-
Posts
21476 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by zerduszko
-
SZNAUCERECZKA mini - to jeszcze dziecko! Ma DOMEK!!!!
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Ja ją juz kocham :lol: -
Wyrzucony szczeniak - śliczna jak laleczka.... MA DOM :D
zerduszko replied to zerduszko's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agucha']Postępy zdumiewające :) Czy ktoś się Laleczką interesował?[/QUOTE] Tylko pobieżnie... Ps. Lać tez trza umieć. A pisanie bzdur lubię najbardziej :) -
Zabiedzony kudłaczek Lupi - pojechał do domku
zerduszko replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dogo07']Zerduszko a jakiego Ty psiaka szukasz ? [/QUOTE] Kochana... wymagania jak przy zakupie z hodowli..... -
Wyrzucony szczeniak - śliczna jak laleczka.... MA DOM :D
zerduszko replied to zerduszko's topic in Już w nowym domu
Dawaj sposób :P Odcinamy pępowinę... Mała SAMA poszła spać do klateczki :D -
Zabiedzony kudłaczek Lupi - pojechał do domku
zerduszko replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Czyli odpada dla tamtych ludzi. Psy instynktownie nawołują swoich, szczekając, wyjąc popiskując -tego ich nie trzeba uczyć. Można to tylko wzmocnić wchodząc do domu/pokoju kiedy nawołują. -
Wyrzucony szczeniak - śliczna jak laleczka.... MA DOM :D
zerduszko replied to zerduszko's topic in Już w nowym domu
Ona jest naprawdę mądra, musi mieć mądrego właściciela ;) Jeszcze trochę i ciocię Lizke ustawi... Ps. Waszmość, ale się język wyostrzył :evil_lol: -
Jak tam z tymi zdjęciami? Teraz mam czas żeby ja poogłaszać.
-
Wyrzucony szczeniak - śliczna jak laleczka.... MA DOM :D
zerduszko replied to zerduszko's topic in Już w nowym domu
[quote name='*Monia*']Ja to nawet nie wiem kiedy taka godzina jak 6 rano jest, bo wtedy śpię najgłębszym snem :lol:. [/QUOTE] Też kiedyś nie wiedziałam ;) Lola to bardzo rezolutny szczyl, najmniejsza, a zawsze tak się ciśnie, że jest pierwsza żeby mnie przywitać. Zaakceptowała już klatkę i w niej śpiulka z ciocią Kluską :-o -
Zabiedzony kudłaczek Lupi - pojechał do domku
zerduszko replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Dobra ja już nic nie pisze, ale herezje, herezje ;) A tym ludziom nie wiem co napisać, oni chcą psa sprawdzonego. -
Bejdula i Tobołki. Dziesięć stóp dookoła Hugobergu.
zerduszko replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
Mam nadzieję, ze wszystko dobrze się skończy ;) Jak w bajkach, bo watek bajeczny :lol: -
Zabiedzony kudłaczek Lupi - pojechał do domku
zerduszko replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[quote name='zuziaM']Zaprowadzilam go natychmiast w to miejsce, pokazalam palcem i dalam klapsika ..... [/QUOTE] Z całym szacunkiem, ale on z tego najpewniej nic nie zrozumiał. Najgorsze co można robić to karać psa po fakcie. A jak z zostawaniem samemu w domu? -
[quote name='missieek'] [B]w sprawie czarnej[/B] kto dolozy sie do sterylki 150zl i transportu na ta sterylke 40zl[/QUOTE] Daj nr konta i napisz, do kiedy najpóźniej mogę wpłacić, spróbują coś udziergać... Nie wiem czy pamiętasz, ale Porta Nigra prosiła o napisanie na pw, jak sterylka suni będzie planowana.
-
Zabiedzony kudłaczek Lupi - pojechał do domku
zerduszko replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Kobitki napiszcie mi co mam odpisać. Cudny chłopak :loveu: -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
zerduszko replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']oooniee wybacz wybacz bo jesteś jjuż jedną z nielicznych oglądających :modla:[/QUOTE] Tego już nie chciałam pisać :eviltong:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Zabiedzony kudłaczek Lupi - pojechał do domku
zerduszko replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Czekamy, czekamy :) Przypominam, ze czekam na info ;) -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
zerduszko replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Ty mnie dziś obrażasz. Uważaj sobie, bo mogę nie podziwiać więcej Twoich zdjęć Twoich psów.- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
zerduszko replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Pepa :loveu: :loveu:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='bonsai_88']Zerduszko wypraszam sobie... po prostu Smokuś widzi, komu mamusia kupuje więcej zabawek i jest zazdrosny [kurde... ja chyba jeszcze żadnej zabawki małemu nie kupiłam.... wystarczy, że rodzina nas nimi zasypuje...][/QUOTE] Czyli jednak wolisz psa :evil_lol:
-
Potrącony przez samochód Burek!Wrócił do DOMU:):)
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Hop piesku :) -
[quote name='bonsai_88'] Swoją drogą Smoku to robi furorę biegając z frisbee w zębach i domagając się szarpania owej zabawki [tak, on ją szarpię ZĘBAMI]... pomijam już fakt, że aportuje [w ZĘBACH!!!] lepiej od młodej... a... i nową zabawą jest "wystawianie" - domaga się ubrania ringówki, ustawienia go [jak psiaka] oraz biegania na ringówce. Na szczęście momentami, żeby było szybciej, zgadzał się biegać na 2 nogach.... [/QUOTE] Widać dziecko zaniedbane, widzi, ze psu poświęcasz wiecej czasu, to chce być psem :diabloti:
-
SZNAUCERECZKA mini - to jeszcze dziecko! Ma DOMEK!!!!
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Ale laleczka. A majty pierwsza klasa :D