-
Posts
36362 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by majqa
-
Sparaliżowana Frotka zostaje na zawsze u JoSi :)
majqa replied to pani_stanislawa's topic in Już w nowym domu
W górę Frociu, bo przepadniesz w czeluściach wątków! -
Co słychać u Waderki???
-
Młodziutki kaukaz MILUŚ :) Już w swoim domu :) WROCŁAW
majqa replied to Koperek's topic in Już w nowym domu
Milusiu, biedaku, gdzież ten dom???:-( -
CHARCICA------- przywiązana drutem w lesie--------już w domu
majqa replied to Ambra's topic in Już w nowym domu
Lada moment Brązowa zasili nas w fotki charci!!! :multi: Będzie też ok. 11.05 spotkanie Pani z Gdyni (znajoma Pani Eli) z domkiem charci, a tym samym nowe wieści!!! Yuhuuuu!!! :multi: -
Onek leżał w lesie, nie ruszał się! Cały w kleszczach! MA DOM :)
majqa replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
Mariolko, z wątku wynika, że pies jest wrzucony na owczarkiwpotrzebie.OK ale gdzie on jest jeszcze poogłaszany? Miał zrobione jakieś inne ogłoszenia? Możecie wrzucić na wątek linki??? Co u niego słychać? Jak się czuje? czy nadal jest w Azylu pod Psim Aniołem? -
Co u Safarka? Jak się czuje?
-
Cudowny pies TOSA INU... Szczęśliwe zakończenie... :)))
majqa replied to Tosia2's topic in Już w nowym domu
[quote name='kelpie0']Ogłosić miśka na ale-gratce? Jakie podać namiary? ;)[/quote] [B]Kelpie[/B], czy ogłosiłaś psa na ale-gratce? Jeśli tak, wstaw link. [B]Tosiu[/B], czy on ma tylko allegro? Jeśli tylko, zrobię mu dodatkowe ogłoszenia (z czym się chcę sprężyć, bo lada moment, przez jakiś czas będę na dogo sporadycznie). A tak a propos, był jakiś odzew z allegro? -
[quote name='tibi89']mogę podjechać jutro, jest tylko problem, że nie wiem za bardzo jak komunikacją miejską tam dojechać, jakie autobusy, tramwaje, na jakim przystanku wysiąść. jeśli ktoś mi pomoże to jutro będą zdjęcia i cała reszta..[/quote] Tibi w pierwszym poście masz telefon do Adama, zadzwoń proszę. Jego rodzina dokarmia psy (o ile one jeszcze są na chodzie :-(), na pewno dobrze Tobą pokierują. Nadałam sprawę jeszcze komuś i liczę na odzew, bo nie mogę uwierzyć, że dotąd nikt, zupełnie nikt nie znalazł czasu (na tak duże miasto) by się nie ruszyć i nie podjechać zobaczyć, co się dzieje z biedakami. Z góry dziękuję. Jeśli Tobie się uda, poobserwuje je na max - wiek, zachowanie, dopytaj o nie osoby dokarmiające (czy aby na pewno nie mają właściciela) i zrób zdjęcia.
-
Sochaczew - Apacz-owczarek bez odrobiny szczęścia - A JEDNAK MA DOM
majqa replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Idzie się rozpaść patrząc na tę i inne fotki...:-( -
Chartowaty na łańcuchu? NIE, BLAKIE JUŻ W NOWYM DOMU !!!!!!!!!!!!!
majqa replied to Margo05's topic in Już w nowym domu
Przecudowne wieści, jejku!!! :multi: :multi: :multi: -
[FNIZ] CHART czy COLLIE SMOOTH??? GRETA JUŻ W NOWYM DOMKU!!!!
majqa replied to Moriaaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ss']jak mysliscie wrzucic mala na forum collie... troche ma z tego collaka mysle[/quote] Moim zdaniem im więcej szans tym lepiej. Mało tego choć to mix tym bardziej jest oryginalna i ma szansę kogoś urzec. -
Zuzia i Bond - wyrwane z koszmaru - już w nowym domu
majqa replied to Bazyliah's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bazyliah']Umarłam - wyobraziłam sobie Ciebie, jak warczysz na swoje odbicie. [B]O matko, a skąd wiesz, że mam takie pomysły??? :-o Ostatnio mnie TZ na tym przyłapał i...zdębiał. Co mi tam, to skutkuje, moje odbicie spanikowało i dało dyla.[/B] Przemęczona jestem, dziś nawet nie byliśmy na dłuższym spacerku. Obiecuję, że więcej do żadnego schronu nie jadę - aż do następnego razu ;) Zmęczeni jesteśmy z TŻtem oboje, ale 3 psiaki dostały szansę na życie.[/quote] Nie watpię, że padacie. Ja byłam ostatnio w przytulisku i wyszłam chora (nie chodziło tu o warunki ale stan dołowionych psów), a TZ, niby twardziel, dostał stresowego napadu migrenu i dzionek z bani. Zasłanianie okien i szmata z octem na pecynkę. Eh...:-(