Jump to content
Dogomania

zerduszko

Members
  • Posts

    21476
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by zerduszko

  1. Szkoda :( A jak z jej zdrówkiem sytuacja wygląda?
  2. [quote name='iwona213']ja bym go nie oddała, masz jeszcze szanse... ja tez wiedziałam że nie mogę mieć 3 psa a jednak Zizi została i teraz juz sobie nie wyobrażam mojego domu bez tego wariata :)[/QUOTE] Ja mogłabym go zostawić. Ale są inne, nie mające szans na dom - jeśli już miałabym się zapsić ;) Bez wątpienia pies moich marzeń.
  3. Widzę, ze dobrze Wam idzie z ogłoszeniami :) Z poczytnych portali są jeszcze alegratka i e-zwierzak. Jak mówię, że ma coś ze sznaucera, to ma :P
  4. A to domek sprawdzony? Taki na mur beton?
  5. Nie widzisz, kwiaty :D Piękne :lol:
  6. [quote name='leni356'] Łazik z jamniczką mają być w domu same jak państwo są w pracy. Może coś poradzicie co można oprócz kastracji zrobić?[/QUOTE] Zmęczyć go psychicznie i fizycznie.
  7. Ale paskudek sliczny :)
  8. [quote name='rita60']I najwazniejsze zeby był bezpieczny i kochany:p[/QUOTE] I nie jest...... diabli wiedzą gdzie jest....
  9. [quote name='leni356']Nie, chodziło mi o to jak kaukazik do innych piesków? To jest sunia, więc z Puszkiem nie powinno być problemów? ale i tak trzeba sprawdzic[/QUOTE] Nie zauwazyłam, ze jeszcze jedna strona jest, to było do Dogo ;) Ja myślę, że jak ktoś bierze drugiego psa, to wie jaki jest jego i potrafi sobie z nim poradzić, bo sprzeczki między psami mogą być. Wystarczy sprawdzić, czy ta osoba jest odpowiedzialna i wiem, a nie tylko ma kaprysa ;) Ja się bardzije boję dawać psy do domu z dziećmi czy rozpuszczonymi miniaturami ;)
  10. Tak. Ja wiem, że on nie wyglada, ale zobacz sobie zdjęcie pysia, jaką ona ma długa brodę w stos. do reszty. Co najmniej mix ;) Sznaucer obcięty i zarośnięty jest nie do poznania ;) Ludzie u mnei na osielu, to długo mnie pytali, gdzie ta druga ;)
  11. Jak sobie z kaukazem domek radzi, to z Puszkiem sobie nie poradzi? Wizyta, rozmowa i wsio bedzie jasne.
  12. Ale się rozkręcił :) Spojrzenie ma zabójcze :) A jaki J zadowolony - co by te chłopy bez nas miały do roboty ;)
  13. [quote name='Vectra']przynajmniej to bez abonamentu , przesyłowych , vatu i takich tam :evil_lol:[/QUOTE] Ale za to transportowe, butlowe, prowizje i takie tam ;)
  14. [quote name='GPooLCLD']Potrzebuje dane do ogłoszeń czarnego pudelkowatego psa[/QUOTE] Nie ogłaszacie go jako pudla, myślę, że bliżej mu do sznupa.
  15. Waszka, ale przecież to Twój OBOWIAZEK pomagać, co masz innego do roboty?? Praca, dom, rodzina, własne zwierze? Nie.... na pewno jesteś z samotnikiem kosmosu, żywisz i ogrzewasz się się energia słoneczną.
  16. Średnio mnie to obchodzi w sumie. Nic na siłę.
  17. No i Wodzisław zrezygnował z TEGO pieska. Znów aura nie taka?? :lol:
  18. Też o tym pomyślałam ;)
  19. [quote name='Jasza']Zerduszko, chodzilo mi oczywiście o DT w ktorym Misia miałaby jak najbardziej kontakt z człowiekiem. Ja nie mam takiego doświadczenia... Nie wyobrażam jej sobie po prostu na smyczy tak od razu. Musi się tego nauczyć, a jak z nią wychodzić na spacery bez smyczy na osiedlu przy ruchliwej ulicy? Jak ona ma wejść po schodach? Jak będzie się czuła w mieszkaniu? Tak od razu?[/QUOTE] Ja brałam od razu, jedna suka smycz zaakceptowała od razu, druga po miesiącu. Nie ma reguły. W domu miała swoje miejsca: klatka i pod łóżkiem, gdzie czuła się bezpiecznie, miała tam legowiska. Schody, winda, przejście przez drzwi, drogę do łączki (żadnych spacerów przy ruchliwych ulicach) pokonywała na rękach. Na łące moze mieć przypiętą linkę do dobrze dobranych szelek (u mnie odpadało, bo sie suka na centymetr nie ruszyła jak miała coś na sobie). Myślę, że można spróbować ją oswajać jak piszesz, jeśli będą efekty.
  20. Ale za to im dłużej, tym większe płaczki.
×
×
  • Create New...