Jump to content
Dogomania

Aska7

Members
  • Posts

    19184
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    17

Everything posted by Aska7

  1. A muzułmanki w hidżabach i burkach. I nie mogę się nadziwić, że one chodzą zakryte od stóp do głów i idą z koleżanką, która jest w topie z brzuchem na wierzchu i spodenkach na półdupkach. I są zagadane i roześmiane i nie widzą swojej pary jako jakiegoś kuriozum. Zawsze jestem zadziwiona ich otwarciem na drugiego człowieka i serdecznością. Historia Bałkanów jest skrzywiona przez polityków. Zwykli ludzie potrafią siedzieć nad kawą i rakiją kilka godzin, rozstają się po północy, a rano witają się jakby nie widzieli się ze dwa tygodnie. Tylko nie ma w nich empatii dla zwierząt. Niestety.
  2. Na konto Wiktusia wpłynęła kasiora z bazarków od Aldrumki - 220.00, elik - 155.00 i Nadziejki - 87.50. Bardzo dziękuję , wieczorem uzupełnię finanse naszej ciapy
  3. Jestem w domu. Najwcześniej mogę jechać w środę. Chwilę potrzebuję, żeby się ogarnąć. Tarnów to nie problem. Zobaczę tylko na ile Piotrek szafirkowy ma wyjechać.
  4. Może upały dały jej też w kość. Ślę ciepłe myśli i trzymam kciuki. Shila to sama słodycz. Nawet jeśli to już pora za TM to lepiej w kochających ramionach niż na betonie.
  5. Już rozplanowałam.
  6. Dwa lata temu było, że zagryzły i się wykrwawiła, teraz, że zagryzły i zjadły. Strach pomyśleć po będzie za następne dwa.
  7. Dziewczyny, proszę się nie boksować. Ja wiem, że wszystkie jesteśmy najmądrzejsze, ale jeśli klepanie w klawiaturę ma na celu wzajemne złośliwości to czas założyć wąteķ "nagadamy sobie". Wyluzujcie, bo zawsze powtarzam, że trzeba sobie pomagać. I ponieważ jak widać bardzo się różnimy, to skupmy się na psach nie na sobie. Nie ukrywam, że z wieloma osobami na dogo też mi nie po drodze, ale nie dla nich tu jestem, choć szlag czasem trafia.
  8. Chyba wszystkich jakoś wcisnę.
  9. Czaruś ? I skąd dokąd koty ?
  10. Patrzyłam na finanse Twoich chłopaków (Makusia i Gutka) i słabo to wygląda. Z mojego bazarku dla Wiktorka sporo jest, to się podzielimy. Dla chłopaków po stówce na razie, a jak wrócę to bazarro jakieś zrobię.
×
×
  • Create New...