-
Posts
21476 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by zerduszko
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
zerduszko replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicja'][B] a gdzie ty w Rybcu chadzasz , bo ja tam nie mam do kogo [/B][/QUOTE] Jeżdżę do Żor ;) W święta byłam zmuszona leczyć psa na Słowackiego, bo tylko tam był dyżur... na na 4 lekarzy jeden ok. Byłaś na Krzyżowej? Drogo jak diabli, ale chyba najlepsi są.- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
zerduszko replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']mówiłam Ci już milion razy, że zazdroszczę Ci tego weta :cry:[/QUOTE] Jak widać jest czego, bo u mnie albo tanio i z fusów, albo z fusów i drogo.- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='NaamahsChild']Ale nie przy wysokiej ciąży. [/QUOTE] To czemu nie wysterylizowałaś jej wcześniej? Gdzieś mi tu migneło, ze bedziesz wetem, a nawet jakby nie, nie masz swojego rozumu, żeby ocenić syt. i podjąć decyzję? Co za głupie gadanie, ze lepiej bedzie czekać... [B]Daj tel. do weta, który Ci tak powiedział. [/B] Z uśpieniem szczeniaków, to się nie zarzekaj - pożyjemy zobaczymy. A domków też bedziesz szukac Ty, bóg-wie-gdzie?
-
SZNAUCER mix przepiękny duży BROK Ma DOM!!!!! wreszcie!!!!
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='AMIGA']Mojemu synowi to akurat zwisa i powiewa, czy matka jest w kaftanie, czy w eleganckiej wieczorowej sukni :-)[/QUOTE] Kocha Cie taką jaka jesteś :lol: -
Janach sunia poparzona czeka w schronisku potrzebny pilnie chociaż DT
zerduszko replied to iwi10's topic in Już w nowym domu
Wspaniale by było! A dobrze zastanowić się, to mus. Takie na hop siup decyzje, dobre nie są! -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
zerduszko replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Luna co roku ma 7 lat :lol: Justa, ale co ty sugerujesz, ze tyl lat to już coś sie moze dziać? Ja protestuję!! :lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='nescca']No faktycznie biedna......zapewne wolala by aby rozpruc jej brzuch.... wyjac jej dzieci i walnac im morbital. A ja ledwie zywą zabrac do domu i zostawic na czas dlugiej rekonwalescencji...i czekac.... przezyje czy tez nie. T swietna perspektywa. Gratuluje rozumowania.[/QUOTE] A pród to taka bułka z masłem :lol: Ta sunia przeszła i przejdzie swoje. Ale przecież nie chodzi tu tylko o nią, o aborcję. O inne psy, z bezdomnością nie da się walczyć ratując pojedyncze psy. To ratowanie też pseudo, bo psy trafiają spod deszczu pod rynnę. Każdy się myli, ale kompletny brak odpowiedzialności za swoje decyzje, KŁAMSTWA, to poniżej wszelkiej krytyki. Jesli sunai jest operowana w tak wysokiej ciąży, jeśli szczyle się urodzą, to tylko przez Naa - ale ona jak to am w zwyczaju znajdzie 258 wykrętów, zwali winę na wszystkich, ona ja zwykle czysta! Bulwersuje mnie podejscie pseudo DT, który SPECJALNIE zwlekał z zabiegiem. Nie wierze, że jakikolwiek wet doradził czekać. Ktos tu chce sobie poniańczyć szczyle, za free nabyć doświadczenia, nie stawiajac na pierwszym miejscu dobra psów -nie tej jednej suni, tylko wszystkich, bezdomnych psów!
-
Czyli powtórka z rozrywki! Biedna sunia, nie ona pierwsza dzięki odpowiedzialnej opiekunce... SZCZENIACZKÓW SOBIE NIECIERPLIWIE wyczekuje! Ja wiem, że puchate kuleczki są słodkie, ale chyba się komuś coś pomyliło. Jawne, świadome rozmnażanie bezdomnych psów! Nie widzicie, że to wszystko miało tak być! Nie dość, ze bedzie miała kuleczki, to jeszcze jej inni je utrzymają - żyć nei umierać! Ale czy o to chodzi w walce z bezdomnością?! Może odrobina spojrzenia an sprawę z szerszej perspektywy.
-
BIANCA bolonczyk/pudel toy, księżniczka już śpi na puchu w DS
zerduszko replied to mshume's topic in Już w nowym domu
Ale słodycz :D -
SZNAUCER mix przepiękny duży BROK Ma DOM!!!!! wreszcie!!!!
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Ale co dalej, kochane piszcie, bo usycham :) -
Trzy suczki z Olkusza - do wyboru do koloru pomóżcie ogłaszać!!!!
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Wspaniale :multi: O takie cos mi chodziło. Teraz domek musi się znaleźć :p -
[quote name='Agucha']Z tego co pisała [B]Naa[/B], Miszka była tylko wychudzona i zmęczona tułaczką...[/QUOTE] I to niby było powodem odłożenia terminu sterylki? Śmieszne! Ciekawe czy wet myślał, że ciąża przez ten czas nie będzie sie rozwijac, czy może jakiś inny złoty pomysł był przyczyną tej decyzji. Też bym bardzo chciała poznac jego nazwisko, śmiem wątpic czy to wszystko prawda!
-
[quote name='jusstyna85']Justyna ze Schroniska z Rudy bardzo chętnie jej przywiezie 30-stke, nie ma żadnej sprawy,nawet na koszt Schroniska...zrobi sobie rundke po Schronach u nas i też pare dołoży na otarcie łez... [/QUOTE] Moje słabe serce.... ciężko czytać nie denerwując się. W tamtych stronach więcej chętnych na szczeniaki, dla 30 jak nic się znajdzie miejsce.
-
[quote name='wellington'][URL="http://www.dogomania.pl/../130153-JUA-W-NOWYM-DOMU-Wyrzucona-z-samochodu-roczna-Lolcia/page2"]http://www.dogomania.pl/threads/1301...a-Lolcia/page2[/URL][/QUOTE] Po przeczytaniu tego wątku mam nadzieję, że ktoś [B]odpowiedzialny[/B] zajmie się szukaniem domu dla suni i szczeniaków (bo, że będą to już mam pewność 100%).
-
***MITZI-maleńka sunia z odmrożeniami juz w domku stalym.
zerduszko replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
Piękna sunia. A ona tam bez schronienia żadnego? :( -
Buba - kochana 'czarna czekolada' odeszła ...
zerduszko replied to APSA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='morisowa']do wciskania psów? Zawsze :diabloti:[/QUOTE] Ech, mój biedny munż... nieadopcyjny widać :( Bubcia kochana, ech... ja już mam dość, dobrze, że ona u Zuzi - wymiziaj ją ode mnie :) -
Janach sunia poparzona czeka w schronisku potrzebny pilnie chociaż DT
zerduszko replied to iwi10's topic in Już w nowym domu
[quote name='natalia_aa']Nie było mnie wprawdzie dzisiaj w pracy, ale nie dostałam informacji, że jest konretny dom chętny na Janach. Z doświadczenia wiem, że nie ma co się za wczasu ekscytować. Pożyjemy, zobaczymy...[/QUOTE] Nie ma, nie ma... ale kazda matka kocha swoje dzieci ;) -
Ale w metrze zawsze tak jest - nie piszą gdzie jest pies.
-
Buba - kochana 'czarna czekolada' odeszła ...
zerduszko replied to APSA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='morisowa']to wymień na kilka psów! ;)[/QUOTE] Rozumiem, że jesteś chętna :lol: