Jump to content
Dogomania

Aska7

Members
  • Posts

    19182
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    17

Everything posted by Aska7

  1. No i pięknie Cudny, szczerbaty, Pikuniowy uśmiech
  2. Gdzie ta Pikunia ? Nic nie widać .
  3. Eee, chyba nie zostaniesz : )
  4. Dobrze na skórę robi spryskiwanie wodą z octem. Zmienia ph i moim kaukazkom bardzo pomogło jak były łyse po grzybicy.
  5. Koleżanka pani Ani, otwierając mi bramę powiedziała "ja chciałabym być u niej psem".
  6. Z furtką się naszarpałam. Ona się nie otwiera lekko. Jestem pewna na 200%, że sam jej nie otworzył.
  7. Zrobił demolkę i nawiał. Na szczęście kręcił się na ulicy pod furtką. Na przeczekanie został zamknięty w szopce. On nie jest agresywny.
  8. Iguś też drze gębę ?
  9. Z łańcucha do łóżka. Nieźle : )
×
×
  • Create New...