-
Posts
21476 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by zerduszko
-
Mam już nawet zdjecia :) Oto dowód ;) [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/timi4.jpg[/IMG]
-
[quote name='AMIGA']Ja to bym jednak zadzwoniła :oops:[/QUOTE] I dobrze byś zrobiła :) Wszystko jest ok, jutro wizyta wet, Timi szaleje za śniegiem, kica jak zając i jest szczęśliwy :) Pan nie pomyślał, że ja się zamartwiam, a na maila zapomniał odpisać (skądś to znam ;) ). Mam obiecane foty. Teraz to przynajmniej wiem, że jakby ich nie było, to wina sklerozy, a nie że COŚ sie dzieje ;)
-
Pierwszy i niepowtarzalny FotoBlog Czarnej Flatki TOSCI :)
zerduszko replied to betty_labrador's topic in Galeria
[quote name='betty_labrador'] kurde- skad sie bierze takie myslenie u ludzi>? czy za przeproszeniem czują sie wyżsi, albo może chcą sie tak poczuc? Przez to ze postawia nawet w takiej sytuacji na swoim? bo inni to głupki ktorzy mają je za nieodpowiedzialne dzieci? czy to brak rozmysłu i podstawowej wiedzy o rasach psow sprawia ze jestesmy świadkami tak niezrozumialych zachowan...[/QUOTE] U niektórych to kompleksy i zadufanie.... jeszcze by ich ktoś uznał za nieodpowiedniego na opiekuna psa.. a przecież on jest hiper super najmąrdzejszy, a gadka z taką osobą, to jak waleniem grochem o ścianę. Tyle lat życia z takim człowiekiem sprawia, że rozpoznaję na kilometr ;) -
Ostatnie info miałam 17 wieczorem, jak dojechali. Ja już osiwiałam ;) Jeszcze mi dziś wydzwaniają po szczeniuszka... koleś szuka jamnika, najlepiej czarnego... oczywiście szczeniaczka. Mówię mu, ze czarne maluchy są w schronie naszym... "byłem, nie było nic ciekawego"..... Dobrze, że nie mam broni.
-
Hen nie widzi... potrzeby się martwić, bo... ma dom! :)
zerduszko replied to mru's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']Mru juz niedługo Hen będzie w Moim Psie - zobaczysz co się będzie działo jak go ludzie zobaczą :kciuki:[/QUOTE] :user: :handy: :painting: -
Jamniczkowata malutka słodka Fizia szuka domu - ADOPTOWANA!!!!!!
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
W końcu mogłoby się coś ruszyć. -
Pierwszy i niepowtarzalny FotoBlog Czarnej Flatki TOSCI :)
zerduszko replied to betty_labrador's topic in Galeria
[quote name='eria']Tylko nie zrozum źle mojego postu,że Twój domek jest zły i niedobry ;) bo nie o to chodzi. [/QUOTE] Hihihi ;) Mój ojciec jakby musiał przejść procedurę adopcyjną, to by wyśmiał pośrednika adopcyjnego.... ale zapewne taki pośrednik wyśmiał i go i psa mu nie dał ;) -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
zerduszko replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicja'][COLOR=Red][B]jaki u ciebie ładny śnieżek jeszcze , u nas szara breja [/B][/COLOR][/QUOTE] ...oraz kupa na kupie.... Tragedia!- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Pierwszy i niepowtarzalny FotoBlog Czarnej Flatki TOSCI :)
zerduszko replied to betty_labrador's topic in Galeria
A o co chodzi z tym jamniczkiem?? :lol: Ale oni cudnie razem wyglądają :) -
Puszek- mały, zaniedbany, przerażony kudłacz już w NOWYM DOMKU!!!!!
zerduszko replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
Wysłałam kontakt osobie z Brennej zainteresowanej Puszkiem. Oby! -
Hen nie widzi... potrzeby się martwić, bo... ma dom! :)
zerduszko replied to mru's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']pokazuj się - niech wszyscy widzą jaki jesteś piękny - A CO!!!![/QUOTE] Dobry humor to podstawa :) -
Wyrzucony szczeniak - śliczna jak laleczka.... MA DOM :D
zerduszko replied to zerduszko's topic in Już w nowym domu
Mam nadzieję, że zakocha się w niej ktoś mądry. -
Wyrzucony szczeniak - śliczna jak laleczka.... MA DOM :D
zerduszko replied to zerduszko's topic in Już w nowym domu
Rudorzęsa ;) [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/dziewczynki019.jpg[/IMG] [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/dziewczynki009.jpg[/IMG] [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/dziewczynki018.jpg[/IMG] -
[quote name='__Lara']Też tak myślę, spokojnie, nie siejcie strachu :) Państwo są napewno odpowiedzialni.[/QUOTE] Oni mogą być, ale ja jestem panikara :lol:
-
Wyrzucony szczeniak - śliczna jak laleczka.... MA DOM :D
zerduszko replied to zerduszko's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agucha']Kamila, ogłaszałaś małą na stronce schroniskowej? [/QUOTE] Nie. Na razie na ogólnopolskich portalach i rybnik.com.pl Była zainteresowana rodzinka, nawet miałam do nich jechać... ale po kwadransie zrezygnowali... -
[quote name='Nikus']hm w las powiadasz? a to był męski głos? czy to na 100% była nawigacja?[/QUOTE] Damski... ona najpierw przestałą mówić do mnie, tylko w las kierowała. Wiesz, ona kiedyś z moim mężem jeździła - chciała się pozbyć konkurencji.
-
A u nas widać odwilż... pełno psich kupsk.... grr Czekam an zdjęcia :)
-
[quote name='Nikus']ze wstydu? hihi wybacz musiałem:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] Niestety ona nie ma wstydu ;) Zabiłam ją... w las mnie kierowała, chciała żebym tam ugrzęzła - należało jej się :lol:
-
Ale relacja cudna :) Ps. Moja nawigacja umarła.... :(
-
[quote name='Nikus']:) Powiem krótko-resztę napisze Kisiaraf- Domek -Marzenie...czasem warto poczekać troszkę by taki wypatrzył psa...Ja jestem pod wrażeniem tego co zobaczyłem:) cioteczki Ester nie mógł lepiej trafić:)[/QUOTE] Cieszę się, ze nie dałam plamy :) Z Esterkowego szczęścia też :lol: