Jump to content
Dogomania

Aska7

Members
  • Posts

    19183
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    17

Everything posted by Aska7

  1. Odrobiłam zaległości, bo nie wiedziałam, że tak się potoczyła sytuacja. Trzymam kciuki za zdrowie małej. I życzę Limonko dużo siły, bo najpierw umarlak, a teraz diabełek
  2. Franiowe konto zasiliły wpłaty : 06.07.22 - 20,00 - Aldrumka - lipiec 08.07.22 - 40,00 - b-b - lipiec, sierpień Dziękuję
  3. Ja prawie zabiłam dziecko, ale to inna historia
  4. Nie nie , nie i nie. Przejeżdżam tysiące kilometrów miesięcznie i nie zabiłam nikogo i wiem, że jest to przede wszystkim kwestia wyobraźni. I nawet jeśli coś takiego się przytrafi, to trzeba zdarzenie wziąć na klatę, ale to zwykle kłopot, bo zawieźdź do weta, wziąć odpowiedzialność zapłacić. Ja zgarnęłam kilka psów potrąconych i nie wyobrażam sobie, żebym odwróciła wzrok, bo co z tym zrobić.
  5. No wzruszyłam się twoim dobrym sercem.
  6. No dobra, przy 50km/h to jakby wyskoczył to wyhamować można. Pewnie jechała szybciej. Ale jak trzepnęła, to wysiąść i nie drzeć mordę, tylko poszukać psa, bo połamany to kilometrów pewnie nie zrobił. Jeśli uciekł, a byli podobno świadkowie, to zostawić telefon, bo daleko nie uciekł i może ktoś z normalnym sercem oddzwoni. Co miała zrobić ??? To k** wa miała zrobić.
  7. A jakbyś psa zabiła ? To też tak lajtowo ?
  8. Rozi, kilka zwierząt mi wyskoczyło, nigdzie nie wyleciałam, nie zabiłam, a już dachowanie ? No proszę cię. Ile przejeżdżasz rocznie. Trzeba tylko mieć trochę wyobraźni i jakiegoś instynktu.
  9. Trochę jeżdżę jak wiecie i się nie zgodzę.
  10. Ja zakładam, że to było w terenie zabudowanym, więc 50km/h max., przy tej prędkości zahamowanie niczym nie grozi.
  11. Dziękuję za wpłaty dla Wiktusia : ) 04.07.22 - 300,00 - Skarpeta im. Talcott 04.07.22 - 10,00 - Niesiowata - lipiec 04.07.22 - 20,00 - elficzkowa - lipiec
  12. Wpłynęła kasiora dla Frania od : 04.07.22 - 10,00 - mari23 - lipiec 04.07.22 - 50,00 - limonka80 - lipiec 04.07.22 - 10,00 - Niesiowata - lipiec Dziękuję : )
  13. Ja wiedziałam, że tak będzie, aha,aha
  14. Ja jak wiozę zamojszczaki to też nic nie jem. W tym zapachu się nie da
  15. Elu, to jest część cytatu z wiadomości, która przyszła do mnie i kilku innych osób na pw. Ne umiem jej inaczej zacytować.
  16. No i takie odpuszczanie szkodzi. Maltretowaniu, porzucaniu, potrącaniu. Pies jest jak dziecko, uzależnione od dorosłego. Jej się stała krzywda i nie można myśleć, że to nic nie da albo nie ma czasu, bo właśnie niezgłaszając tego przy całych naszych dobrych chęciach uprzedmiatawiamy to zwierzę.
  17. "Samochód rąbnął sunię, kierowca jeszcze nawrzeszczał na ludzi, że suka biega po wsi i odjechał. " Czy są świadkowie i sprawa została zgłoszona na policję ? Nieudzielenie psu pomocy i brak reakcji w takiej sytuacji jest sankcjonowane prawem. W tej chwili monitoring jest nawet na zadupiu i namierzenie tego czegoś nie jest karkołomne. Ja bym zgłosiła.
×
×
  • Create New...