Jump to content
Dogomania

Aska7

Members
  • Posts

    19184
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    17

Everything posted by Aska7

  1. Ze stojącymi jeszcze ładniejsza
  2. Franciszek otrzymał stałe od cioteczek : ) 12.09.22 – 20,00 – Dulska – wrzesień 12.09.22 – 30,00 – KrystynaS – wrzesień 14.09.22 – 20,00 – konfirm31 – wrzesień 14.09.22 – 20,00 – Aldrumka – wrzesień Bardzo z Franciszkiem dziękujemy
  3. O, już widzę : ) Piękny Gajkowy uśmiech : )
  4. To takie drobno połamane ołówki. I z pelletem to jest czystej wody spekulacja, bo w przeciwieństwie do gazu i węgla drewna z Rosji raczej nikt nie importował. Gorzej, że ponoć pojawił się gumowy pellet czyli drobno posiekane opony . Mam nadzieję, że to fake.
  5. I w locie pokazują Gajce "gest Kozakiewicza"
  6. Bardzo to miłe z Waszej strony, ale nic mi nie potrzeba Dziękuję
  7. Rozi kiedyś powiedziała, że będziecie mi ciąć opony dopóki się nie zgodzę
  8. Jeszcze tym razem bez zwrotu
  9. Pewnie, że nic nie robią. Gajka na drzewo nie wejdzie
×
×
  • Create New...