Jump to content
Dogomania

majqa

Members
  • Posts

    36362
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by majqa

  1. Oj Boluś...widzisz, jest dla Ciebie światełko!!!
  2. Wielkie gratulacje z powodu Zosieńki!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :loveu: :loveu: :loveu:
  3. [quote name='Kasia']Miśku kochany, może dzis ktoś Cie zauważy.....[/quote] Czas najwyższy, bo to, że na zabiedzonego nie wyglądasz to raz ale dwa, że szwędasz się samopas to już nie wygląda dobrze.:shake:
  4. Figa boi się utraty uczuć, haha...i pokazuje, kto rządzi. Super wiadomości i to od samego ranka! Dziękuję!!!:lol:
  5. Widzisz Brendziu ile ludków Ci sekunduje!!!
  6. Czekam wobec tego na Ocelotową pasję ogłoszeniową!!!:loveu:
  7. Grab sobie grab!!!:mad: :loveu: :mad: Wczoraj myślałam, że mnie rozerwie. :shake: Ośmieliłam się wyjść bez Joli w nietypowych godzinach i nie zapytałam jej o zgodę. Pół godziny później był już oczywiście TZ. Ja spiesząc się rzuciłam (żadne mi halo) fajną, puchatą kurtkę na tapczan. Jola opędzlowała w niej napy z materiałem włącznie. :placz: 2 napy zgryzione znalazłam, na trzecią czekam aż wyjdzie dziś drugą Jolkową stroną...:roll: Cóż...Jola miała przemówienie z mojej strony, dokładne omówienie kurtki, napa po napie, Jola okazała skruchę, łepinkę zwiesiła ale coś mi mówiło, bo z jakąś dziwną satysfakcją łypała na boki, że poczucie winy było udawane. Mała Podłota!!! :mad: Zapowiedziałam jej, że tej nocy w ramach kary nie śpimy razem ale nie wypaliło, bo była taka kochaniusia, no i rozespała się na tapczanku...nie miałam sumienia jej tego zrobić. Brak konsekwencji wobec zwierząt to moje drugie ja. :oops:
  8. Niech ten weekend przyniesie Ci czyjeś zmiłowanie.
  9. Czas otworzyć oczka Elfiku!:loveu:
  10. Oj Pati, super by było. :multi: Folen na pewno się ucieszy ale dopiero w pn.
  11. Pogódko, musi być dobrze...Pani Ela ma przecież kolejnego szczeniaczka (podrzucony), lecącego przez ręce i chyba się do lecznicy wprowadzi. :roll: Kobieta wstaje do niego co 3h.:-( Szczęście, że jej piesie są szczepione, dziś mi powiedziała.
  12. [URL]http://vegie.pl/1445.htm#16214[/URL] [URL]http://www.ogloszenia.aleokazja.pl/Zwierzeta/Oddam/Dwie-szczeniece-cudownosci-ktore-wygraly-ze-smiercia-glodowa.html,23278[/URL] [URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,39,L2Fkb3BjamEtcHNhLXBpZXMtc3p1a2EtZG9tdSxzenVrYWosZG9sbm+2bLFza2llLCwuaHRtbA==.html[/URL] [URL]http://www.znajda.org.pl/component/option,com_adsmanager/page,show_ad/adid,13/catid,2/Itemid,0/[/URL] [URL]http://www.dwukropek.pl/0,70610,3051109,23389666,Katowice_Zwierzaki___Adopcja,142-192.html[/URL] [URL]http://www.eoferty.com.pl/id71767.html[/URL] [URL]http://katowiceslask.pajeczyna.pl/Spolecznosc-zwierzaki/192417-dwie_szczeniece_cudowno_ci.html[/URL] [URL]http://adpedia.pl/dolnoslaskie/lesna/drobne/zwierzeta/ogloszenie/dwie_szczeniece_cudownosci_ktore_wygraly_ze_smiercia_glodowa,9648/[/URL]
  13. A może podać jej węgiel? Nifuroksazyd też dobrze się sprawdza, zwiąże kupkę.
  14. Pewnie już malec śpiunia po całodziennych harcach.
  15. Pewnie już malec śpiunia po całodziennych harcach.
  16. Może właśnie ten Pan przyniesie Ci szczęście!!!
  17. [quote name='Selket']Malutka, niech ktoś Cię przygarnie :calus:[/quote] Koniecznie!!!!!!!!!!!
  18. Kacperku, takiej walki domków o Ciebie życzę!
  19. A cóż tu taka cisza u Was psiaki???
×
×
  • Create New...