Jump to content
Dogomania

majqa

Members
  • Posts

    36362
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by majqa

  1. [quote name='emilia2280']Majqa, nie bij(...)[/quote] Na pieszczoty sobie trzeba zasłużyć!!! :loveu: :eviltong: :evil_lol: Już wysłałam.:multi:
  2. DIF pamięta o Barym i wątku tylko biedna walczy z netem.:roll:
  3. [quote name='KWL']No w maju długi weekend :-) Majgo może ty dasz jej imię ?[/quote] Luna, bo ona taka samotna i w tej samotności tajemnicza jak księżyc.
  4. [quote name='kikou'](...)a z ta pielgrzymką to po prostu nie do wiary...:crazyeye:[/quote] Dobre określenie, bo właśnie wiara weszła tu w paradę...eh...szkoda gadać, piorunem trzeba pomóc psinusi znaleźć dom, przez duże D.
  5. Kolejne ogłoszenia: [URL]http://adpedia.pl/slaskie/katowice/drobne/zwierzeta/ogloszenie/3_letni_lagodny_doberman_ma_tydzien_potem_trafi_do_schroniska,11193/[/URL] [URL]http://katowiceslask.pajeczyna.pl/Spolecznosc-zwierzaki/197401-letni_agodny_doberman_ma.html[/URL] [URL]http://www.sellit.pl/ogloszenie.php?id=1358[/URL] [URL]http://www.pineska.pl/?id=51514[/URL]
  6. Pewno podpadnę, bo wszystkie psy są piękne ale Bleki ma urodę oryginalniejszą niż ten drugi psianek.
  7. Kiedy Ci ludzie mają się pojawić by spotkać z sunią???
  8. Niech wypatrują...tylko tam takie morze nieszczęść...
  9. Co na froncie działań, Izmir???
  10. Oj, nadrabiajcie!!! Migusiem!!! :loveu: :mad: :loveu:
  11. Czy ktoś z Was dzwonił może do schronu zapytać o sunię? Nowmaju, co się z Tobą dzieje? Wyjechałaś???
  12. Czy jego wymioty i biegunka się uspokoiły? Będziesz jeszcze na kontroli u weta?
  13. Może i panu się pokićkały dni, oby to było jedyne wytłumaczenie.
  14. Mój Boże, jaka piękna i po 11 latach ma ją spotkać piekło.:-(
  15. Frocia już po zabiegu. Poszło jak z płatka. :multi: News natomiast jest taki, że tego samego dnia (już po zabiegu) JoSi nie mogła nad nią zapanować, czym była załamana, usiłując wystopować niunię. Ta, jakby nigdy nic, wariowała do późna, zasuwała mega ślizgiem po panelach, nie szło jej uspokoić, wygłupy, wygłupy i jeszcze raz wygłupy, rozstawianie reszty menażerii po kątach i darcie japy o jedzenie. JoSi przeżyła bonanzę. :roll: Liczyła na padniętą i zaspaną Frocię a odebrała diabła tasmańskiego.:evil_lol:
  16. [quote name='brazowa1'](...)Pani chce na pielgrzymke jechac,juz jedna odpuścila przez opieke nad psem...(...)[/quote] Trzeba brać się do roboty!!! Nie można dopuścić by z powodu zbędnego psa pani miała opuścić kolejną pielgrzymkę!!!:angryy: Amen!:angryy:
  17. [quote name='maggiejan']Ja nie podważam kompetencji weta, tylko miałam nadzieję, że może diagnoza jest zbyt pesymistyczna...[/quote] Ta diagnoza nie jest pesymistyczna, tylko rzeczowa i wreszcie został poznany przysłowiowy wróg. Po dobrej diagnozie i przy odpowiednim leczeniu ten pies ma przed sobą lata życia. Jeśli nic mu nie dolega innego jest jak najbardziej do adopcji. Trzeba tylko uzmysłowić "domkowi", jaką chorobę musi monitorować.
  18. Wyłącznie sterylka. Zastrzyk jest rodzajem łatwizny ale obróci się przeciw suni wcześniej niż później.
  19. I tu trudno Wam odmówić racji. Jasny podział, konkretna nazwa i rozczarowanie idzie w kąt.
  20. Oczywiście, że trzymam kciuki. Przekonaj ich proszę, że polubienie się psów wymaga czasu i równego obdzielania łask, by żadne nie czuło się zagrożone i odrzucane. Powinno być dobrze, Daisy by miała raj!!!
  21. I do tego jakie szczęśliwe te istoty!!!
  22. [URL]http://www.ogloszenia.aleokazja.pl/Zwierzeta/Oddam/3-letni-lagodny-DOBERMAN-ma-tydzien-potem-trafi-do-schroniska---.html,27819[/URL] [URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,117,Lw==.html[/URL] [URL]http://www.dwukropek.pl/0,70610,3051109,23420003,Katowice_Zwierzaki___Adopcja,142-192.html[/URL] [URL]http://www.eoferty.com.pl/id74669.html[/URL]
×
×
  • Create New...