-
Posts
36362 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by majqa
-
Onek leżał w lesie, nie ruszał się! Cały w kleszczach! MA DOM :)
majqa replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
[CENTER][B]Piękny owczarek Lasek, czeka na swoją szansę!!![/B][/CENTER] [CENTER][B]Młodość i uroda nie uchroniły go przed samotnością. Został znaleziony w lesie, gdzie najprawdopodobniej ktoś go porzucił, [/B] [B]a biedak czekał aż przedmiot jego uczuć powróci.[/B] Czekał i słabł........... Zagadkowy ów fakt porzucenia, bo ten cudny owczarek, który obecnie przebywa w [B]Azylu pod Psim Aniołem[/B], dał się poznać z jak najlepszej strony. Jest pełnym energii 2 latkiem, zdrowym, radosnym, zapatrzonym w człowieka. Niezwykle trudno odnajduje się w boksie, co może wskazywać na fakt, że nauczony był obecności i bliskości ludzkiej. Ten pies to wspaniały materiał na przyjaciela i obrońcę. [B]Potrzeba mu tylko jednego - SZANSY.[/B] [B]Czas by imię Lasek przestało się kojarzyć wyłącznie z miejscem[/B] [B]pierwotnej jego psiej samotni. [/B]Błagamy o pomoc, o dom dla Laska, miejsce przepełnione miłością dla zwierząt. [B]Te za wspomnianą miłość ofiarowują się[/B] [B]w całości, wierne do ostatniego spojrzenia, ostatniego dotyku,[/B] [B]ostatniego przytulenia. W tym tkwi cała magia jaka powstaje[/B] [B]na lini człowiek - zwierzę.[/B][/CENTER] [LEFT][B]Osoby zainteresowane adopcją Laska proszone sa o kontakt[/B] [B]z Panią Magdaleną, dzwoniąc na numer 0 - 504-081-506 lub[/B] [B]pisząc na adres [/B][EMAIL="[email protected]"][B][email protected][/B][/EMAIL] [B]lub Panią Sylwią tel. 0 - 504-226-339, [/B][EMAIL="[email protected]"][B][email protected][/B][/EMAIL][/LEFT] -
Mini Rotka, 4 lata - w schronisku od roku! Katowice MA DOM
majqa replied to a topic in Już w nowym domu
Jak układa się rottuni??? Czy wszystko w porządku? -
Boże, pisz piorunem do Beki i Gajowej.
-
Luka w nowym domu, nietety Lamia nie doczekała pękło jej serce Już Za TM
majqa replied to ULKA12's topic in Już w nowym domu
Bardzo mi przykro Ulu. :-( Nikt nie dał gwarancji, że ten świat jest sprawiedliwy, śmiem twierdzić, że ów KTOŚ dał gwarancję, że nie jest. Owszem, to co robimy ma sens, bo mimo wszystko skromny odsetek psów znajduje swoje domy. Kropla to w morzu ale zawsze kropla. Lamia nie została uśpiona? Pękło jej serce - to skrót myślowy jak sądzę. Miała chore serduszko, czy inną niewykrytą chorobę? Wiem, wiem, te pytania nic nie dadzą ale jestem zszokowana takim obrotem sprawy. -
Cudowny pies TOSA INU... Szczęśliwe zakończenie... :)))
majqa replied to Tosia2's topic in Już w nowym domu
[B]Ogłoszenia:[/B] [URL]http://vegie.pl/1531.htm[/URL] [URL]http://www.ogloszenia.aleokazja.pl/0/Mazowieckie/Zwierzeta/Psy/Tosa-inu-Bushi-Pies-ktorego-piekna-nie-trzeba-rekomendowac.html,28973[/URL] [URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,139,Lw==.html[/URL] [URL]http://www.dwukropek.pl/0,70610,3051109,23425697,Warszawa_Zwierzaki___Adopcja,4-192.html[/URL] [URL]http://www.eoferty.com.pl/id75637.html[/URL] [URL]http://adpedia.pl/mazowieckie/warszawa/drobne/zwierzeta/ogloszenie/tosa_inu_bushi_pies_ktorego_piekna_nie_trzeba_rekomendowac,11571/[/URL] [URL]http://owi.pl/show.php?id=173103&PHPSESSID=c6625fa3c2e6ebf79a29ecd72b2d5b35[/URL] [URL]http://www.ogloszenia.interpress.net.pl/index.php/ogloszenia_zobacz,35198,19,33,,,,,,0/zwierzeta/psy/tosa_inu_bushi_pies_ktorego_piekna_nie_trzeba_rekomendowac[/URL]_ [URL]http://www.pajeczyna.pl/Spolecznosc-zwierzaki/198538-tosa_inu_bushi_pies_ktorego.html[/URL] -
Cudowny pies TOSA INU... Szczęśliwe zakończenie... :)))
majqa replied to Tosia2's topic in Już w nowym domu
[B]Tosa inu, Bushi. Pies, którego piękna nie trzeba rekomendować.[/B] [CENTER]Móc służyć człowiekowi, kochać go tak jak tylko psie serce jest do tego zdolne, wstawać i kłaść się spać ze znajomym zapachem domu, przedmiotu wszelkiej troski to cel tosa inu, dumnej, majestatycznej rasy. [B]Bushi, 3 letni przedstawiciel tej rasy, wstąpił na drogę poszukiwań tak właśnie określonego celu swego życia. Ten pies dla zarówno znawców tosa inu jak i ludzi rozmiłowanych w dużych, rodzinnych ale i obronnych psach, to prawdziwy rarytas. Jego fizycznej urody nie ma potrzeby opisywać, tu przemówią zdjęcia. Obcowania z Bushim ujawniło natomiast psa o stabilnym, ukształtowanym charakterze, niezwykle inteligentnego, silnego psychicznie, wpatrzonego w człowieka i ustawionego na pełnię współpracy z nim. Znajomość podstawowych komend i wysoki stopień posłuszeństwa są jego dodatkowymi atutami. [/B]Obok tego psa nie sposób przejść obojętnie, zapada w serce i uderza do głowy jak dobre wino. [B]Dla Bushiego poszukiwany jest dom pełen miłości i ciepła dla zwierząt. On te uczucia odpłaci z nawiązką. Pies powinien trafić do rodziny bez innych psów (bez samców) i kotów. [/B][/CENTER] [B]Osoby, które poważnie rozważą adopcję Bushiego proszone są o kontakt pod numerem 0 - 508 430 284. [/B] -
"Sky terrier" Harry NARESZCIE MA SUPER DOM! I ludzi dla siebie !!!!
majqa replied to Marlena:)'s topic in Już w nowym domu
On jest taki briardkowaty. -
Głowa do góry musi być dobrze.
-
Mam nadzieję, że KWL juterkiem coś nam rozjaśni i nie będzie zły, że dopytujemy, bo to najzwyczajniej nie upierdliwość, a troska.
-
Dziękuję Adamie za odpowiedź.
-
[quote name='KWL']Michałek ma szansę na dom w Niemczech. Domek jest aktualnie bardzo dokładnie sprawdzany.[/quote] Skąd się nagle wyłoniła taka szansa KWL? Czy pies z Polski jechałby bezpośrednio do tego domku, czy po drodze, umownie mówiąc, czekać go będzie jeszcze jakaś para rąk? Jeśli, czyje to ręce? [B]"Prawdę mówiąc nie wiem. Wiem tylko że jest możliwośc takiej adopcji. To istotne ?"[/B] Owszem, to istotne. Założyłeś psu wątek, leży Ci on na sercu, domyślam się, że pilotujesz sprawę adopcji (bo któż by inny) więc tym bardziej dobrze by było byś miał taką wiedzę. Za tym przecież (czy to fundacja, czy dom bezpośredni, prywatny) idą nieco odmienne warunki adopcji. Po podpisaniu umowy z fundacją, przekazujesz jej psa i praktycznie nie masz już wpływu na jego los, stąd słuszne pytanie, zadane posty wcześniej, jaka to fundacja.
-
[quote name='Helga72'](...)cudownie nie dość że to słowo kojarzy mi się z horrorem o tym tytule (...)[/quote] ...bo według mnie to są właśnie obcy Helgo ale cicho sza, może nie wywęszą, że są zdemaskowani za sprawą allegro.;)
-
A to ten adonis do transportu...I jak tu nie wierzyć w farta.:lol:
-
CHARCICA------- przywiązana drutem w lesie--------już w domu
majqa replied to Ambra's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ambra'](...) zadowolona CAŁA? rodzinka? Pani też:cool3:[/quote] Mam nadzieję, że to się wyjaśni choć troszkuuuuu ok.11.05.:razz: -
Słuchajcie. Jest pewien pomysł, gdyby nie wyszło z pożyczeniem klatki. Mianowcie - a gdyby, tak dla użytku i na potrzeby dogo zrobić ściepę na klatkę (okazja do zakupu by była, bo Elza będzie w Łodzi na giełdzie zwierzakowej)??? Jasne, że jedną, dużą klatką nie opęka się potrzeb całego dogo ale pomóc można będzie "klatkowo" chociaż tym psom na jakiejś trasie prowadzącej przez środkową Polskę, tak by klatka była w Łodzi, z Łodzi mogła być zabierana (zresztą nie mam parcia na Łódź może być inne miasto). Zrzutka, o ile ktoś poza mną by się zadeklarował, a i byłaby stosowna ilość osób, oscylowałaby na granicy 20zł od osoby. Zły pomysł? :roll: Możecie mnie zgasić, rozpalę się później.:evil_lol:
-
Cudowny pies TOSA INU... Szczęśliwe zakończenie... :)))
majqa replied to Tosia2's topic in Już w nowym domu
OK. Wymącę tekst, wkleję na wątek, a potem sukcesywnie pododaję linki do ogłoszeń. -
[quote name='Reno2001']najlepiej wpisz w tytuł, zę potrzebna osoba z Kroakowa do wizyty przed/po-adopcyjnej. W Krakowie jest troszkę dogomaniaków,więc nie powinno byc to problemem.[/quote] Już to pisałam rano Kundzie, podając jak zmienić tytuł gdyby miała kłopot, podałam też 2 osoby z Krakowa, do których warto by było napisać prośbę o kontrolę.
-
Yuhuuuuuuuuuuuuu!!!!!!!!!!!!!! :multi: :multi: :multi:
-
"Sky terrier" Harry NARESZCIE MA SUPER DOM! I ludzi dla siebie !!!!
majqa replied to Marlena:)'s topic in Już w nowym domu
Przekochane pychole całej trójki.:loveu: