Jump to content
Dogomania

majqa

Members
  • Posts

    36362
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by majqa

  1. [quote name='Helga72'](...)ma zatokę przyodbytniczą dostała antybiotyk jutro jadę znowu trzeba gruczoły przepłukiwać zebrało się sporo wydzieliny i stąd świąd całego ciałą i wygryzanie łokci na łokcie mam maść (...)[/quote] O psia mać. To trochę będzie zabawy, mam nadzieję, że Dharma da się oporządzać. Przerabiałam już ten Meksyk. Będzie dobrze!!!
  2. Tosiu, napisz wobec tego proszę, czy wstrzymać się z ogłaszaniem, czy ogłaszać.
  3. Lekarz w domu? Trudno było sobie wymarzyć lepiej!!!
  4. Koperuś przece wiesz, że żartujemmmmm...:evil_lol: To Twoja doba ma tylko 24h (ja swoją staram się wyciągać do 36ciu). Adamie, skoro już się pojawiłeś. O rottka jestem spokojna (uściślij tylko, czy on dostał u wujka dom na stałe czy dom stały nadal jest dla niego szukany) ale...czy sytuacja tego drugiego psa, który wrócił do własciciela, jest rzeczywiście w miarę różowa? Masz jakieś bliższe info? Najpierw psy były pozostawione same sobie, a teraz nagle właściciel przypomniał sobie, że zwierzakiem trzeba się opiekować.:roll:
  5. Napisz maila do Pani Magdaleny Ciszewskiej, która jest sekretarzem redakcji Mój Pies z prośbą o wstawienie psiaka do kącika adopcyjnego. W mailu załącz zdjęcia w formacie JPG i krótko opisz sytuację Libry. Mail do Pani Magdy: [email protected]
  6. [quote name='tibi89'](...) chyba sie nigdy tak nie naciumkałam i nagwizdałam :P [B]hm...zwykle na psy cmokam, z ciumkaniem jeszcze nie próbowałam. :evil_lol: [/B](...) a tak w ogóle jak będzie jeszcze jakiś problem kiedyś we Wrocławiu to mój nr gg 11255890. zawsze się postaram pomóc i dowiedzieć jeśli tylko będę mogła ;) szczególnie jeśli chodzi o bullowate i rottki :) [B]moje ukochaństwa...i tu Cię rozumiem.[/B] :loveu:[/quote] Przeogromnie dziękuję, odetchnęłam. Koperuś, a zapuść mi się w kierunku Łodzi...to popamiętasz ruski miesiąc.:evil_lol: A na poważnie, ważne, że sprawa już wyjaśniona.
  7. [quote name='ULKA12']Dzwoniła pani i pytała się o Lukę:lol: Wysłałam jej zdjęcia, może się zdecyduje.[/quote] O super! Niech to się tylko przełoży na domek!
  8. [quote name='Helga72']Cioteczko Majqa jesteś niesamowitą osóbką na tylu wątkach pojawia się pawie oczko i zawsze dla każdego masz mądrą radę i dobre słowo w dzisiejszych czasach taka wrażliwość jest na wagę złota mnie bardzo poruszyła :loveu:[/quote] Dziękuję Helgo, udało Ci się, pąs mnie oblał i nie chce puścić. ;) Ha, ha...pawie oczko...nic mnie tak nie urzeka jak kolorystyka pawich piór, no może jeszcze tęcza, czyli dzieła natury. Jak zdjęcie szewków? Wszystko po myśli?
  9. Tosiu, jutro będzie porcja ogłoszeń, dziś mi się półkule mózgowe zamieniają miejscami zmęczeniowo (koczowałam całą nockę "nadksiążkowo").
  10. Tibi to normalnie jak dar losu!!!
  11. Przekochane psiaki. Tosia to chodząca uroda, coś przepięknego. Nie sądzę, by były problemy z domkiem dla niej.
  12. [quote name='danka1234']No własnie,tez jestem przez to w kropce bo wziełabym jakąś bide na tymczas a tak ....[/quote] A jest przebiedna spanielka, której zegar już tyka i jest na wylocie do schronu.:-(
  13. Ależ by była maniana...:multi:
  14. No ba...a od czasu do czasu zczepiam się z...no cóż, partnerem ale na to nie chcę się leczyć. :shake: ;)
  15. Wiesz, to jest czasem śliska sprawa...bo jak się takie pioruństwo rozpaprze, a np. jest typowo nowotworowe, to może się roznieść piorunem (podobnie jak u ludzi).
  16. Chyba, że z piesiów i w wyłącznie dobre miejsca!!!;)
  17. [quote name='tibi89']jedzonko dla piesków gotowe, mapka narysowana więc lecę. trzymajcie kciuki żebym je znalazła :)[/quote] No jasne, że trzymamy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  18. Ja bym jej nie wskrzeszała, skoro chciała by po jej śmierci pies został uśpiony. Bary chce być tam gdzie jest, bo nie zna innego, pełnego ciepła miejsca. Gwarantuję, że jeśli się takie pojawi i ludzie włożą serce w pracę nad Barym + cierpliwość i dadzą mu czas, to pies nawet nie zamarzy o swoim poprzednim życiu.
  19. [quote name='Tuśka'](...)Tylko USG by jej trzeba było zrobić bo nie ma pewności czy nie jest w ciąży.... A sterylka w nowym domu...[/quote] Kiepsko by było gdyby dostała strzał z hormonów, a była w ciąży.:-(
  20. SPONSOR DECHOWO - PŁOTOWO POTRZEBNY NA CITUŚ I GWAŁT!!! (KOLEJNOŚĆ DOWOLNA!!!). :razz:
  21. [quote name='szajbus']No prosze, jedni świętowali w gronie rodziny lub przyjaciół, inni grlilowali, jeszcze inni sie bawili na weselach, a ja??????????A mnie się remontu zachciało!!!!!!!!(...)[/quote] :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Pociesz się proszę, że role często się odwracają!!! ;) Poza tym, masz teraz piękne, odremontowane gniazdko!!!
  22. [quote name='mariolka']nie jest poogłaszany. nadal jest w azylu i Źle znosi siedzenie w boksie[/quote] To samym dogo niewiele się ugra.:shake: Napisz dane kontaktowe do ogłoszeń - imię, kom. mail. (miasto, w jakim przebywa, województwo - w niektórych ogłoszeniach to konieczne). Poogłaszam, bo na co tu czekać.:roll: [B]Zbiorczy cytat o nim:[/B] "Pies jest młody.(...)ma ok 2 lata.(...)Chciał się przytulać, strasznie ufny i kochany.(...) Jest niezwykle energiczny i przyjacielski. Męczy się w boksie, dlatego przydałby się tymczas.(...)Pies jest dziarski i nie jest w złym stanie.(...)Niestety nie wiemy nawet jak on do innych psów...(...)" Hm...skąpe info, jesteś w stanie je uzupełnić? Imię psa (pewno trąba tego nie wyłapałam, bo na wątku przez moment była wzmianka również o innym psie). Co z tymi innymi psami? Wiecie coś więcej? Jak na nie reaguje, miał z nimi kontakt? Jak chodzi na smyczy? Jak znosi jazdę autem (przewoziliście go)? Szczepiony (na co?)? Kastrowany? Czy Waszym zdaniem zaadoptowałby się do mieszkania, czy raczej dom z ogrodem i budka? Miał sposobność do kontaktu z dziećmi (jak na nie reagował?)? Jaki jest obecny stan jego zdrówka? Czy to typ psa w miarę uległego, posłusznego?
  23. Tak krótko Cię miałam Baruniu, a tęsknię jak diabli...bo przez skórę czuję, że masz piesiu to "coś", jakby ludzką duszę...Szczęściarze Twoi państwo.
  24. [quote name='Bazyliah'](...)Na głupie pytania, czy ten pies nie ma łap, odpowiada się: a nie widzi Pan, że ma tylko cztery? To za mało, żeby chodzić ;)[/quote] Albo zacytować niezwykle skuteczne: "Spiep.....dziadu!!!".
×
×
  • Create New...