[quote name='masskotka']miseczki oraz posłanko Pysio ma, myślałam raczej o dokupieniu karmy ale właściwie racja, babeczka powinna sobie poradzić a jak nie to ma mnie. Rzeczywiście jest cała masa psów, dla których grosz jest na wagę złota, [B]ale skoro już ktoś tam się uparł żeby wpłacić pieniążki na Pysia pomyślałam że możnaby to przeznaczyć na pokarm, lub wizytę u weterynarza.[/B][/QUOTE]
No to już niech sami zainteresowani zadecydują
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/255/15e868564e2e353d.jpg[/IMG][/URL]