Jump to content
Dogomania

Aska7

Members
  • Posts

    19183
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    17

Everything posted by Aska7

  1. Mogę go przywieżć tylko między 30.10., a 04.11, bo póżniej wyjeżdżam. I dopiero po 17.11.
  2. I pazury ma masakryczne . Nie można mu w schronie obciąć ?
  3. Gdyby ktoś cierpiał na nadmiar kasy to zapraszam
  4. Też mi nie chodzi o tego psa, tylko o to, że to jest nie do ogarnięcia. Za chwilę dojdziemy do ściany, bo nie będzie można znaleźć miejsca dla kolejnej bidy.
  5. Ależ ja też kocham stare psy i takiego bym wzięła dla siebie, ale stary albo młody nieadopcyjny na miejsce do DT to już co innego. No nic, idę robić bazarek dla starego Dylana, bo zaraz będzie chłopak na minusie : /
  6. Nic nie sieję, mam tu sześć psów i włos im z głowy nie spadnie, ale chyba tracimy zdrowy rozsądek (jak się ma miękkie serce), bo to grozi katastrofą. Jakąś implozją. Chodzi mi o to, że niby adopcyjne psy tkwią w DT, a blokowanie miejsca przez psa zupełnie nieadopcyjnego, to brutalnie mówiąc strata miejsca. Czasy jakie są każdy widzi, a lepiej raczej nie będzie. Może jestem zbyt racjonalna, ale dla mnie priorytetem jest skuteczność.
  7. Spoko, jeszcze nie dzisiaj
  8. Jakiegoś KO-wca musisz zatrudnić
  9. Widzę w oddali parówkowatego, a ten drugi haskowato umaszczony to jest w schronie od bardzo dawna.
  10. Ogrom książek
  11. Nic nie przebije kaukazów, które przebiegną w deszczu przez zaorane pole .
  12. Trzymam za Gajulca i brawo dla Asi i Igusia
×
×
  • Create New...