Jump to content
Dogomania

Aska7

Members
  • Posts

    19183
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    17

Everything posted by Aska7

  1. Może jest, a może nie. Jak jest to niech da znać, o ile faktycznie jest i ma upust. To duża wygoda dla opiekuna brać faktury bez martwienia się kto za to zapłaci.
  2. Dziękujemy z Wiktorkiem za pieniążki 02.11.22 – 40,00 – agat21 – listopad 03.11.22 – 20,00 – elficzkowa - listopad
  3. Dziękuję za Franiowe wpłaty : ) 02.11.22 – 250,00 – wiolhelm170 – lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad 03.11.22 – 30,00 – KrystynaS – listopad 03.11.22 – 50,00 – limonka80 – listopad
  4. Nawet jak tylko dotykałam klatki to kłapał zębami. Nic dobrego go nie spotkało : (
×
×
  • Create New...