Jump to content
Dogomania

zerduszko

Members
  • Posts

    21476
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by zerduszko

  1. [quote name='jusstyna85']Poczekajcie na odpowiedź Naa..na wątku Collie,przedwczoraj kiedy zauważyłam jej super opis na gg,to pytałam jakim cudem ona nie jest jeszcze wysterylizowana aborcyjne.Powiedziałą ,że zrobi to,co Ewab jej poleci,więc jeśli podtrzyma decyzje,to można od razu zając się tą liskowatą sunią[/QUOTE] A ten opis był w stylu "jupi, małe colaczki w drodze"??
  2. [quote name='wellington']Jestes pewna ?[/QUOTE] Ale wtopa :oops: za pomyłkę serdecznie przepraszam :oops: A w ramach rehabilitacji, jak się juz słodziutkie maluszki urodzą, to ja ogłaszam konkurs z nagrodami, jaki był/jest tatuś psiapuśnych szczenaiczków :loveu: I miesjce - 6 szczylków do odchowania, II- 3 III - 1 Zobaczymy kto weźmie udział :angryy:
  3. [quote name='Ewanka']Należy czytać ze zrozumieniem ... te emotikonki świadczą, o tym, że to jest żart ... atmosfera się już zagęszczała i nie widzę nic złego w jej chwilowym rozluźnieniu.[/QUOTE] Głupie żatry w takich chwilach są zawsze na miejscu.
  4. [quote name='monika55']Nie, ona nie jest duza. Ale pan pracuje do wieczora i pani by byla sama z Mania.A jak pania Mania pogryzie?[/QUOTE] A może przy starszej osobie by się wyluzowała? Moja suka bardzo lubi babcie, podkarmią, nie są nerwowe, z racji staroświeckiego podejścia do zwierzat niezbyt nachalne z przytulankami - a z niej jest tez nerwus na obcych. Pan z mamą mieszka?
  5. Super wieści :) Miał chłopak szczęście :)
  6. [quote name='Ewanka']Oby się udało ... z pewnością będą piękne po mamusi i miejmy nadzieję, że Miszka ma dobry gust i ... tatuś też był przystojny ;) :) :)[/QUOTE] Nie pomyliły Ci się wątki? To nie jest podforum hodowla, tylko PwP!! Żeby takie rzeczy pisać, przy takim przepełnieniu schronisk, liczbie zdychających w rowie szczeniaków, to trzeba nie mieć albo rozumu, albo wrażliwości.
  7. To nie photobucket, tylko dogo podobnież. Wstaw na inne forum i porównaj ;)
  8. [quote name='APSA']Sądząc po głosie nie wiem, czy ta pani ma jeszcze mamę :P[/QUOTE] Podejrzewam... to było taks szpecjalnie ;)
  9. Pojechałabym z Tobą, ale obawiam sie, ze to mogłoby sie źle skończyc :P
  10. Ooo, dacie do tej pani nr 3 :multi: Na pewno ktos ze znajomków będzie chciał taka puchata kuleczkę. Ps. A czy jej mama sie godzi na to?
  11. W sumie to mam łazienke wolną :lol: Tylko mam męża marudę! Ile psów zamiast niego mogłoby sie zmiescić :P A nie bedziesz jechała przez Sląsk :P
  12. Ależ mi się ona podoba :loveu: Czemu ja mam taką małą chałupkę :placz: Niestety pany H i tak nie przebije :p
  13. [quote name='Dogo07']A że akurat tak wyszło nieszczęśliwie z tą adopcją Cekinka to wg mnie to po prostu był zwyczajny pech. [/QUOTE] To nie był pech, tylko brak rozwagi, odpowiedzialności i wiedzy o psach ze strony adoptujących. Po 1 dniu prawie zaden pies sie nie zaadaptuje do nowych warunków, rezydent też. Ja znam trochę inną, nieoficjalną wersję.
  14. [quote name='malawaszka']chłopaku bądź grzeczny!!!!!![/QUOTE] Niech mu ktoś szepnie na uszko, że już kręcę bat w razie złego zachowania ;)
  15. [quote name='feliksik']o ,kurcze, ale fajne wieści na koniec tygodnia. Oby cioś się ruszyło - strasznie zaciskam kciuki!!!! a ja mam taką marketingową prośbę, bo analizuję sobie portale z których najwięcej ludzi dzwoni (które najbardziej sięopacają na robienie ogłoszeń) - możesz zapytać skąd Pani wie o Janach?[/QUOTE] O to samo chciałam zapytać ;)
  16. Ciesz się i raduj, że go nie spotkałaś, bo wpadłabyś po uszy. Mój mąż stawia mi warunki: tymczas ok, ale on nie wychodzi na spacery. Trzeciego dnia pobytu Timiego u nas, ja spałam, a on poszedł z nimi na pół godziny (z sukami tylko na fizjologiczne chodzi) i opowiadał, jak sie bawili, gdzie byli.. no szok! A do Lizki ciągle gada, że jes guptas i ma patrzeć na Timiego :lol: Sama widzisz, co ten pies robi z człowiekiem! Timi przechodzi szkołe nachalnego przytulania i mietoszenia ;)
  17. Mogę zrobić ten bazarek, tylko proszę o zdjęcia i cena wyw. kup teraz, jeśki chcesz z taką opcją ;) [email][email protected][/email]
  18. [quote name='marlenka']Malawaszka - wetka powiedziała że bedzie taniej z racji tego ze musieli zmienić plany - ile taniej - nie mam pojęcia . [/QUOTE] To super wiadomosć, łatwiej będzie zebrać pieniadze! Czekam na zdjecia z niecierpliwościa :)
  19. [quote name='kizimizi']o ile dobrze pamiętam malawaszka kiedyś pytala sie o takie ogłoszenia bo miała robić. Chyba do Twojego psa. One jest pewnie lepiej zorientowana ale to wieksze kwoty były, okolo 150zł (chyba).[/QUOTE] I nic z tego nie wyszło, jeśli o tym samym psie myślimy. Kwota też taka mi się kojarzy (na pewno nie ponizej 100zł).
  20. [quote name='ihabe']Zerduszko jesteś cudowna :-) Nie poznałam bestyjki ale zakochałam sie w nim w ta sobotę co został znmaleziony, po nocach nie spałam;-( A on u Ciebie dupkę grzeje;-) Masz u mnie cole;-) bo nie wiem czy juz skonczyłaś 18lat;-) hahhaha Ja juz nie wiem kto jest kto, ostatnio dowiedziałam si.ę. ze Agata51 jest babcią a ja mysłałam, że ona jeszcze do liceum chodzi;-) Czy sznaucus juz j=się jakoś zowie?[/QUOTE] Hahaha ;) Przed Tymkiem (sznaucerkiem od Was) miała przyjechać do mnie sunia, były wątpliwości.... czyżby mój nick był mylący? Osiemnastkę to już daaawno skończyłam niestety ;)
  21. Mam ten nr jakby co. Zadzwonię i się wszystkiego dowiem. ale jak Pan mieszka sam, to nie idę :P Do kogo mogę napisać w sprawie charakterku Atosa?
  22. Aż się łezka w oku kręci. Cudnie, że na ostatnie chwile udało mu się znaleźć domek.
×
×
  • Create New...