JAMNICZEJ SKARPETY od Fundacji SOS dla Jamników tylko musimy podliczyć zasoby, bo ostatnio zakupilismy dla kilku jamniorów karmę, wspomoglismy badania i leczenie.
  9. Dzieje się, będzie informacja - Dogo07 wpisze.
  10. Ten hoiosting obrazków jest lepszy http://imageshack.us/ Upały, duchota a moja kudłata trójka jeszcze bardziej uwielbia robić mi "okłady" z siebie w takie dni. Same biedne zieją i ciężko im, nie dziwne że Zojce schrowanej też ciężko.
  11. [quote name='tamb']Bardzo dziękuję, potwierdzę jak dojdzie. Felka z Bagien, zmieniłam komórkę i straciłam Twój numer, odezwij się.[/QUOTE] Niestety nie miałam Twojej komórki i kurier dzwonił do mnie zę bedzie z przesylką o 9-9.15 Ja mam nadzieję ze ktoś będzie poda podanym przez Ciebie adresem. Telefon do kuriera 512 189 125
  12. A Tosiek podzielił sie ciastkami z Lodkiem?
  13. [SIZE=5][FONT=arial black][COLOR=#ff0000]UWAGA[/COLOR] [COLOR=#0000ff]UWAGA[/COLOR][/FONT][/SIZE] [SIZE=3]Mamy DOM dla Alexis. DOM z marzeń - na taki czekaliśmy. Wieczorem więcej. [/SIZE] dodam tylko, że Alexis zostaje w Małopolsce
  14. [quote name='JamniczaRodzina.']Kurcze biedna suńka jaką ona ma łapeczke :-([/QUOTE] [quote name='Ellig']Biedna ale sliczna Zolinka...[/QUOTE] [quote name='anica']... a te jej kochajace oczki:lol:... tak! ma kochające oczki:p!..[/QUOTE] W tym tygodniu będzie konsultowana. Podejrzewam że wersja o zzłamaniu jest spod krzaka wzięta. Mała jest przemiła, ale też rządzi.
  15. [quote name='Gusiaczek']Super:) Następne zdjęcie w beciku ?;)[/QUOTE] [quote name='Ellig']Śliczne, zdjecie:)[/QUOTE] [quote name='anica'].... a co se będziesz żałować;) ... nie no... nasza Isadora ,młodnieje w oczach:) ... naprawdę! dobro powraca:eviltong:[/QUOTE] Ja tu już poważną kobietą byłam, miałam 4 lata, było to 100 lat temu :evil_lol: [IMG]http://images50.fotosik.pl/1986/959aed7286583c91.jpg[/IMG]
  16. Zazdroszczę tych dziecięcych imprez, to tyle radości, naturalności, szczerości. A malunek u Wikuni śliczny.
  17. Jak zasoby Jamniczej Skarpety pozwolą wrzucimy znowu jakiś grosz.
  18. Za jakiś czas mam nadzieję ponownie pomożemy. Teraz nas "zjadły" m.in. transporty psiaków.
  19. [quote name='tamb']Jakby propozycja była aktualna, byłoby super. Maks ma problemy z uszami a jest na to specjalna karma [URL]http://sklepzkarmami.pl/oto-active/564-oto-active-10kg-8020245100466.html[/URL][/QUOTE] Jestem daj mi chwile czasu zobaczę czy to jest u dostawcy z którym mamy umowę barterową. Chwila znaczy jutro rano zapytam. A jak nie to zamówie (ale nie damy rady 2 × 10 kg, tym bardziej że dojechała do nas sunia z Radys i dwa jamniki chore) 10 kilo. Tak czy siak poprosze adres do wysyłki na priva
  20. [quote name='Gusiaczek']Bo gały trza mieć ! :)[/QUOTE] Rambo i Ruda też mają oczyska, ale Ganga to urodzona celebrytka, uwielbia pozować. Złapać Rudą czy jeszcze gorzej Rambiego to cud.
  21. [quote name='lika1771']Dziekuje,ale wiem ile macie bid na utrzymaniu,zrobilam cegielkowy [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244436-Staruszka-nie-widzi-nie-slyszy-zbieramy-na-diagnostyke-cegielkowy?p=20973845#post20973845[/URL] [B]Ufffffffff w koncu twarda kupa.[/B][/QUOTE] No mamy ale tym co wzieliśmy pomagamy do skutku
×
×
  • Create New...