-
Posts
21476 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by zerduszko
-
Timiś pojechał z Państwem. Bardzo im się spodobał, gorzej było odwrotnie... ale dał się przekonać, najbardziej polubił Pana :) Mam nadzieję, że będzie grzeczny i będą żyli długo i szczęśliwie :)
-
Kudłacz Finnigan - w swoim domku w Krakowie
zerduszko replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Ale historia :) -
SZNAUCER mix przepiękny duży BROK Ma DOM!!!!! wreszcie!!!!
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='AMIGA']A ja nie mam TZ i SE śpię z kim zechcę (wygrałam wygrałam, wygrałam). Oczywiście znam Wasz tok myślenia, więc zaraz dodam, że SE śpię z kim zechcę, a właściwie kto chce ze mną, ale to się tyczy tylko czworołapków[/QUOTE] Jasne :] Wyszło szydło z worka! Ja tam mam kanapę, jak mi sie coś nie podoba, to zawsze towarzystwo mogę tam odesłać i spać z kim chcę, czyli sama ze sobą :P -
Bejdula i Tobołki. Dziesięć stóp dookoła Hugobergu.
zerduszko replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
Jasza, a czy Ty ją oddasz? Z uczuciami nie wygrasz ;) -
SZNAUCER mix przepiękny duży BROK Ma DOM!!!!! wreszcie!!!!
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']nie nie - ja śpię z TZ :lol:[/QUOTE] Jo tyż, za to mój TŻ śpi ze mną i z psami:mad: -
[quote name='AMIGA'] A może by jakeigos klinika - w postaci następnego tymczasika??[/QUOTE] :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
BIANCA bolonczyk/pudel toy, księżniczka już śpi na puchu w DS
zerduszko replied to mshume's topic in Już w nowym domu
[quote name='Paulina87']Teraz mi się przypomniało, że mojej współlokatorce wet powiedział, że ściągnie kamień psu w marcu a kastracja dopiero po 6 miesiącach od tego zabiegu może zostać przeprowadzona. Trochę właśnie mnie to zdziwiło, bo myślałam, że można 2 operacje przeprowadzić za jednym razem.[/QUOTE] Zależy jakie to operacje. -
Dobrze, ze Państwo przyjadą z dzieckiem, to może mnie powstrzyma przed wydarciem go im z rąk w ostatniej chwili i ucieknięciem z nim do domu ;) Ja się do tego nie nadaję :shake: Także za Dropsa podziękuję :lol:
-
Za kastracje może zapłacić przyszły właściciel. Jeśli wydacie go niewykastrowanego, to koniecznie wpiszcie w umowie, ze pies ma byc do x tygodni wykastrowany i ma być Wam przesłane potwierdzenie od weta. Nie opierajcie się na intencjach... to prowadzi donikad. Ludzie kochaja psy, są naprawdę dla nich dobrzy, ale nie widzą NIC złego w rozmnażaniu ich - brak świadomosci.
-
[quote name='malawaszka']Powodzenia kochani dzisiaj!!!!!! :kciuki:[/QUOTE] Jeśli dla mnie cała akcja miała by się skończyć wiesz powodzeniem, to coś musiałoby pójść nie tak ;) Marlenka, coś się stało?
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
zerduszko replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']mała cwaniara znalazła sobie sposób jak chodzić nie umiejąc jeszcze się sama utrzymać w pionie :lol: [/QUOTE] Cwaniara to jesteś Ty, masz dzieci, a po nocach wstawać nie musiałaś ;) Ale ma fajne dołeczki :]- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
SZNAUCER mix przepiękny duży BROK Ma DOM!!!!! wreszcie!!!!
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']oBroczku nie daj się dzisiaj!!!!!!! tzn daj się :lol:[/QUOTE] Jak tam samopoczucie?? :stupid: -
[quote name='Doginka']Zerduszko, ale Weszka to przeżyła, a opinie o P.Boczuli były tylko zasłyszane;-) [/QUOTE] Ale ja je zasłyszam od osób, które były na tym semi :eviltong: Czyli albo wierze we wszystkie opinie, albo w żadną :p
-
Sznaucerek Amant - zaginął. Odnaleziony w nowym domu ;)
zerduszko replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Chłopak się ogarnął, to już nic tylko domku mu trzeba :) -
Janach sunia poparzona czeka w schronisku potrzebny pilnie chociaż DT
zerduszko replied to iwi10's topic in Już w nowym domu
To i ode mnie :( -
Baaardzo dobry pomysł :) Ile (o ile, na płodności psów sie nie znam ;) ) pies po zabiegu jest jeszcze płodny?
-
Ale będę płakać!!
-
[quote name='maciaszek'] No chyba, że suczka, która jest w domu jest niesterylizowana i lada moment będzie miała cieczkę... To zmienia postać rzeczy.[/QUOTE] Jest niestetylizowana. Zaryzykujecie?
-
Timi się już spakował, a że ma tylko swoja cudowną osobę, to dużo roboty nie było :lol: Ale za to już biegnie do nowego domku! Dziś był nasz ostatni spacerowy spacer, jak na złość foty nei chciały wychodzić. [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Zimowyspacer317.jpg[/IMG] Czubek :lol: [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Zimowyspacer059.jpg[/IMG] I Timi z rogami [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Zimowyspacer306.jpg[/IMG]
-
[quote name='weszka']To źle słyszałaś ;) Właśnie dlatego nigdy nie wierzę w takie zasłyszane opinie.[/QUOTE] Hmmm.... czyli w Twoją też nie powinnam wierzyć ;)
-
[quote name='Macho']Oczywiście, że mogę Ci napisać, tylko nie wiem jak to ująć ;) Po prostu spędzam z nim czas. Głaszczę go, próbuję mu pokazać, że ludziom można ufać. Oczywiście na razie nie ma mowy o jakichś komendach ;) Staramy się umieszczać psy tak, żeby nie były w kojcu obok- to go bardzo denerwuje i- może to głupio zabrzmi- traktuje ich szczekanie jako nasze- ludzkie, w jego kierunku... To brzmi banalnie, ale nie wiem co więcej napisać. Na razie walczymy o jego zaufanie, co będzie dalej- zobaczymy :)[/QUOTE] Dla mnie to nie brzmi banalnie, to jest jakiś żart.... na dodatek koszmary :shake:
-
Nie czytałam całości, ale jedna rzecz na pewno: pies musi iść do DS wykastrowany. Reszta po wizycie :)