Jump to content
Dogomania

zerduszko

Members
  • Posts

    21476
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by zerduszko

  1. Dziwna sprawa. Mam nadzieję, ze wszystko się dobrze ułoży.
  2. [quote name='betty_labrador']Mój tata chce wziąć huskiego. Napisał do dziewczyny ktora ma u siebie huski do adopcji. Ona mu wysłala ankiete, czy np w sąsiedztwie sa kury, jaka jest okolica itd. Mój tata powiedzial ze nie weźmie psa, bo mu nie odpowiada jak ktoś go sprawdza.... Ja zaczęłam mu tłumaczyc o co chodzi takim ludziom , dlaczego wysyłaja ankiety. Ze tu nie wygląd najważniejszy psa. A tata zaczął mnie uciszać, ze co ja go będe uczyła, że on woli wybrac psa po wyglądzie,a nie ktos mu nie ufa i sprawdza w ten sposob... Wspaniale zrozumienia prawda? poprostu żenada. Mnie uciszył na amen, uznając ze jeszcze mam czas zeby dojrzec a nie uwazac ze we wszystkim mam racje.. Ludzie w wiekszosci chyba tak reaguja i stąd pozniej są nieporozumienia dotyczące adopcji psów.[/QUOTE] Dokładnie dziś miałam taką samą syt..... Ciekawe czy ludzie myślący w ten sposób oddawali komuś psa. Jak ktoś nie chce sprawdzania, to nie chce idzie do schroniska.
  3. [quote name='marlenka']Zerduszko bierzesz Ciaputkę na DT??[/QUOTE] Co... nie. Mam zapytanie o psa terierowatego, moze by się spodobała. Ale pies raczej mniejszy.
  4. [quote name='mgie']Staram się rozsyłać jak mogę. Są też banerki może więcej osób tutaj wejdzie. [/QUOTE] Przez banerki, to chyba ludzie przestali już wchodzić ;) Jest piekna, a jaka ona duża?
  5. [quote name='soboz4']Ja najnowsze wieści mam niewesołe! Portos wrócił do Karinki, ugryzł opiekuna i wystraszyli się pieska, wrócił niestety chory. Prawdopodobnie jest to kaszel kenelowy i wymaga natychmiastowej izolacji, w domu bez psów. Pilnie szukamy takiego miejsca. Aramis też zaczyna kaszleć, jutro wszystkie jadą do lecznicy, mam nadzieję że wszystko skończy si.e dobrze...[/QUOTE] Faktycznie nieciekawie... gdzie takie miejsce znaleźć.. Nic innego nie pozostaje, jak trzymać kciuki.
  6. [quote name='zmierzchnica']No, ale mam powalonego kundla i problem rozwiązał się sam :diabloti:[/QUOTE] witaj w klubie :P
  7. [quote name='AMIGA']I co? I co?[/QUOTE] Nie odpisali na wczorajszego maila, dziś dzwoniłam 2 razy i nikt nie odebrał. Może są gdzieś na weekendzie... Ale ja oszaleję, to pewne.
  8. A wykastrowali go? Może jakaś sunia ma cieczkę i mu miłość apetyt odebrała?? Znajomej pies tak ma, ze jak się zaczynają cieczki, to on głoduje...
  9. [quote name='obraczus87']Ja to faktycznie jestem walnięta :D[/QUOTE] Zakręcona pozytywnie! :)
  10. Jak ja lubię, jak się Waszeczka wkrwia :P
  11. [quote name='obraczus87']Przebywa w tym samym bloku, tylko że w takim odgrodzonym miejscu. W domku nie może przebywać niestety. Ale najwazniejsze jest to że brakuje Mu kontaktu [B]z drugim człowiekiem....[/B][/QUOTE] Ciągle o psie piszemy ;)
  12. Piszesz mu tekst. Bo aj go miałam w planach na dziś do ogłoszeń. Ale jeśli piszesz, to poczekam. Kolejke mam sporą ;)
  13. [quote name='anita_happy']a ja GO mam u siebie na kwadracie!!![/QUOTE] No to cudnie! A jak z jajuszkami? Tu się tyyyle dzieje, że się pogubiłam. A co z tym domkiem?
  14. No to bądź madra i daj jej być sobą ;) Są psy które nie nie znoszą macanek, nawet właściciele nie moga nadto i nie ma nic głupszego, jak psa zmieniać, bo ktoś chce go pomiziać. Wszyscy chcą głaskać Kluchę... wiec proponuję głąszczersa Lizkę... nie chcą... phi!!
  15. Nie straszcie .... Dona, ogarnij to siurkanie.
  16. Jaki on jest sliczny. Miał chłopak szczęści :)
  17. Dobra, rozpoznałam wszystkie :p
  18. 7. Na smyczy chodzi, jak to młody energiczny psiak ;) W samochodzie ok. Wprawdzie trochę piskał, ale to widać jego metoda na "otwórz", pod drzwiami od klatki tez piskał. Zignorowany siedział grzecznie.
  19. Oczywiście, ze ona moze być tam szczęśliwa. Ale nie można mówić, ze pies sie nie nadaje i już Psa można przystosować do nowych warunków, im młodszy tym łatwiej. Zrobicie jak uważacie. Jeśli misia ma tam wrócić, po to zeby Jasza ją stopniowo oswajała, to czemu nie. Ale potem do domku, bo na starość zostanie tam sama. Najlepiej do Jaszy ;)
  20. Oby..... ja się nie nadaję do tego :(
×
×
  • Create New...