Jump to content
Dogomania

zerduszko

Members
  • Posts

    21476
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by zerduszko

  1. Mam już nawet zdjecia :) Oto dowód ;) [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/timi4.jpg[/IMG]
  2. Jak mi coś przyszło na mysl, to moge dopisać?? Dzięki :)
  3. [quote name='AMIGA']Ja to bym jednak zadzwoniła :oops:[/QUOTE] I dobrze byś zrobiła :) Wszystko jest ok, jutro wizyta wet, Timi szaleje za śniegiem, kica jak zając i jest szczęśliwy :) Pan nie pomyślał, że ja się zamartwiam, a na maila zapomniał odpisać (skądś to znam ;) ). Mam obiecane foty. Teraz to przynajmniej wiem, że jakby ich nie było, to wina sklerozy, a nie że COŚ sie dzieje ;)
  4. [quote name='salamandrina']jak z Mazurem? nie wierze ze nikt go nie chce, jest taki przystojny...:-([/QUOTE] Cudo, nie? :)
  5. [quote name='betty_labrador'] kurde- skad sie bierze takie myslenie u ludzi>? czy za przeproszeniem czują sie wyżsi, albo może chcą sie tak poczuc? Przez to ze postawia nawet w takiej sytuacji na swoim? bo inni to głupki ktorzy mają je za nieodpowiedzialne dzieci? czy to brak rozmysłu i podstawowej wiedzy o rasach psow sprawia ze jestesmy świadkami tak niezrozumialych zachowan...[/QUOTE] U niektórych to kompleksy i zadufanie.... jeszcze by ich ktoś uznał za nieodpowiedniego na opiekuna psa.. a przecież on jest hiper super najmąrdzejszy, a gadka z taką osobą, to jak waleniem grochem o ścianę. Tyle lat życia z takim człowiekiem sprawia, że rozpoznaję na kilometr ;)
  6. A oni się bali, że on się z nimi nei związał. Kocha ich, tylko teraz nad zdrówkiem popracować.
  7. Ostatnie info miałam 17 wieczorem, jak dojechali. Ja już osiwiałam ;) Jeszcze mi dziś wydzwaniają po szczeniuszka... koleś szuka jamnika, najlepiej czarnego... oczywiście szczeniaczka. Mówię mu, ze czarne maluchy są w schronie naszym... "byłem, nie było nic ciekawego"..... Dobrze, że nie mam broni.
  8. [quote name='leni356']Raczej przez to drugie: bo pani sobie z nim nie radzi. W schronisku tolerował psy, nigdy się nie gryzł, na nikogo nie rzucał[/QUOTE] Tak to bywa..... psy inaczej się zachowuję w schronie, inaczej jak już poczują się pewniej. A Pani próbowała cokolwiek zrobić?
  9. [quote name='malawaszka']Mru juz niedługo Hen będzie w Moim Psie - zobaczysz co się będzie działo jak go ludzie zobaczą :kciuki:[/QUOTE] :user: :handy: :painting:
  10. W końcu mogłoby się coś ruszyć.
  11. [quote name='eria']Tylko nie zrozum źle mojego postu,że Twój domek jest zły i niedobry ;) bo nie o to chodzi. [/QUOTE] Hihihi ;) Mój ojciec jakby musiał przejść procedurę adopcyjną, to by wyśmiał pośrednika adopcyjnego.... ale zapewne taki pośrednik wyśmiał i go i psa mu nie dał ;)
  12. [quote name='Alicja'][COLOR=Red][B]jaki u ciebie ładny śnieżek jeszcze , u nas szara breja [/B][/COLOR][/QUOTE] ...oraz kupa na kupie.... Tragedia!
  13. A o co chodzi z tym jamniczkiem?? :lol: Ale oni cudnie razem wyglądają :)
  14. Wysłałam kontakt osobie z Brennej zainteresowanej Puszkiem. Oby!
  15. [quote name='malawaszka']pokazuj się - niech wszyscy widzą jaki jesteś piękny - A CO!!!![/QUOTE] Dobry humor to podstawa :)
  16. Mam nadzieję, że zakocha się w niej ktoś mądry.
  17. Rudorzęsa ;) [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/dziewczynki019.jpg[/IMG] [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/dziewczynki009.jpg[/IMG] [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/dziewczynki018.jpg[/IMG]
  18. [quote name='__Lara']Też tak myślę, spokojnie, nie siejcie strachu :) Państwo są napewno odpowiedzialni.[/QUOTE] Oni mogą być, ale ja jestem panikara :lol:
  19. [quote name='Agucha']Kamila, ogłaszałaś małą na stronce schroniskowej? [/QUOTE] Nie. Na razie na ogólnopolskich portalach i rybnik.com.pl Była zainteresowana rodzinka, nawet miałam do nich jechać... ale po kwadransie zrezygnowali...
  20. [quote name='Nikus']hm w las powiadasz? a to był męski głos? czy to na 100% była nawigacja?[/QUOTE] Damski... ona najpierw przestałą mówić do mnie, tylko w las kierowała. Wiesz, ona kiedyś z moim mężem jeździła - chciała się pozbyć konkurencji.
  21. A u nas widać odwilż... pełno psich kupsk.... grr Czekam an zdjęcia :)
  22. [quote name='Nikus']ze wstydu? hihi wybacz musiałem:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] Niestety ona nie ma wstydu ;) Zabiłam ją... w las mnie kierowała, chciała żebym tam ugrzęzła - należało jej się :lol:
  23. Ale relacja cudna :) Ps. Moja nawigacja umarła.... :(
  24. [quote name='Nikus']:) Powiem krótko-resztę napisze Kisiaraf- Domek -Marzenie...czasem warto poczekać troszkę by taki wypatrzył psa...Ja jestem pod wrażeniem tego co zobaczyłem:) cioteczki Ester nie mógł lepiej trafić:)[/QUOTE] Cieszę się, ze nie dałam plamy :) Z Esterkowego szczęścia też :lol:
  25. Dziwna sprawa. Mam nadzieję, ze wszystko się dobrze ułoży.
×
×
  • Create New...