Jump to content
Dogomania

Aska7

Members
  • Posts

    19183
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    17

Everything posted by Aska7

  1. Bardzo dziękuję za wpłaty dla Wiktorka 02.08.22 – 20,00 – elficzkowa – sierpień 03.08.22 – 20,00 – kikou – sierpień 04.08.22 – 10,00 – Niesiowata – sierpień 04.08.22 – 50,00 – Mruczka – sierpień 09.08.22 – 40,00 – Aldrumka – sierpień 25.08.22 – 40,00 – agat21 – sierpień 26.08.22 – 10,00 – mdk8 – sierpień 01.09.22 – 50,00 – Mruczka – wrzesień 02.09.22 – 40,00 – agat21 – wrzesień 02.09.22 – 20,00 – kikou – wrzesień 02.09.22 – 10,00 – Niesiowata – wrzesień 05.09.22 – 20,00 – elficzkowa - wrzesień
  2. Finanse to rzecz święta. Na privie wcześniej dostałam od ciebie bęcki za transparentność finansową Runy. I napiszę to czym zakończyłam naszą konwersację. "Koniec tematu". I to co teraz dostałam na priva sprawy nie zmienia. Zacytuję to co lubię najbardzej. "Warto być przyzwoitym." Tego się trzymam.
  3. No pięknie wyglądają
  4. Jak się zorientują, że jest kasa za zrzeczenie to za chwilę będą kolejne "biedne". Jak bez chipa to psa nie ma. Ale o co kamon ?
  5. Zdjęcia - porażka. Co to to jest ? Puchaty ratlerek ? Ten pies ma takie łapki przy całej reszcie ?
  6. Fajne okolice, prawie takie jak u mnie Pikunia szczęśliwa, to najważniejsze ❤
×
×
  • Create New...