Jump to content
Dogomania

zerduszko

Members
  • Posts

    21476
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by zerduszko

  1. [quote name='malawaszka']no to ulga bo już zaczęłam mysleć czy jego zachowanie nie jest spowodowane chorobą, czyli szukamy domu z doświadczeniem, gdzie nie będą się go bać i będą chcieli popracowac nad gagatkiem :cry:[/QUOTE] Jakiś doświadczony ktoś piłujący rogi w międzyczasie też nie zaszkodzi ;) Z tego co czytam, to jego zachowanie nie wygląda a jakoś skrajnie nienormalne. Czego Waszka płaczesz? Jak ktoś sobie poważanie wyrobi, to i na ręce będzie mógł brać i wsio ok ;)
  2. Do klap, to i ja się przyłączam :P
  3. Bidoki, one tak zawsze :( Człowiek świadomy, sobie powtarza, ze to tylko tymczas, a i tak jest ryk.. a co dopiero taki psiuń, co nic nie wie :(
  4. A ile to cudeńko ma latek? :)
  5. Trzeba kuić taki, zeby się meiścił. Dziś pielęgnacji ciąg dalszy, przyszła pora na gruczoły okołoodbytowe - ani mruknął. Zęby też dał obejrzeć bez problemu, wcześniej trochę prychał ;) Nie mogłam się powstrzymać, wzięłam kliker.... jakie to bydle madre... utrudniałm mu jak tylko mogłam, a on i tak zakumał.Umawiam kastrację i szukamy domku, póki nie przepadnę całkiem.
  6. [quote name='ana666'] ale na wołanie nie przychodzi czy tez jak powiem nie wolno czy co on i tak swoje robi i idzie gdzie chce ;/[/QUOTE] To akurat nic dziwnego, nie każdy pies ma to w pakiecie, u niektórych trzeba to wypracować. Sznuacereki z natury nie są podporządkowane właścicielowi, samowolna natura zapewne utrudnia to zadanie ;)
  7. Wiesz, ale nie wiesz co jest grzeczna, a co nie :P Dziewuchom dupska zleję kiedyś!
  8. Moje osobiste to są one... okropne wariatki, jak to baby histeryce - ale też nie ja je wychowałam :P A on to jest tymczas, ale za to jaki <3
  9. Warto żeby nowi właściciele nauczyli go jednak zostawać w samotności. W zyciu różnie bywa, dzieci szybko rosną, a pies bedzie jeszcze sporo zył.
  10. No ja nie, bo mam go tydzień :lol: a on ma ze 3 lata ;)
  11. Rozpieszczone psy :lol: Nie wiem kto i jak wychował tak dobrze tego mojego robaczaka, ale mucha nie siada :)
  12. Ciężki?? Trzeba diabłu robi przypiłować ;)
  13. [quote name='__Lara']Pomysł z klatką też jest dobry :)[/QUOTE] Mi się bardzo podoba.
  14. Ale praca z psem problemowym, to nie jest bieganko, mizianko i wariowanko. Praca osoby doswiadczonej, nie ilość czasu a jakość, tego potrzeba temu psu. Jeśli faktycznie ktoś doświadczony pracuje z tym psem, to super. Dajcie znać jak pies będzie do adopcji i będzie go można ogłaszać.
  15. Tak się cieszę, że wszystko idzie ku dobremu. Oby tylko nie zapeszyć.
  16. [quote name='Energy'] Te moje śniegowe kulki wpadają do domu i mam kilkanaście razy dziennie powódź :evil_lol:[/QUOTE] A mój kulki sobie sam zjada :D
  17. Lucyna - ale Ty mi się nie tłumacz. Jednak jakbyś miała bardzo cierpieć, a ja na cierpienie nie jestem obojętna, to ja Ci pomogę ;) Zresztą pogadamy, jak mój tymczas będzie znajdzie dom ;(
  18. Tylko pytanie po co ona go brała i czemu zadzwoniła do schroniska, a nie do mnie :mad:I po co kłamie, tchórz!
  19. [quote name='malawaszka'][img]http://img689.imageshack.us/img689/894/dsc0027p.jpg[/img][/QUOTE] Ta mina mówi wszystko!
  20. A więcej zdjęć nie będzie? :)
×
×
  • Create New...