-
Posts
21476 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by zerduszko
-
Szkoda :( A jak z jej zdrówkiem sytuacja wygląda?
-
[quote name='iwona213']ja bym go nie oddała, masz jeszcze szanse... ja tez wiedziałam że nie mogę mieć 3 psa a jednak Zizi została i teraz juz sobie nie wyobrażam mojego domu bez tego wariata :)[/QUOTE] Ja mogłabym go zostawić. Ale są inne, nie mające szans na dom - jeśli już miałabym się zapsić ;) Bez wątpienia pies moich marzeń.
-
Pudle i pudlowate w potrzebie proszą o pomoc !!!
zerduszko replied to Energy's topic in Już w nowym domu
Widzę, ze dobrze Wam idzie z ogłoszeniami :) Z poczytnych portali są jeszcze alegratka i e-zwierzak. Jak mówię, że ma coś ze sznaucera, to ma :P -
Nie widzisz, kwiaty :D Piękne :lol:
-
A zdjęcia z urodzin? :)
-
Potrącony przez samochód Burek!Wrócił do DOMU:):)
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
A jak zdrówko? -
Ale paskudek sliczny :)
-
Puszek- mały, zaniedbany, przerażony kudłacz już w NOWYM DOMKU!!!!!
zerduszko replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
[quote name='leni356']Nie, chodziło mi o to jak kaukazik do innych piesków? To jest sunia, więc z Puszkiem nie powinno być problemów? ale i tak trzeba sprawdzic[/QUOTE] Nie zauwazyłam, ze jeszcze jedna strona jest, to było do Dogo ;) Ja myślę, że jak ktoś bierze drugiego psa, to wie jaki jest jego i potrafi sobie z nim poradzić, bo sprzeczki między psami mogą być. Wystarczy sprawdzić, czy ta osoba jest odpowiedzialna i wiem, a nie tylko ma kaprysa ;) Ja się bardzije boję dawać psy do domu z dziećmi czy rozpuszczonymi miniaturami ;) -
Puszek- mały, zaniedbany, przerażony kudłacz już w NOWYM DOMKU!!!!!
zerduszko replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
Jak sobie z kaukazem domek radzi, to z Puszkiem sobie nie poradzi? Wizyta, rozmowa i wsio bedzie jasne. -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
zerduszko replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra']przynajmniej to bez abonamentu , przesyłowych , vatu i takich tam :evil_lol:[/QUOTE] Ale za to transportowe, butlowe, prowizje i takie tam ;)- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
SZNAUCER mix przepiękny duży BROK Ma DOM!!!!! wreszcie!!!!
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Gwiazdka dziś?? ;) -
Średnio mnie to obchodzi w sumie. Nic na siłę.
-
No i Wodzisław zrezygnował z TEGO pieska. Znów aura nie taka?? :lol:
-
Też o tym pomyślałam ;)
-
Bejdula i Tobołki. Dziesięć stóp dookoła Hugobergu.
zerduszko replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
[quote name='Jasza']Zerduszko, chodzilo mi oczywiście o DT w ktorym Misia miałaby jak najbardziej kontakt z człowiekiem. Ja nie mam takiego doświadczenia... Nie wyobrażam jej sobie po prostu na smyczy tak od razu. Musi się tego nauczyć, a jak z nią wychodzić na spacery bez smyczy na osiedlu przy ruchliwej ulicy? Jak ona ma wejść po schodach? Jak będzie się czuła w mieszkaniu? Tak od razu?[/QUOTE] Ja brałam od razu, jedna suka smycz zaakceptowała od razu, druga po miesiącu. Nie ma reguły. W domu miała swoje miejsca: klatka i pod łóżkiem, gdzie czuła się bezpiecznie, miała tam legowiska. Schody, winda, przejście przez drzwi, drogę do łączki (żadnych spacerów przy ruchliwych ulicach) pokonywała na rękach. Na łące moze mieć przypiętą linkę do dobrze dobranych szelek (u mnie odpadało, bo sie suka na centymetr nie ruszyła jak miała coś na sobie). Myślę, że można spróbować ją oswajać jak piszesz, jeśli będą efekty.