[quote name='ala_94']No to piesek ma w czym wybierać:p A tak na poważnie - to chyba dobrze, że tyle osób chciałoby go przygarnąć;) W razie czego zawsze jest drugie wyjście...[/quote]
Byleby ten alternatywny domek czekał, co jest mało prawdopodobne, bo jeśli nie temu to innemu psu otworzy drzwi i da lepsze życie.