Jump to content
Dogomania

zerduszko

Members
  • Posts

    21476
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by zerduszko

  1. [quote name='Agucha']Postępy zdumiewające :) Czy ktoś się Laleczką interesował?[/QUOTE] Tylko pobieżnie... Ps. Lać tez trza umieć. A pisanie bzdur lubię najbardziej :)
  2. On juz sporo wyładniał. Timi przyjechał do mnie w ten sam dzień, co Drops do Ciebie, nie? Trochę to zabawne... życie.
  3. [quote name='Dogo07']Zerduszko a jakiego Ty psiaka szukasz ? [/QUOTE] Kochana... wymagania jak przy zakupie z hodowli.....
  4. Dawaj sposób :P Odcinamy pępowinę... Mała SAMA poszła spać do klateczki :D
  5. Czyli odpada dla tamtych ludzi. Psy instynktownie nawołują swoich, szczekając, wyjąc popiskując -tego ich nie trzeba uczyć. Można to tylko wzmocnić wchodząc do domu/pokoju kiedy nawołują.
  6. Ona jest naprawdę mądra, musi mieć mądrego właściciela ;) Jeszcze trochę i ciocię Lizke ustawi... Ps. Waszmość, ale się język wyostrzył :evil_lol:
  7. Jak tam z tymi zdjęciami? Teraz mam czas żeby ja poogłaszać.
  8. [quote name='*Monia*']Ja to nawet nie wiem kiedy taka godzina jak 6 rano jest, bo wtedy śpię najgłębszym snem :lol:. [/QUOTE] Też kiedyś nie wiedziałam ;) Lola to bardzo rezolutny szczyl, najmniejsza, a zawsze tak się ciśnie, że jest pierwsza żeby mnie przywitać. Zaakceptowała już klatkę i w niej śpiulka z ciocią Kluską :-o
  9. Dobra ja już nic nie pisze, ale herezje, herezje ;) A tym ludziom nie wiem co napisać, oni chcą psa sprawdzonego.
  10. Mam nadzieję, ze wszystko dobrze się skończy ;) Jak w bajkach, bo watek bajeczny :lol:
  11. [quote name='zuziaM']Zaprowadzilam go natychmiast w to miejsce, pokazalam palcem i dalam klapsika ..... [/QUOTE] Z całym szacunkiem, ale on z tego najpewniej nic nie zrozumiał. Najgorsze co można robić to karać psa po fakcie. A jak z zostawaniem samemu w domu?
  12. [quote name='missieek'] [B]w sprawie czarnej[/B] kto dolozy sie do sterylki 150zl i transportu na ta sterylke 40zl[/QUOTE] Daj nr konta i napisz, do kiedy najpóźniej mogę wpłacić, spróbują coś udziergać... Nie wiem czy pamiętasz, ale Porta Nigra prosiła o napisanie na pw, jak sterylka suni będzie planowana.
  13. Kobitki napiszcie mi co mam odpisać. Cudny chłopak :loveu:
  14. [quote name='malawaszka']oooniee wybacz wybacz bo jesteś jjuż jedną z nielicznych oglądających :modla:[/QUOTE] Tego już nie chciałam pisać :eviltong:
  15. Czekamy, czekamy :) Przypominam, ze czekam na info ;)
  16. Ty mnie dziś obrażasz. Uważaj sobie, bo mogę nie podziwiać więcej Twoich zdjęć Twoich psów.
  17. [quote name='bonsai_88']Zerduszko wypraszam sobie... po prostu Smokuś widzi, komu mamusia kupuje więcej zabawek i jest zazdrosny [kurde... ja chyba jeszcze żadnej zabawki małemu nie kupiłam.... wystarczy, że rodzina nas nimi zasypuje...][/QUOTE] Czyli jednak wolisz psa :evil_lol:
  18. [quote name='malawaszka']hahahaha co :roflt:[/QUOTE] Co się śmiejesz, jak nie wiesz o co chodzi :obrazic:
  19. [quote name='bonsai_88'] Swoją drogą Smoku to robi furorę biegając z frisbee w zębach i domagając się szarpania owej zabawki [tak, on ją szarpię ZĘBAMI]... pomijam już fakt, że aportuje [w ZĘBACH!!!] lepiej od młodej... a... i nową zabawą jest "wystawianie" - domaga się ubrania ringówki, ustawienia go [jak psiaka] oraz biegania na ringówce. Na szczęście momentami, żeby było szybciej, zgadzał się biegać na 2 nogach.... [/QUOTE] Widać dziecko zaniedbane, widzi, ze psu poświęcasz wiecej czasu, to chce być psem :diabloti:
  20. Ale laleczka. A majty pierwsza klasa :D
×
×
  • Create New...