Jump to content
Dogomania

majqa

Members
  • Posts

    36362
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by majqa

  1. Hej Ciacho, najpóźniej jutro i to naj..naj...później tekst, Ciastkowe Cudo, będzie miało wklejone na wątek.
  2. A ja modlę się o powrót JoSi i relacje z pierwszej ręki.
  3. O WOW!!! Została Ci już tylko pannica na wydaniu!!!:eviltong:
  4. ...lub ktoś go tak urządził celowo...nawet nie chcę domyślać się.:-(
  5. Myślę, że można wyłącznie zaplanować takie sprawdzenie. Nad liczbą odwiedzin jest data więc spisać datę, sprawdzić też godzinę, a przy tym spisać liczbę odwiedzin. Zrobić pomiar za tydzień, dokładnie o tej samej godzinie i odjąć liczby. Wtedy będzie rzut tygodniowy.
  6. Forum - adopcje i przy wątku masz z prawej strony skrajnie liczbę odwiedzin.
  7. O matko Folenuś, udało Ci się wrzucić i tekst i wiersz, wow!!! :loveu: :-o :loveu: DIF, możesz wydrukować i sprawdzić czytelność???
  8. O matko jedyna, co go musiało spotkać, te miejsca obrażeń...obłęd.:-(
  9. To uważasz, że żaden wujek nas nie podczytuje? :razz: Hm...wystosowałaś apel nie lada, pomoc w szukaniu domku, ba znalezienie go, oznacza konieczność ujawnienia podczytującej/ - ego.:evil_lol:
  10. Dorotko zapodaj najnowsze fotki Libry. Do tego skrótowca z info o niej, czyli raz jeszcze wiek, stan zdrówka, opis zachowania, Twoje sugestie, do jakiego domku powinna trafić, by działo się jej najlepiej. Zrobię jej tekst ogłoszeniowy i zaczynamy ogłaszać. Innego wyjścia nie ma. Dołóż do tego dane kontaktowe na siebie i startujemy. OKI? ;)
  11. Tylko należałoby ten domek sprawdzić. Dobre chęci to jedno, a rzeczywistość drugie. Oby tu te dwie rzeczy szły w parze.
  12. Słuchajcie!!! Właśnie odwiedziła mnie w pracy koleżanka z Tekilką!!!:loveu: Sunia zadbana, pychol uśmiechnięty od ucha do ucha. :multi: Domek na punkcie małej oszalał. Jest chołubiona do kwadratu... Według mnie, tak z innej beczki, Tekla nie jest psem. :shake: To tylko przykrywka. Ona nawet na moment nie siada spokojnie :roll:, jest we wszystkich miejscach naraz. :-o Widać, że jest robestwiona do granic możliwości. Małe, słodkie tornado, wszędobylskie i bezgranicznie, przekochanie namolne. Sądzę, że domek dostaje ognia ale widać, że ten ogień jest pożądany. :evil_lol: Wycałowałam niunię, ona nie była mi dłużna, właśnie doprowadzam się do porządku!!! ;)
  13. [quote=DIF;9895748 (...) [B]Podaj mi swój adres mailowy to[SIZE=3][COLOR=red] JA [/COLOR][/SIZE]prześlę ci [/B][B][COLOR=black]SWOJE[/COLOR] skierowanie na operację!!!!!!!!!(...)[/B][/quote] Uff. A myślałam, że Krówka już w nowym domku. :-( Co do zawartości cytatu DIFuś. Jeśli Cię kolejnym razem Pan Bóg opuści i będziesz miała zamiar wypisywać podobne pierdoły (a co gorsza, będziesz miała ochotę wprowadzać je w czyn), błagam zadzwoń, a ja już Cię do pionu postawię.:mad: :loveu: :mad:Pamiętaj, że każdy jest najlepszym sędzią w cudzej sprawie. Jeśli będziesz miała ochotę się wyspowiadać, to zapraszam do siebie, durszalak już przygotowany.:evil_lol: Ściskam Cię mocno i głowa do góry (gdybym nie była w temacie - operacja, myślałabym, że czeka Cię operacja głowy, eh Ty, Aparatko.:loveu:) Wet-Siostra miała myśl, by zrobić manianę z ogłaszaniem Krówki podobną pomysłowi co do Barego. Jestem za. Czekam tylko na efekt pracy Folen, wyjdzie w praniu, co będzie do poprawki, jeśli coś będzie i nie powielimy błędów.
  14. I czy się w drzwi mieści...:razz:
  15. Biedne charciki, czeka je dieta uszno-ogoniasta.;)
  16. Trzeba Szakiego pooswajać z.......eh....:oops:
  17. [quote name='Dea']No teraz to nie ma siły, musi się znaleźć dom![/quote] Nie dopuszczam innej myśli.
  18. Sunieńko niech się te burzowe chmurki zagrożenia rozwieją nad Twoją łepetynką.
  19. Ja bym wolała nie słyszeć tego, co Apacz by mógł powiedzieć człowiekowi.:-(
×
×
  • Create New...