-
Posts
21476 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by zerduszko
-
SZNAUCER mix przepiękny duży BROK Ma DOM!!!!! wreszcie!!!!
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Brok chyba chce na dietę ;) -
Bejdula i Tobołki. Dziesięć stóp dookoła Hugobergu.
zerduszko replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
Oby to sie źle nie skończyło :( Trzymam kciuki! -
[quote name='ocelot']tak. mało psiaków idzie do domków. Dzisiaj u nas w schronisku byli Państwo po pieska do domu, dziecko lat 3. Mają psiaka przy udzie. Psów w schronisku ze 130, ale żaden się nie spodobał;( pekińczyka chcieli....[/QUOTE] W Auchanie widziałam takie fajne, nie gubią sierści, nie trzeba karmić, wyprowadzać ;)
-
Pudle i pudlowate w potrzebie proszą o pomoc !!!
zerduszko replied to Energy's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ulka18'][B][COLOR="#008000"]Nasza mielecka suczka BUNIA zostala wczoraj adoptowana i mieszka w Sandomierzu. [/COLOR][/B][/QUOTE] Wspaniale :D Tak mi wpadła w serducho ;) -
Bejdula i Tobołki. Dziesięć stóp dookoła Hugobergu.
zerduszko replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
Czekam jak na szpilkach :) -
Trzy suczki z Olkusza - do wyboru do koloru pomóżcie ogłaszać!!!!
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Mama nadzieję, że teraz ktoś zadzwoni ;) -
Potrącony przez samochód Burek!Wrócił do DOMU:):)
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Właśnie, co z pieskiem... tyle psów, ciężko choć każdego odwiedzić :( -
missieek: PROSZE O POMOC w szukaniu domow... 15+5 futer
zerduszko replied to missieek's topic in Już w nowym domu
A Blondasek?? -
Pomarańczową?? :P
-
3 są w czerwonym :P Egoistka ;)
-
[quote name='Lucyna W']-jesli Sunia moze urodzic szczeniaki w obecnym domu tymczasowym to naszym obowiazkiem jest pomoc Osobie,ktora zechciala zaopiekowac sie Miszka .[/QUOTE] Naszym czyli fundacji? C\zy suka jest pod Wasza opieką? A dorosłym psom w typie rasy tez macie obowiązek pomóc, bo mam dwa, jeden czeka w mordowni. Przy siedmu mających powiekszyć niebawem populację bezdomnych psów dwa Wam różnicy niei zrobią.
-
[quote name='xmartix']co znaczy znajomo? ...[/QUOTE]Syt. z kastracją, okolica ;) Ale nr nie ten.
-
[quote name='xmartix']Pani się z kimś kontaktuje z tego co wiem, ale pewnie podam Ci numer, Paulina mi go podała aha ale masz skrzynkę zapchaną[/QUOTE] Znów?? Dajcie, dajcie, bo mi to coś zbyt znajomo brzmi.
-
[quote name='xmartix']właśnie wróciłam, domek będzie super dla psinki, Pani bardzo przejęta losem piesków w ogóle, bardzo ciepli i mili, mają doświadczenie z wieloma psami już, psy to członkowie rodziny, są gotowi dla nich zrobić wszystko także polecam ten domek Pani mówiła że jakby udało sie Sidowi załapać dziś na kastrację to go odbierze jutro autem z zięciem, kontaktujcie się dziewczyny z nimi :)[/QUOTE] A masz nr tel. tej Pani? Tudziez imię czy cuś. Jakby co na pw poproszę ;)
-
Psy z Ostatniej Szansy - Pomoc wciąż potrzebna!!!
zerduszko replied to Zofia.Sasza's topic in Już w nowym domu
[quote name='Soema']Bokser już u 'nas'... Chyba przemilczę, jak to wyglądało. Nie sądzę, żeby ten pies był dla nich jakoś specjalnie ważny.. Znajdziemy mu dobry dom, odpowiedzialny i kochany. Dobrze, że on młody jest i bawić się lubi.. bo na szczęście nie tęskni, za tymi ludźmi..:roll:[/QUOTE] Kolejni kochani własciciele... ? -
Wiwiś juz w nowym domku . Dziekuje za pomoc !!!
zerduszko replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
Jaki piękny :) a jak broda odrośnie, to już nic tylko ubustwiać :) -
Pudle i pudlowate w potrzebie proszą o pomoc !!!
zerduszko replied to Energy's topic in Już w nowym domu
[quote name='koosiek'][B]Energy[/B], tu są fotki Czarusia: [URL]http://www.psianiol.org.pl/adopcje?species=d&status=1&page=1&id=1640[/URL] . Co do zachowania to tak jak pisałam - gryzie, ale raczej ze strachu, chwila moment i nosiłam go na rekach. [/QUOTE] Ja tam widzę mixa sznupka :lol: Jak w każdym ;) -
Pudle i pudlowate w potrzebie proszą o pomoc !!!
zerduszko replied to Energy's topic in Już w nowym domu
Proszę: [url]http://www.dogomania.pl/threads/179449-Okazja-Kliker-ksiaA-ka-Pozytywne-szkolenie-psA-w-B-Waldoch-Na-pudle-do-16-02?p=14051862#post14051862[/url] -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
zerduszko replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicja']Krzyżowa to to samo co żory bo to Szwarc wiec dla Ozzulka porażka , przy gronkowcu sprowadził nam psa nad przepaść ...dopiero w Siemianowicach dali rade ...zresztą Waszka panią dr w Siemkach też zna ;) ,a u póki u Szwarca jeszcze była tam Ewa to było spoko z podstawowym leczeniem , teraz nie wiem . [/QUOTE] Do Żor do kogo innego jeżdżę. Ale Szwarc mi kroił króla i super to zrobił, na jednej operacji się skończyło. [quote name='Alicja']Wcześniej bywaliśmy u panów Sz. na Rybnickiej ale zrezygnowaliśmy ...bywa ... [/QUOTE] W Żorach?? Nic dobrego nie słyszałam o nich, leczą byle dłuzej.... Ja się modlę, żeby zanim mi się suki postarzeją, coś sie zmieniło... O naiwności :P- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
BIANCA bolonczyk/pudel toy, księżniczka już śpi na puchu w DS
zerduszko replied to mshume's topic in Już w nowym domu
Wiecie, ona może się tak zachowywać z pobudzenia, diabli wiedzą ile i gdzie siedziała, trochę normalności i może jej przejdzie. Ps. Moje suki obie nogi zadzierają, typ ciapy i histerycy :lol: -
Pudle i pudlowate w potrzebie proszą o pomoc !!!
zerduszko replied to Energy's topic in Już w nowym domu
Dzwoniłam do pana od Atosa. Maja takie kryteria wobec psa: pudel czarny, samiec, żeby miał pudlową sierść, nie sypiącą się..... Ja już sama nie wiem, nie umiałam sie z facetem dogadać. On nei rozumie o co mi chodzi z wizytą itd. Czy ktoś znający psa mógłby się z nim skontaktować?