Jump to content
Dogomania

zerduszko

Members
  • Posts

    21476
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by zerduszko

  1. Najprawdopodobniej u tych ludzi go nie ma... nie od wczoraj. Co się stało nie wiem i chyba nigdy się nie dowiem.
  2. Tyle to i ja wiem ;) Nie mam weny, nie mam weny, nie mam weny :(
  3. [quote name='malawaszka']Broczek dostał 20 zł od zerduszka :Rose:[/QUOTE] oraz przykazanie, że ma iść już do domu :lol:
  4. [quote name='malawaszka']dupa dupa dupa... Luna ma jakiś guzek :cry: dziś pokazałam to wetowi jak byłam z Dropsem - nie podobało mu się to... jest połączone z mięśniami na klatce piersiowej - tak od spodu to ma wielkości fasoli, powiedział, że bałby się tego ruszać... muszę z nią pojechać do jakiegoś bardziej doświadczonego weta bo nie bardzo satysfakcjonuje mnie taka informacja bo przecież osiwieję już całkiem :( oni to kazali obserwować... poobserwuję może z tydzień i pojadę gdzieś gdzie mają lepsze zaplecze diagnostyczne... ehhh to jedyny mankament mieszkania na wsi :( już nawet te przerwy prądowe mi tak nie przeszkadzają jak to, że do wetów daleko :( ci są fajni, ale nie mają sprzętu... do bani to wszystko no :([/QUOTE] Ale jak, to... nie ruszać i co dalej? W Żorach przyjmował taki ginekolog, który po badaniu mówił np. coś tam jest, ale czy ja wiem czy to tak ma być czy nie? Ostatnio zastanawiam się nad sensem wizyt lekarskich....
  5. [quote name='leni356']Potrzeba dozbierać 150 zł dla Pati za transport. Pomóżcie.. grosik do grosika[/QUOTE] A nie ma innej opcji transportu?
  6. [quote name='wilczek007']kurcze Mania ...co z nią bedzie???...zauwazyłam ze ona coraz bardziej nienawidzi innych psów...:([/QUOTE] Może ona jest zestresowana tą całą sytuacją i odreagowuje w taki sposób. Moja sunia ma takie skłonności, wklepać słabszemu w ramach rozładowania napięcia :/
  7. Trzeba przyłożyć siłą proporcjonalną do siły rzucenia :lol:
  8. Nie mam pojęcia, jak wybrać :(
  9. Buahaha - ale sobie Ciebie wyszkolił :)
  10. No to faktycznie fajne zdjecia :)
  11. A który? Ta bida z Cieszyna? :(
  12. [quote name='malawaszka']a bo za dużo ich.... za dużo kurde a nas za mało...[/QUOTE] a debili też całkiem sporo!
  13. Oby :) Ciekawe czy lalunia obrosła, może pożyczy Brokowi? :P
  14. No uważacie, bo szefowa zaraz wpadnie i zrobi porządek ;) Nawet nie zaczynam go niczego uczyć, jakby się jeszcze okazał chętny i szybki, to bym go w ogóle nie oddała :P
  15. Dołożę do wydatków jak tylko będę mogła. Na razie zapisuję i podrzucam ;)
  16. Biedna sunia. Ale jaką ma właścicielka wytrwałą, oby więcej takich ludzi :)
  17. [quote name='elinka']ha, ha![B] Pinkmoon[/B] - najgorzej, że ja już w Mai się zakochałam. Jak Maja będzie się wyprowadzać do swojego domku to coś czuję, że będzie z tego wielki płacz.[/QUOTE] Jak zawsze ;)
  18. Oby sie choć wysterylizować ją udało.
  19. Dokoptowałam ją do ogłoszeń, może się uda tym razem.
×
×
  • Create New...