Jump to content
Dogomania

zerduszko

Members
  • Posts

    21476
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by zerduszko

  1. Ale cudo, on ma więcej takich fajnych zdjęć?
  2. To był jednak samiec i to na pewno ten sam pies. Poszedł do adopcji, mam nadzieję, ze tym razem lepiej trafił.
  3. To super wieści, bo zaczynałam się martwic, czemu tak tu cicho ;) A rozstania ja zwykle, trudne. Zaraz jakąś pocieszkę znajdziemy :D
  4. Tylko 2 zostały? Mają ogłoszenia?
  5. No to co z tego, przynajmniej się sama wybiega.
  6. Mi maciaszek pisała, że "jakiś czas temu była", czyli nie ma. Czekam na info. To ładny pies, miał duże szanse znaleźć dom. Teraz sobie nie umiem przypomnieć, jak to było z określeniem płci.
  7. Ma czas do końca miesiąca, potem niech sobie radzi sam :P
  8. Maciaszek od razu pytała czy to nie suka, bo byłą baaardzo podobna. On jest charakterystyczny, rzuca się w oczy. Wygląda na ciemniejszego, ale chyba jest mokry? [IMG]http://images8.fotosik.pl/192/6878c1a309ba9577.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/251/f80a72f80fbbd19emed.jpg[/IMG]
  9. Tak, mam nadzieję, że maciaszek wie coś więcej. Ciekawe czy go oddali, czy wyrzucili? Jeśli to on oczywiście, ale to nie jest pies o typowej urodzie, zbyt mi go przypomina.
  10. [quote name='bonsai_88']Co nie zmienia faktu, że kolor miałaś podobny do tej narzutki ;). [/QUOTE] Ale mieści się w pralce, w przeciwieństwie do kanapy :razz:
  11. 10 dni po "adopcji" do katowickiego schronu trafiła [B]identyczna[/B] suczka.. może to pomyłka. Czekam na dalsze info. Tak bym chciała po prostu wiedzieć co z nim. A przez tel. opowiadała mi jaki on cudny! Kłamie babsko bez mrugnięcia okiem.
  12. Przy podawaniu sedalinu ważna jest wage psa. Jakby się udało ubierzcie jej od razu szelki. Po sedalinie pies nie jest "otępiały" umysłowo, więc uważajcie żeby jej jeszcze bardziej nie zrazić.
  13. No to akurat był ten drugi zachwyt ;) Ale tylko za pierwszym razem, widać że to dla niego nowość. Jakby moja suka tak zachowywała się tak spokojnie przy zabiegach, to bym jej kotecka kupiła :P
  14. Najpierw mi powiedziała, że psa nigdy nie miała, a potem, że go zjadła.
  15. Nie mam pojęcia. A tacy fajni byli.... a ja taka głupia!
  16. [quote name='ata']równiez jestem w szoku, gdzie takie ceny widnieją w jakim schronisku?[/QUOTE] No... Macie rachunek? Może być tak, że część pieniedzy nie trafia tam gdzie powinna?
  17. A - myliśmy zęby, Tym był zachwycony :lol: Ale poprawa znaczna (miał mocny osad na kłach).
  18. [quote name='Jasza'] Panowie nie zgadzają się na podanie żadnego środka uspokajającego. [/QUOTE] No nie, lepiej niech ją ktoś zlikwiduje... albo pogłębić jej lek i na chwytak ja łapać. Nie da się przemówić im do rozsądku? A kiedy ją bedziecie łapać?
  19. [quote name='masskotka']miseczki oraz posłanko Pysio ma, myślałam raczej o dokupieniu karmy ale właściwie racja, babeczka powinna sobie poradzić a jak nie to ma mnie. Rzeczywiście jest cała masa psów, dla których grosz jest na wagę złota, [B]ale skoro już ktoś tam się uparł żeby wpłacić pieniążki na Pysia pomyślałam że możnaby to przeznaczyć na pokarm, lub wizytę u weterynarza.[/B][/QUOTE] No to już niech sami zainteresowani zadecydują [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/255/15e868564e2e353d.jpg[/IMG][/URL]
  20. O wypraszam sobie - ja tam mam specjalnie na takie okazje narzutki :P
  21. Myślę, że wyprawkę, to kupi mu już nowa Pani. Psów w potrzebie, dla których każdy grosz jest kwestią życia lub śmierci jest cała masa, więc wdawanie pieniędzy na miseczki czy posłanka czyjego psa jest co najmniej potrzebą drugiej kategorii. Wyslij mi zdjęcia to wstawię [email][email protected][/email]
  22. Najprawdopodobniej u tych ludzi go nie ma... nie od wczoraj. Co się stało nie wiem i chyba nigdy się nie dowiem.
×
×
  • Create New...