-
Posts
21476 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by zerduszko
-
[quote name='jusstyna85']Poczekajcie na odpowiedź Naa..na wątku Collie,przedwczoraj kiedy zauważyłam jej super opis na gg,to pytałam jakim cudem ona nie jest jeszcze wysterylizowana aborcyjne.Powiedziałą ,że zrobi to,co Ewab jej poleci,więc jeśli podtrzyma decyzje,to można od razu zając się tą liskowatą sunią[/QUOTE] A ten opis był w stylu "jupi, małe colaczki w drodze"??
-
[quote name='wellington']Jestes pewna ?[/QUOTE] Ale wtopa :oops: za pomyłkę serdecznie przepraszam :oops: A w ramach rehabilitacji, jak się juz słodziutkie maluszki urodzą, to ja ogłaszam konkurs z nagrodami, jaki był/jest tatuś psiapuśnych szczenaiczków :loveu: I miesjce - 6 szczylków do odchowania, II- 3 III - 1 Zobaczymy kto weźmie udział :angryy:
-
Czy to sznaucerka? kłebek strachu- Mania za TM*
zerduszko replied to monika55's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
A skąd oni są? -
Czy to sznaucerka? kłebek strachu- Mania za TM*
zerduszko replied to monika55's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='monika55']Nie, ona nie jest duza. Ale pan pracuje do wieczora i pani by byla sama z Mania.A jak pania Mania pogryzie?[/QUOTE] A może przy starszej osobie by się wyluzowała? Moja suka bardzo lubi babcie, podkarmią, nie są nerwowe, z racji staroświeckiego podejścia do zwierzat niezbyt nachalne z przytulankami - a z niej jest tez nerwus na obcych. Pan z mamą mieszka? -
[quote name='Ewanka']Oby się udało ... z pewnością będą piękne po mamusi i miejmy nadzieję, że Miszka ma dobry gust i ... tatuś też był przystojny ;) :) :)[/QUOTE] Nie pomyliły Ci się wątki? To nie jest podforum hodowla, tylko PwP!! Żeby takie rzeczy pisać, przy takim przepełnieniu schronisk, liczbie zdychających w rowie szczeniaków, to trzeba nie mieć albo rozumu, albo wrażliwości.
-
Piegi, kliker, schroniskowcy i przyjaciele. Z Warszawskiej do Warszawy. ;)
zerduszko replied to Bonsai's topic in Foto Blogi
To nie photobucket, tylko dogo podobnież. Wstaw na inne forum i porównaj ;) -
[quote name='APSA']Sądząc po głosie nie wiem, czy ta pani ma jeszcze mamę :P[/QUOTE] Podejrzewam... to było taks szpecjalnie ;)
-
Buba - kochana 'czarna czekolada' odeszła ...
zerduszko replied to APSA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Pojechałabym z Tobą, ale obawiam sie, ze to mogłoby sie źle skończyc :P -
Ooo, dacie do tej pani nr 3 :multi: Na pewno ktos ze znajomków będzie chciał taka puchata kuleczkę. Ps. A czy jej mama sie godzi na to?
-
Buba - kochana 'czarna czekolada' odeszła ...
zerduszko replied to APSA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
W sumie to mam łazienke wolną :lol: Tylko mam męża marudę! Ile psów zamiast niego mogłoby sie zmiescić :P A nie bedziesz jechała przez Sląsk :P -
Buba - kochana 'czarna czekolada' odeszła ...
zerduszko replied to APSA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ależ mi się ona podoba :loveu: Czemu ja mam taką małą chałupkę :placz: Niestety pany H i tak nie przebije :p -
Pudle i pudlowate w potrzebie proszą o pomoc !!!
zerduszko replied to Energy's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dogo07']A że akurat tak wyszło nieszczęśliwie z tą adopcją Cekinka to wg mnie to po prostu był zwyczajny pech. [/QUOTE] To nie był pech, tylko brak rozwagi, odpowiedzialności i wiedzy o psach ze strony adoptujących. Po 1 dniu prawie zaden pies sie nie zaadaptuje do nowych warunków, rezydent też. Ja znam trochę inną, nieoficjalną wersję. -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
zerduszko replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Fajny ten pies, takie lubię najbardziej :)- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
SZNAUCER mix przepiękny duży BROK Ma DOM!!!!! wreszcie!!!!
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']chłopaku bądź grzeczny!!!!!![/QUOTE] Niech mu ktoś szepnie na uszko, że już kręcę bat w razie złego zachowania ;) -
Janach sunia poparzona czeka w schronisku potrzebny pilnie chociaż DT
zerduszko replied to iwi10's topic in Już w nowym domu
[quote name='feliksik']o ,kurcze, ale fajne wieści na koniec tygodnia. Oby cioś się ruszyło - strasznie zaciskam kciuki!!!! a ja mam taką marketingową prośbę, bo analizuję sobie portale z których najwięcej ludzi dzwoni (które najbardziej sięopacają na robienie ogłoszeń) - możesz zapytać skąd Pani wie o Janach?[/QUOTE] O to samo chciałam zapytać ;) -
Ciesz się i raduj, że go nie spotkałaś, bo wpadłabyś po uszy. Mój mąż stawia mi warunki: tymczas ok, ale on nie wychodzi na spacery. Trzeciego dnia pobytu Timiego u nas, ja spałam, a on poszedł z nimi na pół godziny (z sukami tylko na fizjologiczne chodzi) i opowiadał, jak sie bawili, gdzie byli.. no szok! A do Lizki ciągle gada, że jes guptas i ma patrzeć na Timiego :lol: Sama widzisz, co ten pies robi z człowiekiem! Timi przechodzi szkołe nachalnego przytulania i mietoszenia ;)
-
Mogę zrobić ten bazarek, tylko proszę o zdjęcia i cena wyw. kup teraz, jeśki chcesz z taką opcją ;) [email][email protected][/email]
-
Wiwiś juz w nowym domku . Dziekuje za pomoc !!!
zerduszko replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
[quote name='marlenka']Malawaszka - wetka powiedziała że bedzie taniej z racji tego ze musieli zmienić plany - ile taniej - nie mam pojęcia . [/QUOTE] To super wiadomosć, łatwiej będzie zebrać pieniadze! Czekam na zdjecia z niecierpliwościa :) -
[quote name='kizimizi']o ile dobrze pamiętam malawaszka kiedyś pytala sie o takie ogłoszenia bo miała robić. Chyba do Twojego psa. One jest pewnie lepiej zorientowana ale to wieksze kwoty były, okolo 150zł (chyba).[/QUOTE] I nic z tego nie wyszło, jeśli o tym samym psie myślimy. Kwota też taka mi się kojarzy (na pewno nie ponizej 100zł).
-
Schronisko w Gliwicach - potrzebna pomoc w ogłaszaniu psiaków!!!
zerduszko replied to iwona213's topic in Już w nowym domu
[quote name='ihabe']Zerduszko jesteś cudowna :-) Nie poznałam bestyjki ale zakochałam sie w nim w ta sobotę co został znmaleziony, po nocach nie spałam;-( A on u Ciebie dupkę grzeje;-) Masz u mnie cole;-) bo nie wiem czy juz skonczyłaś 18lat;-) hahhaha Ja juz nie wiem kto jest kto, ostatnio dowiedziałam si.ę. ze Agata51 jest babcią a ja mysłałam, że ona jeszcze do liceum chodzi;-) Czy sznaucus juz j=się jakoś zowie?[/QUOTE] Hahaha ;) Przed Tymkiem (sznaucerkiem od Was) miała przyjechać do mnie sunia, były wątpliwości.... czyżby mój nick był mylący? Osiemnastkę to już daaawno skończyłam niestety ;) -
Pudle i pudlowate w potrzebie proszą o pomoc !!!
zerduszko replied to Energy's topic in Już w nowym domu
Mam ten nr jakby co. Zadzwonię i się wszystkiego dowiem. ale jak Pan mieszka sam, to nie idę :P Do kogo mogę napisać w sprawie charakterku Atosa? -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
zerduszko replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Czyżby urodziny w McDonaldsie :eviltong:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Schronisko w Gliwicach - potrzebna pomoc w ogłaszaniu psiaków!!!
zerduszko replied to iwona213's topic in Już w nowym domu
Aż się łezka w oku kręci. Cudnie, że na ostatnie chwile udało mu się znaleźć domek.