[quote name='Vectra']widzisz , to jest tak , że zeskrobina nic nie wykazała .. bo wg moich wetów , a nie mam powodów im nie wierzyć , trafić na pajączki , to jak wygrać w totka .. szczególnie że Marynia nie ma tej nużycy jakieś ogromnej ....[/QUOTE]
No moja wetka mi tak samo rzekła i drugi raz nie skrobała. Podobno każdy pies ma nużeńce, ale nie każdy zachruje na nużycę... Tym bardziej, że suka tydzień przed wizytą skończyła brać scanumone. Teraz dostała to na S i coś do smarowania, ale tylko ucha - bo jej ucho ołysiało + kilka krostek, no i jaby okulary ma, plus oczywiście się drapie i mamle...
Czyli czekać i więcej nic nie robić, żeby wylazło co ma wyjść?