Jump to content
Dogomania

majqa

Members
  • Posts

    36362
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by majqa

  1. Czy można liczyć na nowe foteczki Gonzusia?
  2. Nero, czas najwyższy przerwania Twojej złej passy.
  3. Cudowne fotki i niesamowite oczy Barusia...wciąż niczyje...:-(
  4. O matko, szaleństwo szczęścia!!! :multi: :multi: :multi:
  5. OK. Zostańmy wobec tego przy Moro. Poproszę KWL o banerek.
  6. Hi, hi...czułam, że dopadniesz mnie z tą jednozgłoskowością...sama zwracam na to uwagę, tu się jednak nie mogłam powstrzymać, by nie napisać słowa Smajl. OKI. Może więc Edek, Moro, Tadek, Fado...coś nie mam weny, zwłaszcza, że u mnie zwierzącia idą ludzkim, imiennym tropem.:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: A jaka dumna byłam gdy poznałam swoją osiedlową imienniczkę!;)
  7. Ze sprawozdań JoSi wynika, że Frocia swoją formą obdzieliłaby pół osiedla!!!:evil_lol:
  8. O ile pamiętam pisałam Fruzi tekst, bo są tam moje posty (a na kicie na dogo wchodziłam zwykle w wyniku prośby o tekst, tylko na tyle stron mam problem ze znalezieniem tego tekstu, może Tweety pamięta?).
  9. Właśnie zmieniłam filozofię życia domowego. Meble będą póki się nie rozpadną lub nie wpierniczą ich korniki. Jedna sunia, która jest teraz u mojej mamy, ogołociła mi 3/4mieszkania, zżerając wszystko z boazerią korytarzową włącznie, a teraz przedsionek kolejnej bonanzy.:evil_lol:
  10. O matko, to się bidy przyłożyły do roboty.:roll: Ja wczoraj straciłam kawałek nowego fotela. Winowajca się znalazł piorunem tylko cóż z tego.:shake:
  11. On wygląda jakby się uśmiechał, jak...Smajl!!! ;) Polopirynka, rutinoscorbin, citrosept w kapsułkach lub kroplach, termoforek.
  12. Jakiego kalibru problemy skórne u niego stwierdzono? Co to jest dokładnie. Szkoda, że nie można go ściąć od ręki, skóra by łatwiej oddychała i dochodziła do siebie.
  13. Czyli biedny wędrowiec. Czekam na sprawozdanie Beki. Piorunem trzeba go poogłaszać wrzucając w tekst konkrety, np. czy mógłby dołączyć do innych psów (Gajowa to wyczai migusiem), czy mógł być psem podwórkowym czy mieszkaniowym. Tosiu, daj mu jakieś imię to poproszę KWLa, zrobi mu ładny banerek (z imieniem banerek tak jakoś lepiej wygląda).
  14. Ja na forum rottków założyłam mu wątek.
  15. [quote name='szajbus'](...)bardzo sie martwiłam. Cóż, należę do panikar - ale próbuje sie zmienić. Na razie z miernym skutkiem.[COLOR=black](...)[/[/COLOR]quote] Martwisz się, bo masz wyobraźnię, a swojej wrażliwości Boże broń nie zmieniaj!!!:loveu:
  16. W którym dokładnie schronisku jest ten pies? Oglądał go wet? Paulino jesteś tam na miejscu?
  17. Mój Boże, niech szlag trafi tego, co go przywiązał, jeśli, podkreślam jeśli zrobił to celowo. Jakie szczęście, że u Gajowej znalazło się miejsce. Teraz tylko kasa. Uzgodnij może z Gajową Tosiu, jakiego rzędu na początek są potrzebne pieniądze, by chętni wspomóc wiedzieli z czym należy się zmierzyć.
  18. Na allegro osobie wystawiającej sunię uwidocznione są 2 osoby obserwujące aukcję Dharmy (czyli ludzie, którzy potencjalnie mogą rozważać nawiązanie kontaktu i chęć adopcji suni).
  19. Już tyle razy nadzieja umierała. Niech tym razem będzie inaczej.
  20. [quote name='malagos']a nie mozna go na czas pielgrzymki dać do hoteliku, czy sasiadom? chyba taka pielgrzymka to nie wieczność, pieszo do Rzymu nie pójdzie ta kobieta?[/quote] Pielgrzymka to raczej pikuś w tym wszystkim. Z tego, co pisze Brązowa biedak dostaje ognia codziennie. Zdecydowanie lepiej dla niego by było zagościć na zawsze w domku, który go pokocha, ofiaruje ostatnie lata życia w spokoju i z jasnością mu stawianych. Tu, jak rozumiem, jest kulą u nogi, czas ją odciąć i przekazać we właściwe ręce.
  21. [quote name='andzia69']to ja tyż poproszę o nr konta - w tym co mi na pw izmir przysłała było wszystko oprócz nr konta:shake:[/quote] Zrobione Andziu!:loveu:
  22. Przepiękny pies. Co za podlec...:-(
  23. [quote name='emilia2280'](...)W kazdym razie dziékujé, moze kiedys zasluzé sobie :razz: (...)[/quote] Ależ Ty już zasłużyłaś tyle, że na delikatność, a nie rękoczyny!!!:loveu:
  24. [quote name='KWL']Luna, bardzo ładnie. Ale może trzymając się księżyca Selena ?[/quote] Myślałam i o Selenie!!! Czytasz w myślach??? Zdecyduj proszę!!!:loveu:
×
×
  • Create New...