Jump to content
Dogomania

majqa

Members
  • Posts

    36362
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by majqa

  1. Szczerze mówiąc nie mogę się doczekać! A...będzie jakaś z kotkiem??? ;)
  2. Mam nadzieję, że Cię nie zastanie w schronie dorosłość! Wio, do domu!
  3. [quote name='Bazyliah']Jełopik ma dziś demoliszyn dej ;) (...)[/quote] Niedobra ciocia Bazyliah. daj jej ognia Bondziu, jak prawdziwy agent 07!
  4. Mój Boże, żeby jeszcze te podnoszenia przełożyły się na dom. Dziewczyny, a w jakiej formie jest jego łapka?
  5. To są inwestycje po skurczybyku, niestety...
  6. Startuj na samą górę Brauniku!
  7. [quote name='Tosia2']Niestety nie... :([/quote] Co za pech.
  8. [quote name='Dorothy']Czy Koperek moglaby wyjasnic, dlaczego sunia ma byc uspiona??[/quote] Chciałabym się mylić ale pewno zawadza jako leciwa, a stąd z małą szansą na adopcję.:-(
  9. I tak dla czystej formalności moje Wy Skarby, w górę.
  10. Nie mogę się doczekać wieści, że sunia jest już w swoim nowym domku.
  11. Eh psiaku, niech się już Twoja sytuacja rozwiąże pozytywnie.
  12. [quote name='maciaszek'](...)[COLOR=red][B]KTO MOŻE POPILOTOWAĆ TĄ SPRAWĘ ???? [/B][/COLOR][B][COLOR=red]KTO ZABIERZE ARO OD WŁAŚCICIELA I ZAWIEZIE DO HOTELU ????[/COLOR][/B][/quote] Nikt z ludzi na miejscu nie zaoferował się z pomocą?
  13. Drgnęło coś z dobciem?
  14. Safar, co z Tobą??? Cóż tu tak cicho???
  15. W górę Waderko po dom i ludzką miłość.
  16. Dziewczyny czy coś się wyjaśniło z sunią???
  17. [B]Ogłoszenia:[/B] [URL]http://www.sellit.pl/ogloszenie.php?id=1676[/URL] [URL]http://dziennikmetro.pl/zwierzyniec/oddam-do-adopcji/psy/?&add=954[/URL] [URL]http://www.ogloszenia4you.pl/detale.php?&anz_id=42327[/URL] [URL]http://www.neeon.pl/ogloszenie.php?id=31062[/URL] [URL="http://www.szybko-sprzedam.pl/index.php?module=ogloszenie&ktore=15121&tytul=Piękny%20owczarek%20Lasek,%20czeka%20na%20swoją%20szansę"]http://www.szybko-sprzedam.pl/index.php?module=ogloszenie&ktore=15121&tytul=Piękny%20owczarek%20Lasek,%20czeka%20na%20swoją%20szansę[/URL]!!! [URL]http://petsy.pl/ogloszenia/2/1/4/165.html[/URL] [URL]http://www.pineska.pl/?do=view&id=51710&buyOrSell=2[/URL] [URL]http://www.autogielda.pl/zwierzeta_domowe_psy_owczarki_niemieckie,owczarek_niemiecki,36586608.html[/URL]
×
×
  • Create New...