-
Posts
21476 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by zerduszko
-
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
zerduszko replied to malawaszka's topic in Sznaucer
Ale śmieszny :) -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
zerduszko replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Widzę, że w Lunie drzemie grizzli :lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Pierwszy i niepowtarzalny FotoBlog Czarnej Flatki TOSCI :)
zerduszko replied to betty_labrador's topic in Galeria
[quote name='betty_labrador']Mój tata chce wziąć huskiego. Napisał do dziewczyny ktora ma u siebie huski do adopcji. Ona mu wysłala ankiete, czy np w sąsiedztwie sa kury, jaka jest okolica itd. Mój tata powiedzial ze nie weźmie psa, bo mu nie odpowiada jak ktoś go sprawdza.... Ja zaczęłam mu tłumaczyc o co chodzi takim ludziom , dlaczego wysyłaja ankiety. Ze tu nie wygląd najważniejszy psa. A tata zaczął mnie uciszać, ze co ja go będe uczyła, że on woli wybrac psa po wyglądzie,a nie ktos mu nie ufa i sprawdza w ten sposob... Wspaniale zrozumienia prawda? poprostu żenada. Mnie uciszył na amen, uznając ze jeszcze mam czas zeby dojrzec a nie uwazac ze we wszystkim mam racje.. Ludzie w wiekszosci chyba tak reaguja i stąd pozniej są nieporozumienia dotyczące adopcji psów.[/QUOTE] Dokładnie dziś miałam taką samą syt..... Ciekawe czy ludzie myślący w ten sposób oddawali komuś psa. Jak ktoś nie chce sprawdzania, to nie chce idzie do schroniska. -
[quote name='soboz4']Ja najnowsze wieści mam niewesołe! Portos wrócił do Karinki, ugryzł opiekuna i wystraszyli się pieska, wrócił niestety chory. Prawdopodobnie jest to kaszel kenelowy i wymaga natychmiastowej izolacji, w domu bez psów. Pilnie szukamy takiego miejsca. Aramis też zaczyna kaszleć, jutro wszystkie jadą do lecznicy, mam nadzieję że wszystko skończy si.e dobrze...[/QUOTE] Faktycznie nieciekawie... gdzie takie miejsce znaleźć.. Nic innego nie pozostaje, jak trzymać kciuki.
-
[quote name='zmierzchnica']No, ale mam powalonego kundla i problem rozwiązał się sam :diabloti:[/QUOTE] witaj w klubie :P
-
[quote name='AMIGA']I co? I co?[/QUOTE] Nie odpisali na wczorajszego maila, dziś dzwoniłam 2 razy i nikt nie odebrał. Może są gdzieś na weekendzie... Ale ja oszaleję, to pewne.
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
zerduszko replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Jak ja lubię, jak się Waszeczka wkrwia :P -
Piszesz mu tekst. Bo aj go miałam w planach na dziś do ogłoszeń. Ale jeśli piszesz, to poczekam. Kolejke mam sporą ;)
-
[quote name='anita_happy']a ja GO mam u siebie na kwadracie!!![/QUOTE] No to cudnie! A jak z jajuszkami? Tu się tyyyle dzieje, że się pogubiłam. A co z tym domkiem?
-
No to bądź madra i daj jej być sobą ;) Są psy które nie nie znoszą macanek, nawet właściciele nie moga nadto i nie ma nic głupszego, jak psa zmieniać, bo ktoś chce go pomiziać. Wszyscy chcą głaskać Kluchę... wiec proponuję głąszczersa Lizkę... nie chcą... phi!!
-
Dobra, rozpoznałam wszystkie :p
-
7. Na smyczy chodzi, jak to młody energiczny psiak ;) W samochodzie ok. Wprawdzie trochę piskał, ale to widać jego metoda na "otwórz", pod drzwiami od klatki tez piskał. Zignorowany siedział grzecznie.
-
Bejdula i Tobołki. Dziesięć stóp dookoła Hugobergu.
zerduszko replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
Oczywiście, ze ona moze być tam szczęśliwa. Ale nie można mówić, ze pies sie nie nadaje i już Psa można przystosować do nowych warunków, im młodszy tym łatwiej. Zrobicie jak uważacie. Jeśli misia ma tam wrócić, po to zeby Jasza ją stopniowo oswajała, to czemu nie. Ale potem do domku, bo na starość zostanie tam sama. Najlepiej do Jaszy ;) -
Oby..... ja się nie nadaję do tego :(