Jump to content
Dogomania

majqa

Members
  • Posts

    36362
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by majqa

  1. Też jestem ciekawa odźwięku prasowego.:roll:
  2. Życzę innym psiakom szczęścia, jakie jest udziałem Balbinki.
  3. W górę chłopaku!!!!!!!!!:loveu:
  4. [quote name='Monia70']No to dobrze, że jest dobrze.Tylko dalej domku stałego brak.[/quote] Niestety i jakoś nie widać by się zanosiło, choć może nie wiemy wszystkiego. Nie mogę się doczekać powrotu JoSi.
  5. Szkoda, że nikt nie odpowiada na Wasze pytania dziewczyny.:roll:
  6. [quote name='ocelot']Tak terrier mix może podziałać.[/quote] Róbcie tego terriera.:-(
  7. Ileż to już czasu trzymania kciuków za Ciebie mały.:shake:
  8. Ciekawa jestem pioruńsko co u Edusia???
  9. Piękniej Klaro, przeszłość za Tobą, teraz już tylko będzie coraz jaśniej!
  10. Sobota już wkrótce...uff...:multi:
  11. Mróweńko nie zapomniałam o Tobie maleńka...Całusy, śnij i wyśnij domuś!
  12. Bonuśku, pnij się po domek. W sb.zobaczę Cię Moje Ty Kochanie! :-(:loveu:
  13. Założyłam suni wątek na forum rottków. :-(
  14. Mnie rzucił, a propos ciągnięcia, na kolana halter. Zero krzywdy dla suni, a dzięki temu przestałam jeździć na butach. Co jakiś czas podmieniam go na obróżkę i jest z dnia na dzień coraz lepiej. Polecam... Oczywiście kciuki będą trzymane...:loveu:
  15. Morisowa, wiem jak to jest...pędzi się do swoich na złamanie karku.
  16. Zrobię Olenuś, co w mojej mocy by wątek spowolnić ale...no sama wiesz, że niech się pojawi iskra prowokacji i...się rozpęta. KORBANOCKA WSZYSTKIM NIE WYŁĄCZAJĄC Z POŻEGNANIA LIBERCI!!! :loveu:
  17. Olenuś ależ ja się Tobą nieustająco wzruszam, niemal przestać nie mogę!:loveu: :loveu: :loveu:
  18. On musi chodzić, mój Boże...wiem, wiem...robione jest dla niego co możliwe, a nie jest przecież jedynym psem w tej sytuacji. Ruch jednak mobilizuje kaletki stawowe do produkcji mazi, a ta uzdatnia trące o siebie powierzchnie stawowe, czyli psina ma smar. Biedaku, bardzo Ci sekunduję...baaaardzo...:-(
  19. Tak, czy owak...PRZEPIĘKNOTA!!! Antoś - Adonis!!!:loveu:
  20. Królik w górę!!! A co, jemu też się należy!!!
  21. Pozdrowienia dla kur..................;)
  22. Boziu, jaki pychol cacany...:loveu:
×
×
  • Create New...