Jump to content
Dogomania

majqa

Members
  • Posts

    36362
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by majqa

  1. Zadzwonię do kogoś z Rottki jutro, a swoją drogą, od przybytku głowa nie boli, szukajmy kogoś z miejscowych.
  2. Wielkie mi halo. ja też nie trawię własnego odbicia w lustrze, a co do kocyka, może Bondzik jest antykocykowy ale za to fotelman!!!:evil_lol:
  3. Wiem, że lipa i ta bezradność zabija. Bez kogoś na miejscu nic nie drgnie.
  4. Pociągnę to dalej. Z fotek widzę, że nie jest w boksie kwarantannowym (chyba, że się mylę ale to z wątku też nie wynika). Jeśli się nie mylę, jak długo tam jest? Jest nowy, a wychudzenie wynika z zagłodzenia? Źle żywią? Jest sam (na fotkach wygląda, że tak) w boksie, czy nie i inny pies mu podprowadza jedzenie? Krótko mówiąc, wychudzenie to chwilowe okoliczności, czy choroba i coś jest na rzeczy? I dalej...był odrobaczany, szczepiony? Jak widzisz Natalio robi się sznurek pytań.
  5. Cóż...Praktycznie nic dla mnie nie wynika z wątku (nic w znaczeniu budowania informacji o psie, jego sytuacji, zdrowiu, szansie na badanie, czy Paulina rozmawiała o tym z dyrekcją schroniska, wetem, jeśli to na czym stanęło). Nie wiem, czy w schronisku w ogóle jest wet i czy pies zostanie przez niego zbadany. Nie ja jestem na miejscu by dopytać, a i Paulina, jak napisała, lada moment zniknie. :-( Tym samym wątek umrze, bo łudziłam się, że trafi się dogomaniak stamtąd, który by pociągnął wątek. Jeśli znasz Natalio takiego daj mu cynk o wątku i sytuacji. Ja nie znam, Paulina jak widać również nie. Teraz fundacja. Nigdzie nie jest powiedziane, że pies jest pod patronatem Rottki to raz. Dwa, na forum rottki poza moimi wpisami brak jakiegokolwiek innego, czyli na ten moment zero zainteresowania (wyrażonego wpisem). Paulina napisałam do Rottki ale nie wiem, czy i jaką odpowiedź dostała. Ja na odległość nie zdziałam nic. Jak w takim razie, przy skąpych informacjach mam ogłaszać psa kalibru rottweiler i to ze stanem skóry pod znakiem zapytania?:-(
  6. Jasne Niko ale brak kogoś kto miałby warunki by, na wszelki wypadek, biorąc go, odizolować od reszty zwierząt. Pamiętaj, że nie wiemy co jest nie tak z jego skórą (coś banalnego, nużyca, grzyb...? Jedna wielka niewiadoma), a tzw. nieznane wzbudza największy strach.
  7. Zostały Ci 2 dni!!! Boże, zero pomocy...:cry:
  8. [quote name='Makuuu'](...)tylko tyle mogę zaoferować :shake:[/quote] To nie jest tylko, to pioruńsko dużo. Co proponujecie? Moim zdaniem, powinno się poczekać, wyjaśnić pi razy drzwi wiek i...ciążę. Jeśli nie daj Bóg jest w ciąży, to potencjalny domek może się wściec, że to było przemilczane i...no tu taki domek ma duże pole popisu (czego ja osobiście wolałabym uniknąć dla dobra suni i ewentualnych szczeniaków). Jeśli z kolei zrobimy ogłoszenie, na które ktoś zareaguje, zadzwoni etc... i zacznie się tłumaczenie przez telefon, że są okoliczności dodatkowe, wymagające wyjaśnienia, to zaczyna wyglądać to podejrzanie i domek może się wycofać, a szkoda by było. Jakie jest Wasze zdanie???
  9. Wysłany Pumo!
  10. [quote name='smallpati'][B]Spoti pojechał dziś do nowego domu, ale już jutro wraca :-( bo jest podobno nadpobudliwy.(...)[/B][/quote] Rzeczywiście domek się wysilił z ofiarowaną szansą. Rozumiem, że spodziewano się, że Spoti zaraz pierwszego dnia usiądzie w fotelu, przeczyta gazetę i porozmawia o Konfucjuszu, a on bezmyślny pewno skakał z radości i się cieszył. :angryy: A to głupi pies!!! :-(
  11. [quote name='Makuuu']byłam wczoraj i jadę jutro[/quote] Pozbieraj co się da w kupkę (info) i działamy. Hm...Tylko na kogo podawać kontakt? Imię (tak by wypadało, a przynajmniej tak wygląda grzecznie wobec czytających), kom. mail. Na Nowmaję? Nie wiem tylko, czy wyjechała, czy na jakiś czas zniknęła z wątku (a może coś przegapiłam?).
  12. Który z domków byłby dla niego naj...naj...? Masz taką wizję?
  13. [quote name='Makuuu']Przecież moja wypowiedź nie była atakiem a mam wrażenie, że tak to odebrałaś. (...) [B]A skądże, jednocześnie odpisywałam, uspokajałam psa, ratowałam przed nim kota [/B] [B]i wisiałam na gg. Nie odebrałam Twojego postu jako ataku, Boże broń. :loveu:Wyszło oschle, a nie miało.[/B] :shake: Chyba też chcę pomóc, prawda :shake: [B]Jasne, że prawda !!![/B] :lol: [/quote] Masz jakąś fajną propozycję to ją dawaj, zostajemy przy takiej i spoko. Zbieramy info o suńce (o ile pamiętam odwiedziny miały być w sb.) i robimy ogłoszenia.
  14. Imię nie miało być wymyślane dla samego wymyślania, bo czas leci ale po to by KWL szybko zrobił banerka z imieniem dla suni. Jeśli wcześniejsze propozycje nie są OK podaj swoją. Szkoda czasu na rozdrabnianie się. Niech już ten baner działa i zawita w podpisach.
  15. Jeśli znasz jakiegoś miejscowego dogomaniaka skłoń go proszę do pociągnięcia wątku, bo tak będziemy odcięci od bieżących informacji.
  16. Szkoda Szaki, że sam się nie możesz tu zalogować!
  17. Dlaczego nie jestem zdumiona...:-( W górę Mruczuniu!!!
  18. W górę suniu...Ciekawe co u Ciebie? Bezpiecznie ale w niewoli...:-(
  19. Nie działaj tylko pochopnie! Dobrego domku Ci życzę Ślicznoto!!!
  20. Bawcie się dobrze na wyjeździe!!!:loveu:
×
×
  • Create New...