Jump to content
Dogomania

zerduszko

Members
  • Posts

    21476
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by zerduszko

  1. Oby to sie źle nie skończyło :( Trzymam kciuki!
  2. [quote name='leni356']A tak w ogóle w książeczce Kudłacza jest wpisane szczepienie p/wirusówkom, chyba że to fikcyjne[/QUOTE] Pies szczepiony tez może zachorować. Ale też nie wydaje mi się. Glut to nie zaraz nosówka.
  3. [quote name='ocelot']tak. mało psiaków idzie do domków. Dzisiaj u nas w schronisku byli Państwo po pieska do domu, dziecko lat 3. Mają psiaka przy udzie. Psów w schronisku ze 130, ale żaden się nie spodobał;( pekińczyka chcieli....[/QUOTE] W Auchanie widziałam takie fajne, nie gubią sierści, nie trzeba karmić, wyprowadzać ;)
  4. [quote name='Ulka18'][B][COLOR="#008000"]Nasza mielecka suczka BUNIA zostala wczoraj adoptowana i mieszka w Sandomierzu. [/COLOR][/B][/QUOTE] Wspaniale :D Tak mi wpadła w serducho ;)
  5. Mama nadzieję, że teraz ktoś zadzwoni ;)
  6. Właśnie, co z pieskiem... tyle psów, ciężko choć każdego odwiedzić :(
  7. [quote name='leni356']Wet powiedział że surowica nic nie da, pies nie ma gorączki. [/QUOTE] Bzdura. Myślę, że pierwsze co, to należy zdiagnozować czy to nosówka, a nie leczyć na oślep. A jak oczy?
  8. Pomarańczową?? :P
  9. 3 są w czerwonym :P Egoistka ;)
  10. [quote name='Lucyna W']-jesli Sunia moze urodzic szczeniaki w obecnym domu tymczasowym to naszym obowiazkiem jest pomoc Osobie,ktora zechciala zaopiekowac sie Miszka .[/QUOTE] Naszym czyli fundacji? C\zy suka jest pod Wasza opieką? A dorosłym psom w typie rasy tez macie obowiązek pomóc, bo mam dwa, jeden czeka w mordowni. Przy siedmu mających powiekszyć niebawem populację bezdomnych psów dwa Wam różnicy niei zrobią.
  11. [quote name='xmartix']co znaczy znajomo? ...[/QUOTE]Syt. z kastracją, okolica ;) Ale nr nie ten.
  12. [quote name='xmartix']Pani się z kimś kontaktuje z tego co wiem, ale pewnie podam Ci numer, Paulina mi go podała aha ale masz skrzynkę zapchaną[/QUOTE] Znów?? Dajcie, dajcie, bo mi to coś zbyt znajomo brzmi.
  13. [quote name='xmartix']właśnie wróciłam, domek będzie super dla psinki, Pani bardzo przejęta losem piesków w ogóle, bardzo ciepli i mili, mają doświadczenie z wieloma psami już, psy to członkowie rodziny, są gotowi dla nich zrobić wszystko także polecam ten domek Pani mówiła że jakby udało sie Sidowi załapać dziś na kastrację to go odbierze jutro autem z zięciem, kontaktujcie się dziewczyny z nimi :)[/QUOTE] A masz nr tel. tej Pani? Tudziez imię czy cuś. Jakby co na pw poproszę ;)
  14. [quote name='Soema']Bokser już u 'nas'... Chyba przemilczę, jak to wyglądało. Nie sądzę, żeby ten pies był dla nich jakoś specjalnie ważny.. Znajdziemy mu dobry dom, odpowiedzialny i kochany. Dobrze, że on młody jest i bawić się lubi.. bo na szczęście nie tęskni, za tymi ludźmi..:roll:[/QUOTE] Kolejni kochani własciciele... ?
  15. Ja bym stawiała na hormony, z powodu braku cieczki. Ale jak ich wet obejrzy, to zadecyduje. Kora to pewnie kochana sunia, tylko panisuia ją frustrowała :/
  16. Jaki piękny :) a jak broda odrośnie, to już nic tylko ubustwiać :)
  17. [quote name='koosiek'][B]Energy[/B], tu są fotki Czarusia: [URL]http://www.psianiol.org.pl/adopcje?species=d&status=1&page=1&id=1640[/URL] . Co do zachowania to tak jak pisałam - gryzie, ale raczej ze strachu, chwila moment i nosiłam go na rekach. [/QUOTE] Ja tam widzę mixa sznupka :lol: Jak w każdym ;)
  18. Proszę: [url]http://www.dogomania.pl/threads/179449-Okazja-Kliker-ksiaA-ka-Pozytywne-szkolenie-psA-w-B-Waldoch-Na-pudle-do-16-02?p=14051862#post14051862[/url]
  19. [quote name='Alicja']Krzyżowa to to samo co żory bo to Szwarc wiec dla Ozzulka porażka , przy gronkowcu sprowadził nam psa nad przepaść ...dopiero w Siemianowicach dali rade ...zresztą Waszka panią dr w Siemkach też zna ;) ,a u póki u Szwarca jeszcze była tam Ewa to było spoko z podstawowym leczeniem , teraz nie wiem . [/QUOTE] Do Żor do kogo innego jeżdżę. Ale Szwarc mi kroił króla i super to zrobił, na jednej operacji się skończyło. [quote name='Alicja']Wcześniej bywaliśmy u panów Sz. na Rybnickiej ale zrezygnowaliśmy ...bywa ... [/QUOTE] W Żorach?? Nic dobrego nie słyszałam o nich, leczą byle dłuzej.... Ja się modlę, żeby zanim mi się suki postarzeją, coś sie zmieniło... O naiwności :P
  20. Wiecie, ona może się tak zachowywać z pobudzenia, diabli wiedzą ile i gdzie siedziała, trochę normalności i może jej przejdzie. Ps. Moje suki obie nogi zadzierają, typ ciapy i histerycy :lol:
  21. Dzwoniłam do pana od Atosa. Maja takie kryteria wobec psa: pudel czarny, samiec, żeby miał pudlową sierść, nie sypiącą się..... Ja już sama nie wiem, nie umiałam sie z facetem dogadać. On nei rozumie o co mi chodzi z wizytą itd. Czy ktoś znający psa mógłby się z nim skontaktować?
×
×
  • Create New...