Jump to content
Dogomania

majqa

Members
  • Posts

    36362
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by majqa

  1. DIF, wyłączam z konieczności subskrypcję wątku. W razie konieczności pomocy wiesz jak mnie znaleźć. Buzieńki Baruniu...:loveu:
  2. W razie jakichś potrzeb modyfikacji w tekście piszcie proszę na PW.
  3. Dziewczyny, z musu wyłączam się z wątku. Gdyby był potrzebny tekst do ogloszeń, piszcie na PW.
  4. [quote name='andzia69'](...)majga...czy ona nie jest co nieco za...okragła????:razz: [B]Wpierdziela, to fakt ale ją odchudzam.:evil_lol: Poza tym, niestety, jak nie widzę, dogadza jej i Firze TZ. Toczymy o to bój. :roll:[/B] (...)Jola nie była sterylizowana???[/quote] Sterylka jak jest dobrze zrobiona to nie widać cięcia, co widać na przykładzie różnych moich suń i kotek. Nie było tu pewności. Wet sugerował poczekać do ewentualnej cieczki zamiast trwonić kasę na USG lub cięcie w ciemno. Sterylka w planie.
  5. [IMG]http://img108.imageshack.us/img108/332/p1050941vs6.jpg[/IMG] [IMG]http://img292.imageshack.us/img292/7666/p1050942hn9.jpg[/IMG]
  6. [quote name='demi']i śruby wjąć raczej zamiaru nie mają?[/quote] Wątpię by śruba była na stałe.
  7. Fotki też nie oddają dramatyzmu sytuacji...:evil_lol: Uciekaliśmy z TZ przed kupą jelenia...Moment nieuwagi, spuszczenia Jolci i pozamiatane. :razz: Aha, doszło też polowanie na kaczki nad wodą... no, była ostra jazda... [IMG]http://img399.imageshack.us/img399/520/p1050939fr2.jpg[/IMG] Link do filmiku: [URL]http://majqa.wrzuta.pl/film/mByyFEdt9s/[/URL] [IMG]http://img399.imageshack.us/img399/2547/p1050940ab9.jpg[/IMG]
  8. Żeby Wam nie było za wesoło :evil_lol: przedstawiam całościowy bilans strat: 1. szczotka i szufelka w zestawie już 3 - standard 2. listwy przypodłogowe, też standard 3. hm...nowy fotel :mad: już nie standard...cóż ubyło kawał drzewa 4. guziki pościelowe, garderobiane - znów standard 5. pantofle - eh, szkoda wyszczególniać [IMG]http://img292.imageshack.us/img292/4191/p1050934do6.jpg[/IMG] [IMG]http://img399.imageshack.us/img399/836/p1050938db5.jpg[/IMG]
  9. [B][IMG]http://img292.imageshack.us/img292/5745/p1050927is9.jpg[/IMG]Hej Kochani![/B] [B]Meldunek.[/B] Wsio w pariadkie....poza walką z cieczką, a jednak. :roll: Walka nie polega na odstraszaniu psów, ku mojemu zdziwieniu, ale na...przetrwaniu wybuchu miłości Jolci...do nas. Hm...TZ wygrał bo ma ją za dnia, a ja...noce są moje i jej, żyję na rzęsach...miziania, tulenia, sapanie, westchnienia, znów koneczność miziania, chrapulenie, pychol na mojej głowie, krtani....etc... Jasne, jasne, tym bardziej mnie rozczula, tym bardziej urzeka, tym bardziej kocham....tylko doby brak niemniej...włos z głowy i nie tylko :razz: spaść jej nie może...ubóstwiam ją do szaleństwa, nie mniej i nie więcej niż Firusię, a co dziwne one stanowią jakiś, oooops chory, nierozerwalny tandem. Jedno wspiera drugie...szkoda, że w głupotach też...:evil_lol: [IMG]http://img399.imageshack.us/img399/5732/p1050929jl0.jpg[/IMG]
  10. Też jestem ciekawa, co było operowane. Przyłączam się do pytania.
  11. [quote name='emilia2280']A ci obecni opiekunowie to sá ci co já oddadzá kazdemu, czy to byli poprzedni wlasciciele suni?[/quote] Ci, cholera, obecni...
  12. Aga ona jest już na BwP. Demi, sunia miała zoperowaną nunię na koszt obecnych opiekunów.
  13. Ja kocham boksie ale gdzie ją wcisnąć???:-(
  14. Ho,ho...git, znów poodwracało nam posty.
  15. [quote name='nika28']Jeszcze ma tu wątek [URL]http://forum.boksery.pl/topics8/5-miesieczna-bokserka-wawa-vt5057.htm[/URL] Jakby co to nie ja jej zakładałam :oops:[/quote] Niko, spróbuj sił i poogłaszania jej, jeśli możesz tak by się nie powtórzyły moje ogłoszenia. Jeśli dasz radę powklejaj linki do ogłoszeń na wątek.
  16. [CENTER][B][SIZE=3][COLOR=red]Błagam w imieniu i suni i samej Tosi o pomoc [/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][COLOR=red]w ogłoszeniach!!!!!!!!!!!!!!!![/COLOR][/SIZE][/B][/CENTER]
  17. Tosieczek, troszkuuuu uzupełniłam w poście ogłoszeniowym.
  18. [quote name='Pianka']A o tym nawet nie pomyślałam, z tym, że ja zawsze jak wystawiałam aukcje to pisałam "prosze o kontakt ze mną", mam zmienic na Panią tak?:razz: [B]NO W RZECZY SAMEJ!!! :evil_lol:[/B] (...) Nie pisze też o tym co przyniosła nasza pomoc, bo jusstyna85 mi kiedyś pisała, że jak ludzie zobacza, że jej się tak dobrze wiedzie to pójda gdzie indziej kupić cegiełki. [B]JA BYM ZAPALAŁA PANU BOGU ŚWIECZKĘ, A DIABŁU OGAREK. TO KWESTIA UBRANIA W MIŁE SŁOWA, TAKIE WYTRYCHY, KTÓRE NIE ODSŁANIAJĄ WSZYSTKICH KART, A POKAZUJĄ CZŁOWIEKOWI, ŻE I JEGO PRZYSŁOWIOWY GROSZ SIĘ PRZYDAŁ, A NASTĘPNY WRĘCZ RZUCI NA KOLANA.:razz:[/B] (...) Pogrubienia czy podświetlenia się nie opłaca robić. Zjada to tylko kase a nic nie daje, bo i tak jak mamy wyróżniona aukcje to jest na górze. [B]A TO MNIE Z KOLEI DO ŁBA NIE PRZYSZŁO. RACJA. [/B](...)[/quote] Widać, że i mnie się doszkolenie allegrowe przydało. ;)
  19. [quote name='Monia70']Pomoc przekazana ;) A juz myslalam, że wózek Frotuni zastrajkował :roll:[/quote] A skądże...choć jakiś pojazd przydałby się samej JoSi by móc nadążyć za Frocią, hihihihi...:razz: :evil_lol: Dziękuję Moniu z całego serca!!!!!!!!!!!!:loveu:
  20. W 50zł mieści się masa rzeczy - pogrubienie, podśwetlenie, wyróżnienie, strona kategorii.
  21. [quote name='agamika']a jaki jest koszt wyróznienia ??? bo ja sie zupełnie nie orientuje :oops: w kazdym razie 10 zł moge dołozyć (wiem ze malutko :oops: ale nie mam obecnie na wiięcej :oops: )[/quote] Coś mi po głowie chodzi, że ok. 50zł. Trzeba zerknąć w allegro, w cennik ale przed momentem zerknęłam w własny nie wystawiony przedmiot, kliknęłam wystaw ponownie i są tam różne opcje dodatkowe m.in. wyróżnienie i jest to kwota 12zł, zerknij proszę. [B]Opcje dodatkowe[/B] Pogrubienie [URL="http://javascript<b></b>:OpenHelp(61)"][COLOR=#2040ab]Więcej informacji[/COLOR][/URL] [IMG]http://static.allegro.pl/site_images/1/0/blank.gif[/IMG]Twój przedmiot będzie promowany pogrubioną czcionką. Opłata 2,00 zł. Nie podlega zwrotowi. Podświetlenie [URL="http://javascript<b></b>:OpenHelp(347)"][COLOR=#2040ab]Więcej informacji[/COLOR][/URL] [IMG]http://static.allegro.pl/site_images/1/0/blank.gif[/IMG]Twój przedmiot będzie promowany poprzez zaznaczenie żółtym kolorem na liście przedmiotów w swojej kategorii i w wynikach wyszukiwania. Opłata 6,00 zł. Nie podlega zwrotowi. Wyróżnienie [URL="http://javascript<b></b>:OpenHelp(64)"][COLOR=#2040ab]Więcej informacji[/COLOR][/URL] [IMG]http://static.allegro.pl/site_images/1/0/blank.gif[/IMG]Twój przedmiot będzie zawsze widoczny na początku listy przedmiotów w swojej kategorii i w wynikach wyszukiwania. Opłata 12,00 zł. Nie podlega zwrotowi. Strona kategorii [URL="http://javascript<b></b>:OpenHelp(475)"][COLOR=#2040ab]Więcej informacji[/COLOR][/URL] [IMG]http://static.allegro.pl/site_images/1/0/blank.gif[/IMG]Twój przedmiot będzie promowany na stronie kategorii. Wymagana ocena: [IMG]http://static.allegro.pl/site_images/1/0/stars/star5.gif[/IMG] Opłata 29,00 zł. Nie podlega zwrotowi. [URL="http://javascript<b></b>:OpenHelp(348)"][COLOR=#2040ab]Sprawdź jakich towarów nie można wystawiać z opcją "Strona kategorii"[/COLOR][/URL] Strona główna Allegro [URL="http://javascript<b></b>:OpenHelp(63)"][COLOR=#2040ab]Więcej informacji[/COLOR][/URL] [IMG]http://static.allegro.pl/site_images/1/0/blank.gif[/IMG]Twój przedmiot będzie promowany na głównej stronie Allegro. Wymagana ocena: [IMG]http://static.allegro.pl/site_images/1/0/stars/star5.gif[/IMG][IMG]http://static.allegro.pl/site_images/1/0/stars/star5.gif[/IMG] Opłata 99,00 zł. Nie podlega zwrotowi. [URL="http://javascript<b></b>:OpenHelp(348)"][COLOR=#2040ab]Sprawdź jakich towarów nie można wystawiać z opcją "Strona główna"[/COLOR][/URL]
  22. Nie ma za co Pianko, byle tylko to pomogło. :-( Jakbyśmy tego nie nazwali, aukcją charytatywną etc. to dalekim skojarzeniem jest to i tak rodzaj transakcji, odrobina serca na poczet dobra psa. Jednakże, skoro to transakcja to rządzi się prawami handlu i produkt trzeba dobrze zaprezentować (sprzedać). W takim układzie trzeba co jakiś czas zmieniać coś w opisie, dodawać w tym konkretnym przypadku, jakie efekty przyniosła/ przynosi pomoc co więcej, zmieniać tytuł. Stary staje się zbyt opatrzony, zaczyna nudzić, ginie w gąszczu innych ogłoszeń. Aha, ręczę, że wpłacający poczują się mile połaskotani, a i powagi sprawie to doda, jeśli przed numerem kontaktowym dodasz imię i tu ważna sprawa. nie napiszesz np. w sprawie....prosimy o kontakt z Anią, Franią, Małgosią czy.....tylko z Panią Anną itd. To półka wyżej w odniesieniu do traktowania klienta, w tym wypadku "cegiełkowicza". I na koniec, wcale ne marginalna rzecz. Pomyśl i rozważ, z pomocą innych dogomaniaków wchodzących na wątek, zrobienia tej aukcji wyróżnionej. Raz, że zwiększa to ilość wejść, dwa ukazuje tzw. drugie dno - "sprawa jest pilna, bo ktoś wyróżnił aukcję, wpłacę ja ale i podsunę aukcję koledze, który również kocha zwierzaki..." etc. etc. Tak ulegamy jednemu z wielu nieuświadomionych mechanizmów, a na tym skorzysta Mabel. Pozdrawiam ciepło.:loveu:
  23. [B]Ogłoszenia:[/B] [URL]http://vegie.pl/topics158/1533.htm#17178[/URL] [URL]http://www.ogloszenia.aleokazja.pl/0/Mazowieckie/Zwierzeta/Psy/Mlodziutka-bokserka-prosi-o-dom-o-szanse.html,29410[/URL] [URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,147,Lw==.html[/URL] [URL]http://www.dwukropek.pl/2,74376,3100469,23427524,Warszawa_Zwierzaki___Adopcja,4-192.html[/URL] [URL]http://www.eoferty.com.pl/id75870.html[/URL] [URL]http://www.pajeczyna.pl/Spolecznosc-zwierzaki/198986-m_odziutka_bokserka_prosi_o.html[/URL] [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1278781_mlodziutka_bokserka_prosi_o_dom_o.html[/URL] [URL]http://kupiepsa.pl/detail.php?siteid=25605[/URL] Tosiu, nie wyrabiam zmęczeniowo i czasowo, tyle dałam radę.
  24. [CENTER][B]Młodziutka bokserka, prosi o dom, o szansę.[/B] [B]5 miesięcy dla psiaka to najlepszy moment startu w dorosłość u boku człowieka. Nikt nie zgadnie, dlaczego ktoś zrezygnował z tej radości i porzucił przepiękną, pręgowaną bokserkę. [/B]Ten cud natury błąkał się bezpańsko, błagając spojrzeniem o litość. Trudno się dziwić, że stworzenie to szukało ratunku, miało uszkodzoną, w bliżej nieokreślonych okolicznościach, łapkę. Szczęściem ta, za sprawą wybawców suni, została zoperowana. [B]W domku, który dał jej tymczasowe schronienie, sunia dała się poznać jako łagodna, zrównoważona, spokojna istotka. [/B]Nie może jednak pozostać u swoich obecnych opiekunów, tym samym [B]poszukiwany jest dla niej dom, który zagwarantuje jej opiekę, miłość i stałość tego uczucia.[/B][/CENTER] [LEFT][B]Osoby zainteresowane adopcją sunieczki i bliższymi informacjami na jej temat proszone są o kontakt z Panią Anną, dzwoniąc na numer 0 - 508 430 284 lub pisząc na mail [/B][EMAIL="[email protected]"][B][email protected][/B][/EMAIL] [/LEFT]
×
×
  • Create New...