Jump to content
Dogomania

majqa

Members
  • Posts

    36362
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by majqa

  1. Cuda jednak się zdarzają...
  2. Pati, masz wieści o Mrówie???
  3. Nie, nie usuwaj ogłoszeń. Niepokoję się. Pan miał dzwonić wczoraj wieczorem. Nie zadzwonił. Dziś również nie. :-(
  4. Wspaniałe foteczki!!!:loveu:
  5. [quote name='maggiejan']Może dać więcej zdjęć malucha w ogłoszeniach?[/quote] Brakuje mi tu stron, gdzie da się dodać wiele zdjęć. Hm...Poproszę o pomoc Wolę i Folen (a Folen m.in. o allegro takie max graficzne).
  6. Dajcie spokój dziewczyny. W ramach podzięki dajcie mi tego człowieka, który zostawił Antosia w kartonie, już ja mu przygotuję super pudełeczko.:angryy:
  7. [URL]http://www.ogloszenia.aleokazja.pl/Karton-byl-jego-calym-swiatem-Szczeniaczek-Antek.html,23536[/URL] [URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,45,Lw==.html[/URL] [URL]http://www.znajda.org.pl/component/option,com_adsmanager/page,show_ad/adid,14/catid,2/Itemid,0/[/URL] [URL]http://www.dwukropek.pl/0,70610,3051109,23393756,Warszawa_Zwierzaki___Adopcja,4-192.html[/URL] [URL]http://www.eoferty.com.pl/id71952.html[/URL] [URL]http://vegie.pl/topics167/1449.htm#16270[/URL] [URL]http://koszalin.pajeczyna.pl/Spolecznosc-zwierzaki/192705-karton_by_jego_ca_ym_wiatem.html[/URL]
  8. Loluś głowa do góry, proszę...:-(
  9. [CENTER][B]Karton był jego całym światem. Szczeniaczek Antek.[/B][/CENTER] [CENTER]Ból głodu to jedno z najdotkliwszych cierpień. Czytamy, słyszymy o nim, a zazwyczaj doświadczamy w mikroskopijnym wymiarze. Niemniej boli odrzucenie, samotność, brak zainteresowania. Temu, my ludzie, potrafimy zaradzić.[B] Zawsze pojawia się ktoś,[/B] [B]kto nakarmi, porozmawia by rozwiać mgłę wątpliwości i strachu, [/B] [B]a ten przecież podpowiada: "Nie masz szans. Zawsze już będziesz sam."[/B][/CENTER] [CENTER][B]Taką właśnie, druzgocącą przewagę mamy nad zwierzętami. One cierpią w milczeniu, ich pisk, miauczenie, skowyt to sygnały, nad którymi przechodzimy obojętnie, zbyt obojętnie.[/B][/CENTER] [CENTER][B]Los wymierzył swój palec, szepcząc "Na Ciebie kolej..." w psie, [/B] [B]3 miesięczne maleństwo, które miało dokonać żywota w paierowej trumnie, przez nas nazywanej kartonem.[/B] Przypadek wszedł w paradę losowi i sprawił, że pudełko zostało zauważone, a jego zawartość natychmiast trafiła do weterynarza. [B]To był przysłowiowy, ostatni gwizdek[/B]. [B]Gehenny maleństwa miał nastąpić ciąg dalszy. Schronisko. W przypadku szczeniaczka byłaby to kolejna drwina przeznaczenia.[/B] I przedtym udało się go uratować. Obecna przystań ocalenia dla Antosia, bo o nim tu mowa, nie może stać się jego domkiem docelowym. W całej tej historii był moment, gdy dla malucha zaświeciło słońce, niestety tylko jednym promykiem, a ten zgasł. [B]Antoś znalazł domek, ale jego państwo rozmyślili się i pod groźbą uśpienia tego, dopiero co uratowanego istnienia, wymusili powrót psiaka do punktu wyjścia.[/B] Błagamy o pomoc w postaci przerwania chichotu rzeczywistości, śmiechu prosto w psi nosek biedaka. [B]Antoś jest zdrowym, grzecznym, wpatrzonym w człowieka malcem. Mimo tak okrutnego planu, jaki miał wobec niego człowiek, wciąż[/B] [B]pragnie dotyku dłoni, czułości, przytulenia.[/B][/CENTER] [CENTER][B]Nie odbierajcie mu nadziei na normalność. Czas, by ten pies, tak [/B] [B]szczególnie naznaczony złą, ludzką wolą, znalazł swoje miejsce[/B] [B]na ziemi, u boku kochającego go pana.[/B][/CENTER] [LEFT][B]Wszelkich informacji o warunkach adopcji Antosia udzieli jego zbawczyni, p. Natalia. Prosimy dzwonić na numer [/B] [B]094 343 43 36 (Koszalin)[/B][/LEFT]
  10. Dziękuję serdecznie. :loveu: Namiar przekazany Rottce.
  11. Podajcie mi dane kontaktowe DT i imię opiekunki Antosia, nie proszę o nazwisko ale wyłącznie imię (błagam nie nick to wygląda mało poważnie). Ponadto, co potrzebne jest na niektórych stronach ogloszeniowych - miasto i województwo. Czekam.
  12. Dzięki Doddy, oczywiście tak zrobię.
  13. Ponawiam pytanie, jakoś przeszło bez echa. Gdzie pies ma ogłoszenia bezterminowe i aktualne???
  14. [quote name='Bazyliah']No to mamy zapalenie pęcherza (...)[/quote] Miałam cholera czuja.:-( Rób mu, a propos kup, do jedzonka ryż, działa osłonowo na jelita i lekko zapierająco, ładnie wiąże kupki, tylko nie przecedzaj, niech zostanie ten klajster.
  15. Światełko nadziei, dzwoń koniecznie!
  16. Skoro ma tak ogromny zanik mięśni, skonsultujcie proszę z wetem zasadność podawania mu HMB + odpowiednia porcja ruchu ale to jest oczywiste.
  17. [quote name='Fundacja Medeor']ogłaszajcie rotki na [URL="http://www.alegratka.pl"]www.alegratka.pl[/URL] tylko wyróżniajcie ogłoszenia bo nasza 1.5 rocznaroczna rotka bedzie miała dom (...)[/quote] Czy ten domek dla rottki jest pewien, bo właśnie miałam wsiadać w autko i do Was jechać by zrobić jej fotki, założyć solidny wątek na dogo i forum rottków i dodatkowo poogłaszać ją. Poza tym chciałam pokazać fotki i przekazać stosowne info znajomym, bliskim mi ludziom zakochanym w rottkach, prosząc los by coś to dało. Jak rozumiem tego rodzaju pomoc dla tej suni nie jest już potrzebna?
  18. No chyba, że się zakocha, wtedy nie wcina tylko jęczy z miłości...;)
  19. Mam właśnie taką, acz nieco starszą astusię i wiem, jakich wrażeń potrafi dostarczyć, hahaha...:lol:
  20. Maggiejan, dziś jeszcze zrobię maleństwu tekst do ogłoszeń i wrzucę na wątek. Na stronach mi znanych poogłaszam sama, o resztę, jak już będzie tekst poproszę Wolę i Folen (która wraca z wyjazdu w poniedziałek). Pzdr.
×
×
  • Create New...