Jump to content
Dogomania

majqa

Members
  • Posts

    36362
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by majqa

  1. Dobrze Florido! Takim stopniem niszczenia się nie przejmuj się, dla mnie jest on oczywisty i podobnie myślacych szukam. Tylko buty??? :-o Mnie 3latka i to nie astka, zjadła słownie 1/2mieszkania, rąbała wszystko aż miło, jeszcze nie wyszłam z tym na prostą.:evil_lol:
  2. Bazyliah, nie przeginaj, jakoś się zmieścicie...:mad: :evil_lol: Tul go i całuj, koniecznie!!! :loveu: Ja miałam rekord na małym tapczanie - ja, TZ, 3 psy (z czego 1 duży) i 2 koty.
  3. Kliknęłam jeszcze raz w wątek i łaskawie się pokazało.:evil_lol:
  4. OK. Dzięki. W poniedziałek nadam temat koledze, pracuje w lecznicy i siłą rzeczy obraca się w środowisku prawdziwych miłośników psiarzy. Gdyby trafił tam kogoś godnego uwagi, a już jest dobrze pouczony, jaki to ma być człowiek, potrzebny mi kontakt w sprawie adopcji Hexi. Od ręki podałabym koledze namiar do osoby pilotującej tę adopcję.
  5. Jagienko, nie weszło Ci zdjęcie.
  6. Napiszcie proszę, jak Heksa zachowuje się w domu? Czy może zostawać sama? Czy sygnalizuje potrzebę wyjścia? Jak chodzi na smyczy? Jak znosi jazdę samochodem? Poluje na koty?
  7. Czy ktoś z wolontariuszy pomagających schronisku może udzielić mi bliższych informacji o 10 rottkach, które są podobno do adopcji? By nie zaśmiecać wątku monotematycznie, prosiłabym o kontakt na PW, potem jeśli zaistnieje taka potrzeba przeszlibyśmy na gg, mail lub tel. Na forum rottków został założony wątek dotyczący prośby o pomoc w adopcjach tych psiaków. Potrzebne są jednak bliższe informacje o nich i fotki by móc założyć im osobne wątki, poogłaszać etc. To jedyny sposób by spróbować znaleźć im domy i by nie trafiły w niepowołane ręce. Czy mogę liczyć na pomoc?
  8. Nizoral jest max, potrzymaj go na sierści parę minut, niech dobrze wniknie, dotrze do skóry i dokładnie spłucz. Drugi w kolejności, z tą samą substancją leczniczą, a nie tłuczący kieszeni, jest zoxin.
  9. Mały czyni postępy, a ten rodzaj reakcji z sikaniem to ewidentnie stres. Jeśli robi siku pod siebie to już maksymalny stres, niepewność etc...Już przerabiałam taki cyrk, ciężką orką będzie dodać mu pewności ale nie ma rzeczy niemożliwych.
  10. Dorzuć do smarowania, na zmianę ze wspomnianym specyfikiem, alantan.
  11. Dziewczyny mam kłopot z odnalezieniem tego, o co mi biega bo wątek zrobił się mega długi (wiersze). Tak poza dogo, gdzie ten pies został ogłoszony? Net? Lecznice? Plakaty? Ogłoszenia w prasie?
  12. Dla niego szczytem szczęścia by był dom z ogrodem. Pewno by się w bloku na małym metrażu, mimo częstych spacerów nie odnalazł i męczył.:-(
  13. Ja bym rozczesywała co tylko mi do głowy przyjdzie byle nie sięgać, póki co, naskórka, by nie skaleczyć, nie podrażnić.
  14. Wielkie dzięki, poryczałam się po raz kolejny...:-( Ależ one miały szczęście. Serce mi krwawi na myśl o psinach, które tam zostały. :-( :angryy:
  15. Trzymam kciuki Niko, by ten pies wreszcie trafił do kochającego domku, takiego na jaki zasługuje.:-(
  16. I niech się ta burza domusiów rozpęta....niunie są cudowne!!!!!! :loveu:
  17. Dziewczyny, a przede wszystkim Ty Niko, pamiętajcie, że nie doszło do spotkania z Panią Barego. Nie ważne, co mówią ludzie ale ważne, co mówi, czuje i myśli ta Pani. Bez jej zgody pies nie powinien być zabrany. Nie jest zabiedzony, nie wygląda na chorego, macie tylko info z 3ciej ręki, że jest nie chciany ale fakt faktem, szwęda się tyle, że za to nie idzie się do więzienia (w dużym uproszczeniu to piszę). Zabierając psa ot tak, bez porozumienia z Panią, poprostu go kradniecie i albo ujdzie to płazem, bo Pani nie zauważy braku psa albo na głowę posypią się problemy. Piszę to nie po to by się wymądrzać ale by uczulić Was na rozważne rozegranie sprawy.
  18. Pati, cieszę się przeogromnie :loveu: ale rozumiem Twoje rozdarcie. Na wszelki wypadek trzymaj rękę na pulsie!!! Całusy!!! :loveu:
  19. O :-o, brendzie też umarła piłka! :evil_lol:
  20. Zdjęcia jak z kalendarza!!! O WOW!!! :loveu:
  21. Bardzo się cieszę szczęściem Fuksika!!!:loveu:
  22. Przekochany dobuś!!!:loveu:
  23. Kiedy własnie Zochy są the best, podobnie jak Kryśki i Gienki!!!
  24. Matko, jakie on ma oczyska.:loveu:
×
×
  • Create New...